Τετάρτη 9 Μαρτίου 2022

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ - ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ - ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ




ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΥ  20  ΜΑΙΟΥ  2022 , ΩΡΑ 16.00  M.Μ.

ΚΑΤΟΠΙΝ  ΤΗΛ. ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΥΠΕΥΘΥΝΟΥ Α.Τ. ΧΑΡΙΛΑΟΥ , ΔΗΛΩΘΗΚΕ Η ΜΑΤΑΙΩΣΗ ΤΗΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΤΟΥΣ.-



ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ 

1) Δ/ΝΣΗ ΑΜΕΣΗΣ ΔΡΑΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ/ΠΕΡΙΠΟΛΙΚΑ 

2) Δ/ΝΣΗ ΑΜΕΣΗΣ ΔΡΑΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ/ΔΙΑΣ 

3) Υ.Α.Τ./Δ.Α.Ε.Θ. 

4) Υ.ΜΕ.Τ./Δ.Α.Ε.Θ. 

5) Α.Τ.ΛΕΥΚΟΥ ΠΥΡΓΟΥ 

6) Α.Τ.ΧΑΡΙΛΑΟΥ -  ΔΕΝ ΣΥΜΜΕΤΕΧΕΙ  ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΚΕΡΔΙΖΟΝΤΑΙ 0-3 Α.Α.

7) Α.Τ.ΠΥΛΑΙΑΣ 

8) Α.Τ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΣΥΚΕΩΝ 

9) ΜΙΚΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ 

10) Δ/ΝΣΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ 

 

1-Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ; 1-2 , 3-4 , 5-6 , 7-8 , 9-10 

2-Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ; 2-3 , 5-4 , 6-7 , 9-8 , 1-10 

3-Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ; 1-3 , 2-4 , 5-8 , 6-9 , 7-10 

4-Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ; 1-4 , 2-5 , 3-6 , 7-9 , 8-10 

5-Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ; 1-5 , 6-8 , 3-7 , 4-9 , 2-10 

6-Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ; 1-7 , 2-9 , 3-5 , 4-8 , 6-10 

7-Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ; 1-6 , 2-7 , 3-8 , 9-5 , 4-10 

8-Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ : 1-8 , 2-6 , 3-9 , 4-7 , 5-10 

9-Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ : 1-9 , 2-8 , 4-6 , 7-5 , 3-10 

 ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ : Θα πραγματοποιηθεί ενας γύρος αγωνιστικής δρασης. ΟΛΕΣ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΘΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ. Οι ομαδες συμφωνα με την βαθμολογια θα αποτελεσουν την τελικη 8 (οκταδα).Στην συνεχεια στην προημιτελικη φαση θα πραγματοποιηθουν δυο (2) αγωνες  ως εξης:

 1-8=Α , 2-7=Β , 3-6=Γ , 4-5=Δ . Η ομαδα που θα προκριθει θα περασει στην ημιτελικη φαση. Δεν υπολογιζονται τα εκτος εδρας γκολ, αλλα το συνολο αυτων για την προκριση της ομαδας.Στην συνεχεια στην ημιτελικη φαση ΔΥΟ (2) ΑΓΩΝΕΣ θα παιξουν οι  Α-Γ ,  Β-Δ , οι νικητες στον τελικο οι ηττημενοι στον μικρο τελικο.


1-Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    

   ΔΑΔΘ/ΠΕΡΙΠΟΛΙΚΑ - ΔΑΔΘ/ΔΙΑΣ  ,  ΑΝΑΒΟΛΗ

   ΥΑΤ - ΥΜΕΤ , ΑΝΑΒΟΛΗ

   Α.Τ.Λ.ΠΥΡΓΟΥ - Α.Τ.ΧΑΡΙΛΑΟΥ  , ΣΚΟΡ  3-1

   Α.Τ.ΠΥΛΑΙΑΣ - Α.Τ.ΣΥΚΕΩΝ  ,  ΣΚΟΡ  6-2

   ΜΙΚΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ - Δ/ΝΣΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ , ΑΝΑΒΟΛΗ

2-Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ     

    ΔΑΔΘ/ΔΙΑΣ - ΥΑΤ  ΣΚΟΡ 0-2

    Α.Τ.Λ.ΠΥΡΓΟΥ - ΥΜΕΤ  ΣΚΟΡ 0-1

    ΜΙΚΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ - Α.Τ.ΣΥΚΕΩΝ  ΣΚΟΡ  6-0

    Α.Τ.ΧΑΡΙΛΑΟΥ - Α.Τ. ΠΥΛΑΙΑΣ  ΣΚΟΡ 0-3 Α.Α.

