Παρασκευή, 22 Μαρτίου 2019

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΑΝΑΒΟΛΩΝ 1-Η , 2-Η , 3-Η


                        Υ.ΜΕ.Τ.  -   Υ.Α.Τ.  
ΔΕΥΤΕΡΑ  8/4/2019   ΓΗΠΕΔΑ JOKA BONITO

Αποτέλεσμα εικόνας για adidas finale m omb

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ  ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ   05-04-2019 ΚΑΙ ΩΡΑ 18.30

ΠΡΟΣΟΧΗ ΥΠΟΨΗ ΥΠΕΥΘΥΝΩΝ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ  ΑΝΑΒΟΛΕΣ   η ΑΛΛΙΩΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΤΩΝ ΠΑΘΩΝ 
ΟΡΙΣΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ Δ.ΑΣΦ. - Υ.Α.Τ. -Υ.ΜΕ.Τ. - Δ.Α.Δ.Θ. ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ ΔΥΟ (2) ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ.


ΤΥΧΟΝ ΑΛΛΑΓΕΣ ΣΤΙΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ΤΩΝ ΤΡΙΩΝ (3) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΑΝΑΒΟΛΩΝ ΣΕ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΜΕ ΥΠΕΥΘΥΝΟ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΕΦΟΣΟΝ ΕΙΝΑΙ ΕΦΙΚΤΟ ΛΟΓΩ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Π.Χ.  Υ.Α.Τ.  - Υ.ΜΕ.Τ. - Α΄ΤΑΕ/Δ.Α.Θ. - 1οΣ  Π.Σ.Θ.

ΟΙ ΤΡΕΙΣ (3) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΑΝΑΒΟΛΩΝ ΘΑ ΤΗΡΗΘΟΥΝ ΑΠΑΡΕΓΚΛΗΤΑ.
ΤΥΧΟΝ ΕΚ ΝΕΟΥ ΑΝΑΒΟΛΗ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ ΕΝΤΟΣ ΜΕΓΑΛΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ .
ΜΕΤΑ ΠΑΣΧΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Ο ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΣΕ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΚΑΙ ΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΦΙΚΤΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΥΟ (2) ΟΜΑΔΕΣ ΤΟΥ ΤΕΛΙΚΟΥ: 
Τ.Α. ΑΝΑΛΨΗΣ / ΧΑΡΙΛΑΟΥ - Δ/ΝΣΗΣ ΑΜΕΣΗΣ ΔΡΑΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ


1-Η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΑΝΑΒΟΛΩΝ:

ΔΕΥΤΕΡΑ 1-4-2019

ΓΗΠΕΔΑ ΚΟΥΗ   ΩΡΕΣ 15.30-17.00,  Δ.ΑΔ.Θ.. - Τ.Ε.Ι./Δ.Α.Θ

ΤΡΙΤΗ  2-4-2019
                                                                                                                          
ΓΗΠΕΔΑ  JOKA BONITO   ΩΡΕΣ  16.30 - 17,30 ,  Δ. ΑΣΦ. Θ.  - Υ.Α.Τ.


TΕΤΑΡΤΗ  3-4-2019

---------------------------------------------
                                                                                                      
ΠΕΜΠΤΗ  4-4-2019


ΓΗΠΕΔΑ ΚΟΥΗ   ΩΡΕΣ 15.30-17.00,  Υ.ΜΕ.Τ. -  Α.Τ.ΣΥΚΕΩΝ

ΓΗΠΕΔΑ  ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ   ΩΡΕΣ  20,30-21.30  ,   Τ.Π.Π.Θ. - 1-ΟΣ   Π.Σ.Θ.,ΑΝΑΒΟΛΗ

ΓΗΠΕΔΑ  JOKA BONITO   ΩΡΕΣ  16.30 - 17,30 ,  Δ.ΑΣΦ.Θ. - Α.Τ.ΠΥΛΑΙΑΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  5-4-2019

ΓΗΠΕΔΑ  ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ   ΩΡΕΣ  18.00-19.00  ,   Δ.Α.Δ.Θ.  -  Α΄ΤΑΕ/ΔΑΔΘ


2-Η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΑΝΑΒΟΛΩΝ:

ΔΕΥΤΕΡΑ 8-4-2019

ΓΗΠΕΔΑ  JOKA BONITO   ΩΡΕΣ  20.30 - 21,30 ,  Υ.ΜΕ.Τ.  - Υ.Α.Τ.
--------------------------------------------

ΤΡΙΤΗ  9-4-2019
                                                                                                                          
ΓΗΠΕΔΑ  ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ   ΩΡΕΣ  18.00 - 19.00  ,  Α.Τ.ΠΥΛΑΙΑΣ - ΤΕΙ/Δ.Α.Θ.

TΕΤΑΡΤΗ  10-4-2019

ΓΗΠΕΔΑ ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ   ΩΡΕΣ   20.30-21.30,  Α.Τ. ΑΝΑΛΗΨΗΣ - Δ.Α.Δ.Θ.
                                                                                                   
ΠΕΜΠΤΗ  11-4-2019

ΓΗΠΕΔΑ ΚΟΥΗ   ΩΡΕΣ 15.30-17.00,  ΤΠΠΘ/ΔΑΘ . -  Α.Τ.ΣΥΚΕΩΝ


ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  12-4-2019

ΓΗΠΕΔΑ  JOKA BONITO   ΩΡΕΣ  20.30 - 21.30  ,  Α.Τ.Λ.ΠΥΡΓΟΥ  - Υ.ΜΕ.Τ


3-Η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΑΝΑΒΟΛΩΝ:

ΔΕΥΤΕΡΑ 15-4-2019

ΓΗΠΕΔΑ  JOKA BONITO   ΩΡΕΣ  20,30 - 21.30  ,  Α.Τ. ΑΝΑΛΗΨΗΣ - Α.Τ.ΠΥΛΑΙΑΣ.

ΓΗΠΕΔΑ  ΚΟΥΗΣ   ΩΡΕΣ  15.30 - 17,30 ,  Δ.ΑΣΦ.Θ. - Υ.ΜΕ.Τ.
--------------------------------------------

ΤΡΙΤΗ  16-4-2019
                                                                                                                          
ΓΗΠΕΔΑ  JOKA BONITO   ΩΡΕΣ  16.30 - 17.30  ,  Α΄ΤΑΕ    -  Υ.Α.Τ.

ΓΗΠΕΔΑ  JOKA BONITO   ΩΡΕΣ  20,30 - 21.30  ,  ΤΠΠΘ - 1ος ΠΣΘ 

TΕΤΑΡΤΗ  17-4-2019

------------------------------
                                                                                                      
ΠΕΜΠΤΗ  18-4-2019


ΓΗΠΕΔΑ  JOKA BONITO   ΩΡΕΣ  16,30 - 17.30  ,  Α.Τ. ΑΝΑΛΗΨΗΣ - Δ.ΑΣΦ.Θ.

ΓΗΠΕΔΑ  ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ    ΩΡΕΣ  20.30 - 21.30  ,  Δ.Α.Δ.Θ.  -  Υ.Α.Τ.

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  19-4-2019





Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Φόρμα επικοινωνίας

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *

ΧΟΡΗΓΟΣ:

Newsletter