Δευτέρα, 22 Απριλίου 2019

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΤΩΝ ΟΚΤΩ (8) Α΄ΓΥΡΟΣ - Β΄ΓΥΡΟΣ





ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 10-5 -2019 
ΩΡΑ 09 ,30


ΑΡΧΙΖΕΙ 
ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ 6/5/2019 Η ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΤΩΝ ΟΚΤΩ (Α ΓΥΡΟΣ)
ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ 13/5/2019  (Β΄ΓΥΡΟΣ) 

ΙΣΧΥΕΙ Ο ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΟΠΩΣ ΕΙΧΕ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΕΙ , ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΓΚΟΛ ΚΛΠ  ΚΑΙ ΟΙ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΤΗΣ ΤΕΤΡΑΔΑΣ  ΣΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΡΟΚΡΙΘΟΥΝ.

ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΤΡΙΩΝ (ΕΝΑΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΚΑΙ ΔΥΟ ΕΠΟΠΤΕΣ)

ΚΟΣΤΟΣ  ΑΝΤΙ ΣΑΡΑΝΤΑ (40) ΕΥΡΩ , ΤΩΡΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (50)  ΕΥΡΩ Η ΟΜΑΔΑ , ΤΑ ΠΛΗΡΩΝΕΤΕ ΣΤΗΝ ΥΠΟΔΟΧΗ ΚΑΙ ΔΙΑΝΕΜΕΙ ΤΟ ΠΟΣΟ , ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΤΟΜΟ ΤΗΣ Ο.Ε. ΤΑ ΔΙΝΕΤΕ ΣΆΥΤΟΝ ΚΑΙ ΔΙΑΝΕΜΕΙ ΤΟ ΠΟΣΟ.

ΠΛΕΟΝΕΚΤΗΜΑ ΕΔΡΑΣ ΕΧΟΥΝ ΟΙ ΤΕΣΣΕΡΙΣ  ΤΕΡΜΑΤΙΣΑΝΤΕΣ ΠΡΩΤΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΤΗΣ ΟΚΤΑΔΑΣ . ΑΥΤΕΣ ΟΡΙΖΟΥΝ ΓΗΠΕΔΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ , ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ , ΩΡΑ . ΣΤΟΝ  Β΄ΓΥΡΟ  ΟΡΙΖΟΥΝ  ΟΙ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΙ



ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ οι οκτώ (8) παίζουν μεταξύ τους ως εξής :

 1-8=νικητης  Α , 
 2-7=νικητης Β  ,  
 3-6=νικητης Γ  ,  
 4-5=νικητης Δ  , 
σέ διπλούς αγώνες , βαθμολογία - πρόκριση  οπως αναφέρεται στόν κανονισμό.


ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ  παίζουν ως εξής:

νικητης  Α  -  νικητης  Δ  =   νικητης  Ε  , 

νικητης  Β  -  νικητης  Γ  =   νικητης   Δ  ,
σέ διπλούς αγώνες , βαθμολογία - πρόκριση  οπως αναφέρεται στόν κανονισμό.


ΣΤΟΝ    ΤΕΛΙΚΟ  ΠΑΙΖΟΥΝ  ΟΙ  ΝΙΚΗΤΕΣ   

νικητης   Ε  -  νικητης  Δ   =  ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ



Α΄ ΓΥΡΟΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 6-5-2019

--------------------------------------------

ΤΡΙΤΗ  7-5-2019
                                                                                                                          
ΓΗΠΕΔΑ ΚΟΥΗ                  ΩΡΕΣ   15.45 - 17.00 ,  ΤΠΠΘ/ΔΑΘ  -  Α΄ΤΑΕ/ΔΑΔΘ

ΓΗΠΕΔΑ JOKA BONITO  ΩΡΕΣ   16.30 - 17.30 ,  Δ.ΑΣΦ.Θ.  -  Τ.Α..ΑΝΑΛΗΨΗΣ/ΧΑΡΙΛΑΟΥ

ΓΗΠΕΔΑ  ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ   ΩΡΕΣ  20,30  - 21.30  ,  Α.Τ.Λ.ΠΥΡΓΟΥ  - Υ.Α.ΤΑΞΗΣ.

TΕΤΑΡΤΗ  8-5-2019

---------------------------------------
                                                                                                   
ΠΕΜΠΤΗ  9-5-2019

-------------------------------------------------------


ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  10-5-2019

ΓΗΠΕΔΑ  JOKA BONITO   ΩΡΕΣ  23.00 - 21.30  ,  Δ.Α.Δ.Θ. -  1-Ος ΠΣΘ 






Β΄ ΓΥΡΟΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 13-5-2019

--------------------------------------
ΤΡΙΤΗ  14-5-2019
                                                                                                                          
ΓΗΠΕΔΑ  ΚΟΥΗ ΩΡΕΣ 15.45-17.00 , Α΄ΤΑΕ/ΔΑΔΘ - ΤΠΠΘ/ΔΑΘ


TΕΤΑΡΤΗ  15-5-2019

-----------------------------------
                                                                                                   
ΠΕΜΠΤΗ  16-5-2019


ΓΗΠΕΔΑ  JOKA BONITO   ΩΡΕΣ   20.15- 21,30 ,  Τ.Α./Α.Τ. ΑΝΑΛΗΨΗΣ/ΧΑΡΙΛΑΟΥ-Δ.ΑΣΦΑ                                                                                      

ΓΗΠΕΔΑ  JOKA BONITO   ΩΡEΣ   21.30 -22.30  ,  1-Ος ΠΣΘ  -  Δ.Α.Δ.Θ  



ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  17-5-2019

ΓΗΠΕΔΑ  ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ   ΩΡΕΣ  20,30  - 21.30  ,  Υ.Α.ΤΑΞΗΣ. - Α.Τ.Λ.ΠΥΡΓΟΥ  












Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Φόρμα επικοινωνίας

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *

ΧΟΡΗΓΟΣ:

Newsletter