    ΔΑΔΘ/ΠΕΡΙΠΟΛΙΚΑ - Δ/ΝΣΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ  ΣΚΟΡ  3-0 Α.Α.

 3-Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ     

    ΔΑΔΘ/ΠΕΡΙΠΟΛΙΚΑ - ΥΑΤ  ΣΚΟΡ  1-2

    ΔΑΔΘ/ΔΙΑΣ - ΥΜΕΤ  ΣΚΟΡ  3-1

    Α.Τ.Λ.ΠΥΡΓΟΥ - Α.Τ.ΣΥΚΕΩΝ  ΣΚΟΡ  10-3

    Α.Τ.ΧΑΡΙΛΑΟΥ - ΜΙΚΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ  ΣΚΟΡ  0-3 Α.Α

    Α.Τ.ΠΥΛΑΙΑΣ - Δ/ΝΣΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ  ΣΚΟΡ  1-3

  4-Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    

     ΔΑΔΘ/ΠΕΡΙΠΟΛΙΚΑ - ΥΜΕΤ  ΑΝΑΒΟΛΗ

     ΔΑΔΘ/ΔΙΑΣ - Α.Τ.Λ.ΠΥΡΓΟΥ  ΣΚΟΡ 4-6

     ΥΑΤ - Α.Τ.ΧΑΡΙΛΑΟΥ  ΣΚΟΡ  3-0 Α.Α.

     Α.Τ.ΠΥΛΑΙΑΣ - ΜΙΚΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ  ΣΚΟΡ  2-5

     Α.Τ.ΣΥΚΕΩΝ - Δ/ΝΣΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ  ΣΚΟΡ 1-10

  5-Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ     

     ΔΑΔΘ/ΠΕΡΙΠΟΛΙΚΑ -Α.Τ.Λ.ΠΥΡΓΟΥ  ΑΝΑΒΟΛΗ

     Υ.ΜΕ.Τ. -ΜΙΚΤΗ  ΣΚΟΡ 3-1

     ΥΑΤ - Α.Τ.ΠΥΛΑΙΑΣ  ΣΚΟΡ 3-2

     Α.Τ.ΧΑΡΙΛΑΟΥ -Α.Τ. ΣΥΚΕΩΝ   ΣΚΟΡ 0-3 Α.Α.

     ΔΑΔΘ/ΔΙΑΣ - Δ/ΝΣΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ  ΣΚΟΡ  2-3

  6-Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ     

     ΔΑΔΘ/ΠΕΡΙΠΟΛΙΚΑ -Α.Τ.ΠΥΛΑΙΑΣ  ΑΝΑΒΟΛΗ

     ΔΑΔΘ/ΔΙΑΣ -ΜΙΚΤΗ  ΣΚΟΡ 3-4

     ΥΑΤ - Α.Τ.Λ.ΠΥΡΓΟΥ  ΣΚΟΡ 6-3

     Α.Τ.ΧΑΡΙΛΑΟΥ -Δ/ΝΣΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ  ΣΚΟΡ 0-3 Α.Α.

     Α.Τ.ΣΥΚΕΩΝ -Υ.ΜΕ.Τ.  ΣΚΟΡ 1-5

 7-Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ     

     ΔΑΔΘ/ΠΕΡΙΠΟΛΙΚΑ -Α.Τ.ΧΑΡΙΛΑΟΥ   ΣΚΟΡ 3-0 Α.Α

     ΔΑΔΘ/ΔΙΑΣ - Α.Τ.ΠΥΛΑΙΑΣ  ΣΚΟΡ  3-0 Α.Α.

