Δευτέρα, 4 Μαρτίου 2019

9-Η , 10-Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ



Αποτέλεσμα εικόνας για adidas finale m omb


ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ  ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ   ΤΕΤΑΡΤΗ  6-03-2019  ΩΡΑ 20.30

-Τά γήπεδα πού θά διεξαχθεί  τό πρωτάθλημα είναι :
1)  ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ (εναντι lidl) τερμα χαριλαου προς κοιμητηρια θέρμης ,
     (εδρα Τ.Α.ΑΝΑΛΗΨΗΣ-ΧΑΡΙΛΑΟΥ , Τ.Α.-Α.Τ. ΠΥΛΑΙΑΣ ,  Υ.ΜΕ.Τ. , 1-ΟΣ Π.Σ.Θ. ) ,
      ωρες διεξαγωγης αγωνων :
      ΤΡΙΤΗ πριν 19.00  , 21.45 μετα   ,
      ΤΕΤΑΡΤΗ 20.30 , 21,30 ,
      ΠΕΜΠΤΗ 20.30
      ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18.00 , 19.00 , 21.00'.

      ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ ΕΩΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ωρες  15.30 - 16.45΄.
      .
2)  JOKA BONITO (πρώην φφφ) διασταύρωση αεροδρομίου οπισθεν γραφειων ΜΟΥΖΕΝΙΔΗ
     εισοδος απο αερογέφυρα θέρμης , (εδρα Α.Τ.Λ.ΠΥΡΓΟΥ , Υ.Α.Τ. , Δ.Α.Δ.Θ.
      ωρες διεξαγωγης αγωνων :
      ΔΕΥΤΕΡΑ 20.30
      ΤΡΙΤΗ 20.15 εως 21.45  ,
      ΤΕΤΑΡΤΗ 21.30 εως  22,30 ,
      ΠΕΜΠΤΗ 21.30
      ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19.15 εως 22.00'.

      ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ ΕΩΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ωρες  15.30 -  16.45΄.
      .
3)  Αθλητικες εγκαταστασεις ΝΤΙΝΟΥ ΚΟΥΗ προέκταση μαιάνδρου ανω περιφερειακής ευόσμου
     (εδρα Δ.Α.Θ./Τ.Ε.Ι. , Α.Τ.ΣΥΚΕΩΝ , Τ.Π.Π.Δ./Δ.Α.Θ. , Δ.Α.Θ. , ωρες διεξαγωγής αγώνων
      15.30-17.00 καθημερινά.

-Οπως αναρτήθηκε ανωτέρω αναγράφονται οι δώδεκα (12) συμμετέχουσες ομάδες καί τά ζευγάρια πού προέκυψαν κατόπιν κλήρωσης. Ολες οι ομάδες παίζουν μεταξύ τους ενας (1) γύρος εντεκα (11) αγώνες .Προκρίνονται οι οκτώ (8) πρώτες ομάδες.

Συνέχεια στήν ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ οι οκτώ (8) παίζουν μεταξύ τους ως εξής :

 1-8=νικητης  Α , 
 2-7=νικητης Β  ,  
 3-6=νικητης Γ  ,  
 4-5=νικητης Δ  , 
σέ διπλούς αγώνες , βαθμολογία - πρόκριση  οπως αναφέρεται στόν κανονισμό.


Συνέχεια  στήν ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ  παίζουν ως εξής:

νικητης  Α  -  νικητης  Δ  =   νικητης  Ε  , 

νικητης  Β  -  νικητης  Γ  =   νικητης   Δ  ,
σέ διπλούς αγώνες , βαθμολογία - πρόκριση  οπως αναφέρεται στόν κανονισμό.


ΣΤΟΝ    ΤΕΛΙΚΟ  ΠΑΙΖΟΥΝ  ΟΙ  ΝΙΚΗΤΕΣ   

νικητης   Ε  -  νικητης  Δ   =  ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ


Γίνεται προσπάθεια σέ συνεργασία μέ τα γήπεδα νά αναρτηθούν οσον δυνατόν περισσότερες αγωνιστικές ουτως ωστε νά γνωρίζεται νωρίτερα  ημερομηνίες - ωρες διεξαγωγής αγώνων.


Η  ΟΡΓΑΝΩΤΙΚΗ  ΕΠΙΤΡΟΠΗ

ΔΙΑΡΚΩΣ  ΥΠΟΨΗ ΥΠΕΥΘΥΝΩΝ  ΤΩΝ  ΟΜΑΔΩΝ

ΝΑ  ΕΝΗΜΕΡΩΝΕΤΕ ΤΟΥΣ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ  ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΕΧΟΥΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΑΠΟ ΦΕΤΟΣ  ΕΞΗΝΤΑ 60 ΛΕΠΤΑ (2Χ30) ΜΕ 10 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΗΜΙΧΡΟΝΟ (ΑΝΑΓΡΑΦΕΤΑΙ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟ)

ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΟΝΤΑΙ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΤΙΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΤΟΥΣ. ΠΑΡΑΚΑΛΕΙΣΘΕ ΟΠΩΣ ΣΕΒΑΣΤΕΙΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΣΥΜΦΕΡΟΝ ΟΛΟΝ ΜΑΣ. ΜΗΝ ΖΗΤΑΤΕ ΑΛΛΑΓΕΣ ΕΦΟΣΟΝ ΕΧΟΥΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΕΙ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΕΚΤΟΣ ΣΟΒΑΡΩΝ ΕΚΤΑΚΤΩΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΩΝ. ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΟΥ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΚΑΝΟΝΙΖΟΥΝ ΤΙΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΤΟΥΣ ΣΕ ΣΥΝΑΡΤΗΣΗ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ.(και τους ευχαριστω) , ΟΣΟΙ ΕΠΙΘΥΜΟΥΝ ΙΔΙΑΙΤΕΡΕΣ ΩΡΕΣ - ΗΜΕΡΕΣ (στειλτε μου μηνυμα ) ΚΑΙ ΕΦΟΣΟΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΓΗΠΕΔΑ ΘΑ ΕΞΥΠΗΡΕΤΟΥΝΤΑΙ.

