Παρασκευή, 18 Ιανουαρίου 2019

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ - ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 1-ΗΣ , 2-ΗΣ , 3ΗΣ ,4-ΗΣ , 5-ΗΣ , 6-ΗΣ , 7-HΣ , 8-ΗΣ , 9-ΗΣ , 10 -ΗΣ , 11-ΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ , 1-ΗΣ , 2-ΗΣ 3-ΗΣ ΑΝΑΒΟΛΩΝ




Αποτέλεσμα εικόνας για adidas finale m omb




ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ  ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ  ΠΕΜΠΤΗ 17-04-2019 ΚΑΙ ΩΡΑ 21.30


ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΝΤΑΙ  ΟΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ  ΟΤΑΝ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΝΑ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ  


1-Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΤΡΙΤΗ  15-1-2019
ΓΗΠΕΔΑ ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ  ,  Υ.Α.Τ - Α.Τ. ΠΥΛΑΙΑΣ  ,                               ΣΚΟΡ  2-0

TΕΤΑΡΤΗ  16-1-2018
ΓΗΠΕΔΑ ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ  ,  Α.Τ.ΣΥΚΕΩΝ - 1-ΟΣ  Π.Σ.Θ.  ,                     ΣΚΟΡ  5-8

ΠΕΜΠΤΗ  17-1-2018
ΓΗΠΕΔΑ ΚΟΥΗ     Τ.Ε.Ι./Δ.Α.Θ. - Τ.Α.ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ. ,       ΣΚΟΡ 0-4

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18-1-2018
ΓΗΠΕΔΑ  ΚΟΥΗ   , Τ.Π.Π.Δ./Δ.Α.Θ. - Α΄Τ.Α.Ε./Δ.Α.Δ.Θ. ,                     ΣΚΟΡ 1-1
ΓΗΠΕΔΑ JOGA BONITO ,  Υ.ΜΕ.Τ - Δ.Α.Δ.Θ.  ,                                     ΣΚΟΡ   1-2
ΓΗΠΕΔΑ JOKA BONITO ,  Δ.ΑΣΦ.Θ. - Α.Τ.Λ.ΠΥΡΓΟΥ ,                       ΣΚΟΡ  0-3 Α.Α.



2-Η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ :
ΔΕΥΤΕΡΑ 21-1-2019

...................................
ΤΡΙΤΗ  22-1-2019
ΓΗΠΕΔΑ JOGA BONITO ΑΕΡΟΔ. ,  Δ.Α.Δ.Θ - Δ.ΑΣΦ. Θ.                             ΣΚΟΡ  5-2

TΕΤΑΡΤΗ  23-1-2018
ΓΗΠΕΔΑ ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ  ,  Α.Τ.-Τ.Α. ΑΝΑΛΗΨΗΣ - Τ.Π.Π.Δ./Δ.Α.Θ.. ΣΚΟΡ 3-4

ΠΕΜΠΤΗ  24-1-2018
------------------------------
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 25-1-2018
ΓΗΠΕΔΑ JOGA BONITO ΑΕΡΟΔ. ,  Α.Τ.ΠΥΛΑΙΑΣ - ΤΕΙ/Δ.Α.Θ..      ΑΝΑΒΟΛΗ

ΓΗΠΕΔΑ JOKA BONITO ΑΕΡΟΔ..,  Α.Τ.Λ.ΠΥΡΓΟΥ - Α.Τ.ΣΥΚΕΩΝ      ΣΚΟΡ 5-1

ΓΗΠΕΔΑ ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ  ,  1-ΟΣ Π.Σ.Θ. - Α΄Τ.Α.Ε./Δ.Α.Δ.Θ.                      ΣΚΟΡ  6-3

ΓΗΠΕΔΑ ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ     Υ.ΜΕ.Τ.  -  Υ.Α.Τ                                           ΑΝΑΒΟΛΗ


3-Η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ :

ΔΕΥΤΕΡΑ 28-1-2019

....................................

