Σάββατο, 9 Φεβρουαρίου 2019

5-H , 6-Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ













ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ  ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ   ΤΕΤΑΡΤΗ  13-02-2019  ΩΡΑ 10.30

-Τά γήπεδα πού θά διεξαχθεί  τό πρωτάθλημα είναι :
1)  ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ (εναντι lidl) τερμα χαριλαου προς κοιμητηρια θέρμης ,
     (εδρα Τ.Α.ΑΝΑΛΗΨΗΣ-ΧΑΡΙΛΑΟΥ , Τ.Α.-Α.Τ. ΠΥΛΑΙΑΣ ,  Υ.ΜΕ.Τ. , 1-ΟΣ Π.Σ.Θ. ) ,
      ωρες διεξαγωγης αγωνων :
      ΤΡΙΤΗ 20.30 , 21.30  ,
      ΤΕΤΑΡΤΗ 20.30 , 21,30 ,
      ΠΕΜΠΤΗ 20.00
      ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18.00 , 20.00 , 21.00'.

      ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ ΕΩΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ωρες  15.30 - 16.45΄.
      .
2)  JOKA BONITO (πρώην φφφ) διασταύρωση αεροδρομίου οπισθεν γραφειων ΜΟΥΖΕΝΙΔΗ
     εισοδος απο αερογέφυρα θέρμης , (εδρα Α.Τ.Λ.ΠΥΡΓΟΥ , Υ.Α.Τ. , Δ.Α.Δ.Θ.
      ωρες διεξαγωγης αγωνων :
      ΤΡΙΤΗ 20.15 εως 21.45  ,
      ΤΕΤΑΡΤΗ 21.30 εως  22,30 ,
      ΠΕΜΠΤΗ 21.30
      ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19.15 εως 22.00'.

      ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ ΕΩΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ωρες  15.30 -  16.45΄.
      .
3)  Αθλητικες εγκαταστασεις ΝΤΙΝΟΥ ΚΟΥΗ προέκταση μαιάνδρου ανω περιφερειακής ευόσμου
     (εδρα Δ.Α.Θ./Τ.Ε.Ι. , Α.Τ.ΣΥΚΕΩΝ , Τ.Π.Π.Δ./Δ.Α.Θ. , Δ.Α.Θ. , ωρες διεξαγωγής αγώνων
      15.30-17.00 καθημερινά.

-Οπως αναρτήθηκε ανωτέρω αναγράφονται οι δώδεκα (12) συμμετέχουσες ομάδες καί τά ζευγάρια πού προέκυψαν κατόπιν κλήρωσης. Ολες οι ομάδες παίζουν μεταξύ τους ενας (1) γύρος εντεκα (11) αγώνες .Προκρίνονται οι οκτώ (8) πρώτες ομάδες.

Συνέχεια στήν ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ οι οκτώ (8) παίζουν μεταξύ τους ως εξής :

 1-8=νικητης  Α , 
 2-7=νικητης Β  ,  
 3-6=νικητης Γ  ,  
 4-5=νικητης Δ  , 
σέ διπλούς αγώνες , βαθμολογία - πρόκριση  οπως αναφέρεται στόν κανονισμό.


Συνέχεια  στήν ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ  παίζουν ως εξής:

νικητης  Α  -  νικητης  Δ  =   νικητης  Ε  , 

νικητης  Β  -  νικητης  Γ  =   νικητης   Δ  ,
σέ διπλούς αγώνες , βαθμολογία - πρόκριση  οπως αναφέρεται στόν κανονισμό.


ΣΤΟΝ    ΤΕΛΙΚΟ  ΠΑΙΖΟΥΝ  ΟΙ  ΝΙΚΗΤΕΣ   

νικητης   Ε  -  νικητης  Δ   =  ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ


Γίνεται προσπάθεια σέ συνεργασία μέ τα γήπεδα νά αναρτηθούν οσον δυνατόν περισσότερες αγωνιστικές ουτως ωστε νά γνωρίζεται νωρίτερα  ημερομηνίες - ωρες διεξαγωγής αγώνων.


Η  ΟΡΓΑΝΩΤΙΚΗ  ΕΠΙΤΡΟΠΗ

ΔΙΑΡΚΩΣ  ΥΠΟΨΗ ΥΠΕΥΘΥΝΩΝ  ΤΩΝ  ΟΜΑΔΩΝ

ΝΑ  ΕΝΗΜΕΡΩΝΕΤΕ ΤΟΥΣ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ  ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΕΧΟΥΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΑΠΟ ΦΕΤΟΣ  ΕΞΗΝΤΑ 60 ΛΕΠΤΑ (2Χ30) ΜΕ 10 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΗΜΙΧΡΟΝΟ (ΑΝΑΓΡΑΦΕΤΑΙ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟ)

ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΟΝΤΑΙ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΤΙΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΤΟΥΣ. ΠΑΡΑΚΑΛΕΙΣΘΕ ΟΠΩΣ ΣΕΒΑΣΤΕΙΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΣΥΜΦΕΡΟΝ ΟΛΟΝ ΜΑΣ. ΜΗΝ ΖΗΤΑΤΕ ΑΛΛΑΓΕΣ ΕΦΟΣΟΝ ΕΧΟΥΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΕΙ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΕΚΤΟΣ ΣΟΒΑΡΩΝ ΕΚΤΑΚΤΩΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΩΝ. ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΟΥ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΚΑΝΟΝΙΖΟΥΝ ΤΙΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΤΟΥΣ ΣΕ ΣΥΝΑΡΤΗΣΗ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ.(και τους ευχαριστω) , ΟΣΟΙ ΕΠΙΘΥΜΟΥΝ ΙΔΙΑΙΤΕΡΕΣ ΩΡΕΣ - ΗΜΕΡΕΣ (στειλτε μου μηνυμα ) ΚΑΙ ΕΦΟΣΟΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΓΗΠΕΔΑ ΘΑ ΕΞΥΠΗΡΕΤΟΥΝΤΑΙ.