     ΥΑΤ - Α.Τ.ΣΥΚΕΩΝ  ΣΚΟΡ 5-1

     Α.Τ.Λ.ΠΥΡΓΟΥ - ΜΙΚΤΗ   ΣΚΟΡ  8-2

     Δ/ΝΣΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ -Υ.ΜΕ.Τ.  ΑΝΑΒΟΛΗ

  8-Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ     

     ΔΑΔΘ/ΠΕΡΙΠΟΛΙΚΑ -Α.Τ.ΣΥΚΕΩΝ  ΣΚΟΡ  6-1

     ΔΑΔΘ/ΔΙΑΣ - Α.Τ.ΧΑΡΙΛΑΟΥ  ΣΚΟΡ 3-0 Α.Α

     ΥΑΤ -ΜΙΚΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ  ΣΚΟΡ  3-1

     Α.Τ.Λ.ΠΥΡΓΟΥ -Δ/ΝΣΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ  ΑΝΑΒΟΛΗ

     Α.Τ.ΠΥΛΑΙΑΣ -Υ.ΜΕ.Τ.  ΣΚΟΡ 0-1

  9-Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    

     ΔΑΔΘ/ΠΕΡΙΠΟΛΙΚΑ -ΜΙΚΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ  ΑΝΑΒΟΛΗ

     ΔΑΔΘ/ΔΙΑΣ - Α.Τ.ΣΥΚΕΩΝ  ΣΚΟΡ  3-4

     Α.Τ.ΠΥΛΑΙΑΣ  - Α.Τ.Λ.ΠΥΡΓΟΥ  ΣΚΟΡ  1-7

     Υ.Α.Τ. - Δ/ΝΣΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ  ΑΝΑΒΟΛΗ

     Α.Τ. ΧΑΡΙΛΑΟΥ -Υ.ΜΕ.Τ.  ΣΚΟΡ  0-3 Α.Α.


ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ  ΑΝΑΒΟΛΩΝ

ΠΕΡΙΠΟΛΙΚΑ - Α.Τ.Λ.ΠΥΡΓΟΥ  ΣΚΟΡ

ΔΑΔΘ/ΠΕΡΙΠΟΛΙΚΑ -ΜΙΚΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ  ΣΚΟΡ  2-3

Α.Τ.Λ.ΠΥΡΓΟΥ -Δ/ΝΣΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ  ΣΚΟΡ  3-0 Α.Α.

ΔΑΔΘ/ΠΕΡΙΠΟΛΙΚΑ - ΔΑΔΘ/ΔΙΑΣ  ,  ΣΚΟΡ  5-3

ΥΑΤ - ΥΜΕΤ ,  ΣΚΟΡ  2-0

Δ/ΝΣΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ -Υ.ΜΕ.Τ.  ΣΚΟΡ  1-2

ΜΙΚΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ - Δ/ΝΣΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ,  ΣΚΟΡ

ΔΑΔΘ/ΠΕΡΙΠΟΛΙΚΑ - ΥΜΕΤ  ΣΚΟΡ  2-2

ΔΑΔΘ/ΠΕΡΙΠΟΛΙΚΑ -Α.Τ.ΠΥΛΑΙΑΣ  ΣΚΟΡ

ΑΣΦΑΛΕΙΑ - ΥΑΤ  ΣΚΟΡ


                                            ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ                                                                          

ΟΜΑΔΕΣ                                ΑΓΩΝΕΣ      ΒΑΘΜΟΙ   ΓΚΟΛ-Υ/Κ

1)   Υ.Α.Τ.                                     8                  24                 26-8                    +18

2)  Υ.ΜΕ.Τ.                                   9                  19                 18-10                    +8

3)  Α.Τ. Λ.ΠΥΡΓΟΥ                     8                   18               40-18                   +22

4)   ΜΙΚΤΗ                                  8                   15                25-21                  +4

5)   Δ.Α.Δ.Θ./ΠΕΡΙΠΟΛΙΚΑ       7                   13                22-11                  +11

6)   Δ/ΝΣΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ            7                   12               16-12                     +4

7)   Δ.Α.Δ.Θ./ΔΙΑΣ                      9                    9                 24-25                   -1

8)  Α.Τ.  ΠΥΛΑΙΑΣ                      8                   6                 15-24                    -9



9)   Α.Τ.ΣΥΚΕΩΝ                        9                    6                16-47                  -31   

10) Α.Τ.ΧΑΡΙΛΑΟΥ  ----------------------------------------------------------------------------------

 

 

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Φόρμα επικοινωνίας

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *

ΧΟΡΗΓΟΣ: