Παρασκευή, 19 Απριλίου 2019

ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΤΩΝ ΟΚΤΩ (8)




ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΠΕΜΠΤΗ 2 -5 2019 ΩΡΑ 15,30

ΤΕΛΙΚΗ  ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ  


ΑΡΘΡΟ 23 - ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ & ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΜΑΔΩΝ

Βαθμολογία ομάδων κατά περίπτωση: α) Νίκη τρεις (3) βαθμοί, β) Ισοπαλία ένας (1) βαθμοί, γ) Ήττα μηδέν (0) βαθμοί.

Σε περίπτωση ισοβαθμίας μεταξύ δύο (2) ή περισσοτέρων ομάδων λαμβάνονται υπ’ όψιν για την τελική κατάταξη με απόλυτη προτεραιότητα τα εξής :
Α) η μεταξύ τους αναμέτρηση, Β) η διαφορά των τερμάτων στην μεταξύ των αναμέτρηση, Γ) καλύτερη επίθεση στην μεταξύ των αναμέτρηση.
                                                        
                                                             Σελ. 10

Σε περίπτωση εκ νέου ισοβαθμίας (παρά τις παραπάνω περιπτώσεις), διενεργείται κλήρωση παρουσία των υπευθύνων των ομάδων, εφόσον δεν υπάρχει ευχέρεια στην ροή του προγράμματος του Πρωταθλήματος να πραγματοποιηθεί νέα αναμέτρηση μεταξύ των ισοβαθμούντων ομάδων.

                                                                         ΑΓΩΝΕΣ          ΒΑΘΜΟΙ         Γ.Υ.             Γ.Κ.  


1)  Α.Τ.Λ. ΠΥΡΓΟΥ                                         11                       28                Γ.Υ. =37     ,  Γ.Κ.=14   +23

2)   Δ.Α.Δ.Θ.                                                  11                        25                Γ.Υ. =39,       Γ.Κ.=19   +20

3)   Δ/ΝΣΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ                                 11                        24                 Γ.Υ. =30     ,  Γ.Κ.=21   +9



4)   Τ.Π.Π.Δ./Δ.Α.Θ.                                       11                        22                Γ.Υ. =35      Γ.Κ.=16    +19

5)   Α΄Τ.Α.Ε./Δ.Α.Δ.Θ.                                    11                        19                Γ.Υ. =30    ,  Γ.Κ.=26    +4 

6)  Τ.Α. ΑΝΑΛΗΨΗΣ  ΧΑΡΙΛΑΟΥ                  11                        17                 Γ.Υ. =34   ,    Γ.Κ.=22    +12

7)   1-ΟΣ Π.Σ.Θ.                                            11                        16                Γ.Υ. = 33  ,   Γ.Κ.=32    +1
    

8)  Δ.Α.Ε.Θ./Υ.Α.Τ.                                         11                        15                 Γ.Υ. =21        Γ.Κ.=21   





9)  Δ.Α.Ε.Θ./Υ.ΜΕ.Τ.                                      11                         15                 Γ.Υ. =24        Γ.Κ.=28      -4

10)Τ.Ε.Ι./Δ/ΝΣΗ ΑΣΦ.ΘΕΣ.                          11                           10                 Γ.Υ. =17    ,  Γ.Κ.=30

11)   Τ.Α.-Α.Τ. ΣΥΚΕΩΝ                               11                             0                 Γ.Υ. =12  ,    Γ.Κ.=46

12)  Τ.Α.-Α.Τ. ΠΥΛΑΙΑΣ                                11                              3                 Γ.Y.=14  ,   Γ.Κ.=39




Συνέχεια στήν ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ οι οκτώ (8) παίζουν μεταξύ τους ως εξής :

 1-8=νικητης  Α , 



 2-7=νικητης Β  ,  



 3-6=νικητης Γ  ,  



 4-5=νικητης Δ  , 
σέ διπλούς αγώνες , βαθμολογία - πρόκριση  οπως αναφέρεται στόν κανονισμό.



ΤΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΑΤΩΘΙ:



1)  Α.Τ. ΛΕΥΚΟΥ  ΠΥΡΓΟΥ  -  Υ.Α.Τ.



2)  Δ/ΝΣΗ ΑΜΕΣΗΣ ΔΡΑΣΗΣ  -  1ος ΠΣΘ 



3)  Δ/ΝΣΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ - Τ.Α.-Α.Τ. ΧΑΡΙΛΑΟΥ 



4)  ΤΠΠΘ  - Α΄ΤΑΕ /ΔΑΔΘ
































































































Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Φόρμα επικοινωνίας

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *

ΧΟΡΗΓΟΣ:

Newsletter