ΟΤΑΝ ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ ΑΝΑΓΡΑΦΕΤΑΙ Π.Χ.  Η ΩΡΑ 15.30 Η  20.30 , Η  ΩΡΑ ΑΥΤΗ Η  15.30 Η 20.30 ΕΙΝΑΙ ΩΡΕΣ ΕΝΑΡΞΗΣ . ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΟΦΕΙΛΟΥΝ  ΝΑ ΕΥΡΙΣΚΟΝΤΑΙ  ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΘΕΡΜΑΝΣΗ ΤΟΥΣ , ΟΥΤΩΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΑΒΙΑΖΕΤΑΙ  Η ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ ΚΑΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΑΓΩΝΑ Η ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΟΜΑΔΑΣ.

ΠΑΡΑΚΑΛΕΙΣΘΕ  ΟΙ ΠΛΗΡΩΜΕΣ  ΤΩΝ ΓΗΠΕΔΩΝ ΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΟΥΝΤΑΙ  ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ  ΟΥΤΩΣ  ΩΣΤΕ  ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΕΡΑΣ ΑΥΤΟΥ , ΛΟΓΩ ΜΠΑΝΙΟΥ ΠΑΙΚΤΩΝ  Κ.Λ.Π.  ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΞΕΙ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ  ΠΛΗΡΩΜΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ - Α΄ΒΟΗΘΕΙΩΝ  


5-Η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ :

ΔΕΥΤΕΡΑ 11-2-2019

-------------------------------------------------

ΤΡΙΤΗ  12-2-2019

ΓΗΠΕΔΑ ΚΟΥΗ    ΩΡΕΣ 16.00-17.00,  Υ.Α.Τ. - Τ.Π.Π.Δ./Δ.Α.Θ.                                                                                                                                                                                       
ΓΗΠΕΔΑ  ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ   ΩΡΕΣ  20.30 - 21.30 , 1-0Σ Π.Σ.Θ. - ΤΕΙ/Δ.Α.Θ.

TΕΤΑΡΤΗ  13-2-2019

ΓΗΠ.  ΝΙΚΟΛ.ΩΡΕΣ  20.30 - 21.30 , Τ.Α. ΑΝΑΛΗΨΗΣ/ΧΑΡΙΛΑΟΥ-Δ.Α.Δ.Θ ΑΝΑΒΟΛΗ
                                                                                                                  
ΠΕΜΠΤΗ  14-2-2019


ΓΗΠΕΔΑ ΚΟΥΗ   ΩΡΕΣ 15.30-17.00,  Α.Τ.ΣΥΚΕΩΝ - Δ.ΑΣΦ.Θ.

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 15-2-2019

ΓΗΠΕΔΑ ΚΟΥΗ   ΩΡΕΣ 15.30-17.00,  Α΄ΤΑΕ/ΔΑΔΘ - Υ.ΜΕ.Τ.

ΓΗΠΕΔΑ  JOKA BONITO  ΩΡΕΣ 19.00-20.00 ,  Α.Τ.Λ.ΠΥΡΓΟΥ - Α.Τ./Τ.Α.ΠΥΛΑΙΑΣ



6-Η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ :

ΔΕΥΤΕΡΑ 18-2-2019

-------------------------------------------------

ΤΡΙΤΗ  19-2-2019

ΓΗΠΕΔΑ  KOYH   ΩΡΕΣ 15.45-17.00  , Δ.ΑΣΦ.Θ. - Α΄Τ.Α.Ε./ΔΑΔΘ                                                                                                                                     
ΓΗΠΕΔΑ  JOKA BONITO   ΩΡΕΣ  20.30 - 21.30 ,  Υ.ΜΕ.Τ. - Τ.Α. ΑΝΑΛΗΨΗΣ

ΓΗΠΕΔΑ  ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ  ΩΡΕΣ  20.30-21.30 ,  Τ.Π.Π.Δ./Δ.Α.Θ. - 1-ΟΣ Π.Σ.Θ. ΑΝΑΒΟΛΗ


TΕΤΑΡΤΗ  20-2-2019

ΓΗΠΕΔΑ  ΚΟΥΗ  ΩΡΕΣ 15.45-17.00 ,  ΤΕΙ/ΔΑΘ - Α.Τ.Λ.ΠΥΡΓΟΥ

ΓΗΠΕΔΑ  ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ   ΩΡΕΣ  20.30 - 21.30 ,   Α.Τ.ΠΥΛΑΙΑΣ - Δ.Α.Δ.Θ.                                                                                                           
ΠΕΜΠΤΗ  21-2-2019


ΓΗΠΕΔΑ ΚΟΥΗ   ΩΡΕΣ 15.45-17.00,  Α.Τ.ΣΥΚΕΩΝ - Υ.Α.Τ..

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22-2-2019

--------------------------------------------------






Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Φόρμα επικοινωνίας

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *

ΧΟΡΗΓΟΣ:

Newsletter