ΟΤΑΝ ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ ΑΝΑΓΡΑΦΕΤΑΙ Π.Χ.  Η ΩΡΑ 15.30 Η  20.30 , Η  ΩΡΑ ΑΥΤΗ Η  15.30 Η 20.30 ΕΙΝΑΙ ΩΡΕΣ ΕΝΑΡΞΗΣ . ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΟΦΕΙΛΟΥΝ  ΝΑ ΕΥΡΙΣΚΟΝΤΑΙ  ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΘΕΡΜΑΝΣΗ ΤΟΥΣ , ΟΥΤΩΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΑΒΙΑΖΕΤΑΙ  Η ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ ΚΑΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΑΓΩΝΑ Η ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΟΜΑΔΑΣ.

ΠΑΡΑΚΑΛΕΙΣΘΕ  ΟΙ ΠΛΗΡΩΜΕΣ  ΤΩΝ ΓΗΠΕΔΩΝ ΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΟΥΝΤΑΙ  ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ  ΟΥΤΩΣ  ΩΣΤΕ  ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΕΡΑΣ ΑΥΤΟΥ , ΛΟΓΩ ΜΠΑΝΙΟΥ ΠΑΙΚΤΩΝ  Κ.Λ.Π.  ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΞΕΙ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ  ΠΛΗΡΩΜΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ - Α΄ΒΟΗΘΕΙΩΝ  


9-Η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ :

ΔΕΥΤΕΡΑ 11-3-2019

--------------------------ΑΡΓΙΑ ΚΑΘΑΡΑΣ ΔΕΥΕΤΡΑΣ------------------------------------

ΤΡΙΤΗ  12-3-2019

ΓΗΠΕΔΑ ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ  ΩΡΕΣ 18.00-19.00,  T.A.ΠΥΛΑΙΑΣ - Α.Τ. ΣΥΚΕΩΝ                                                                                                                                                                                   
ΓΗΠΕΔΑ  JOKA BONITO   ΩΡΕΣ  20.30-21.30 ,  Α.Τ.ΑΝΑΛΗΨΗΣ - Α΄ΤΑΕ/ΔΑΔΘ


TΕΤΑΡΤΗ  13-3-2019

ΓΗΠΕΔΑ JOKA BONITO   ΩΡΕΣ  21.30-22.30,  Υ.Α.Τ. - Α.Τ.Λ.ΠΥΡΓΟΥ
                                                                                                                  
ΠΕΜΠΤΗ  14-3-2019


ΓΗΠΕΔΑ ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ   ΩΡΕΣ  20.30-21.30,  Δ.Α.Δ.Θ.  -  1-ΟΣ  Π.Σ.Θ.

ΓΗΠΕΔΑ  JOKA BONITO   ΩΡΕΣ  16.30-17.30 ,  Υ.ΜΕ.Τ. - Τ.Π.Π.Θ./Δ.ΑΘ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 15-3-2019

ΓΗΠΕΔΑ ΚΟΥΗ   ΩΡΕΣ 15.30-17.00,  Δ.ΑΣΦ.Θ. - Τ.Ε.Ι./ΔΑΘ 



10-Η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ :

ΔΕΥΤΕΡΑ 18-3-2019

ΓΗΠΕΔΑ  JOKA BONITO   ΩΡΕΣ  20.30 - 21,30 ,  Α.Τ. ΑΝΑΛΗΨΗΣ - Υ.Α.Τ.
--------------------------------------------

ΤΡΙΤΗ  19-3-2019
                                                                                                                          
ΓΗΠΕΔΑ  JOKA BONITO   ΩΡΕΣ  20.30 - 21.30  ,  Α.Τ.Λ.ΠΥΡΓΟΥ  - Δ.Α.Δ.Θ.

TΕΤΑΡΤΗ  20-3-2019

ΓΗΠΕΔΑ  ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ   ΩΡΕΣ  20,30-21.30  ,   1-0Σ  Π.Σ.Θ. - Υ.ΜΕ.Τ.

-------------------------                                                                                                            
ΠΕΜΠΤΗ  21-3-2019


ΓΗΠΕΔΑ ΚΟΥΗ   ΩΡΕΣ 15.30-17.00,  Τ.Π.Π.Θ./ΔΑΘ - Δ.ΑΣΦ. Θ.

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  22-3-2019

ΓΗΠΕΔΑ  ΚΟΥΗ  ΩΡΕΣ 15.30-17.00 ,  Α.Τ. ΣΥΚΕΩΝ - Τ.Ε.Ι./Δ.Α.Θ.

ΓΗΠΕΔΑ  ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ   ΩΡΕΣ  18.00-19.00  ,   Α΄ΤΑΕ/ΔΑΔΘ  - Α.Τ.ΠΥΛΑΙΑΣ







Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Φόρμα επικοινωνίας

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *

ΧΟΡΗΓΟΣ:

Newsletter