ΤΡΙΤΗ  29-1-2019

ΓΗΠΕΔΑ JOKA BONITO ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ    Υ.Α.Τ. - Τ.Ε.Ι./Δ.Α.Θ. , ΣΚΟΡ  5-1

ΓΗΠΕΔΑ ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ   1-ΟΣ  Π.Σ.Θ. - Τ.Α.ΑΝΑΛΗΨΗΣ-ΧΑΡΙΛΑΟΥ , ΣΚΟΡ  4-4

TΕΤΑΡΤΗ  30-1-2019

ΓΗΠΕΔΑ ΚΟΥΗ   ,  Δ.ΑΣΦ.Θ. - Υ.ΜΕ.ΤΑΞΗΣ. , ΑΝΑΒΟΛΗ  ΛΟΓΩ ΚΑΙΡΟΥ


ΠΕΜΠΤΗ  31-1-2019

ΓΗΠΕΔΑ ΚΟΥΗ   ,  Α.Τ.ΣΥΚΕΩΝ - Δ.Α.Δ.Θ. , ΣΚΟΡ 1-8

ΓΗΠΕΔΑ JOKA BONITO   ,  Α΄ΤΑΕ/ΔΑΔΘ - Α.Τ.Λ.ΠΥΡΓΟΥ , ΣΚΟΡ  0-6

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1-2-2019

ΓΗΠΕΔΑ  ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ   , Τ.Π.Π.Δ./Δ.Α.Θ. - Α.Τ.-Τ.Α. ΠΥΛΑΙΑΣ , ΣΚΟΡ  6-2.


4-Η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ :

ΔΕΥΤΕΡΑ 4-2-2019

-------------------------------------------------

ΤΡΙΤΗ  5-2-2019

ΓΗΠΕΔΑ ΚΟΥΗ   ΩΡΕΣ 15.30-17.00,  Δ.ΑΣΦ.Θ. - Υ.Α.ΤΑΞΗΣ.
                                  ΑΝΑΒΟΛΗ ΛΟΓΩ ΕΚΤΑΚΤΩΝ ΜΕΤΡΩΝ

ΓΗΠΕΔΑ JOKA BONITO ,  Δ.Α.Δ.Θ. - Α΄Τ.Α.Ε./Δ.Α.Δ.Θ.  ΣΚΟΡ 5-1                                          ΑΓΩΝΑΣ ΗΜΙΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ


TΕΤΑΡΤΗ  6-2-2019

ΓΗΠΕΔΑ  ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ   , Α.Τ.Λ.ΠΥΡΓΟΥ - Α.Τ.-Τ.Α. ΑΝΑΛΗΨΗΣ  ΣΚΟΡ  4-2

ΠΕΜΠΤΗ  7-2-2019


ΓΗΠΕΔΑ ΚΟΥΗ   ,  ΤΕΙ/Δ.Α.Θ. - Τ.Π.Π.Δ./Δ.Α.Θ.  , ΣΚΟΡ  1-6

ΓΗΠΕΔΑ ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ  ,  Α.Τ.ΠΥΛΑΙΑΣ - 1-ΟΣ ΠΣΘ  , ΣΚΟΡ  1-3

ΓΗΠΕΔΑ  JOKA BONITO  ,  Υ.ΜΕ.Τ. - Α.Τ. ΣΥΚΕΩΝ  , ΑΝΑΒΟΛΗ ΛΟΓΩ ΑΓΡΟΤΩΝ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 8-2-2019

....................................................



5-Η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ :

ΔΕΥΤΕΡΑ 11-2-2019

-------------------------------------------------

ΤΡΙΤΗ  12-2-2019

ΓΗΠΕΔΑ JOKA BONITO ,  Υ.Α.Τ. -  Τ.Π.Π.Δ./Δ.Α.Θ.          ΣΚΟΡ 2-4                                                                                                                                                                                         
ΓΗΠΕΔΑ  ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ    , 1-0Σ Π.Σ.Θ. - ΤΕΙ/Δ.Α.Θ.         ΣΚΟΡ 2-4

TΕΤΑΡΤΗ  13-2-2019

ΓΗΠΕΔΑ  ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ    , Τ.Α. ΑΝΑΛΗΨΗΣ/ΧΑΡΙΛΑΟΥ-Δ.Α.Δ.Θ.  ΑΝΑΒΟΛΗ

ΠΕΜΠΤΗ  14-2-2019


ΓΗΠΕΔΑ ΚΟΥΗ   ,  Α.Τ.ΣΥΚΕΩΝ - Δ.ΑΣΦ.Θ.      ΣΚΟΡ  0-3

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 15-2-2019

ΓΗΠΕΔΑ ΚΟΥΗ   ΩΡΕΣ  ,  Α΄ΤΑΕ/ΔΑΔΘ - Υ.ΜΕ.Τ.   , ΣΚΟΡ  4-0

ΓΗΠΕΔΑ  JOKA BONITO  ,  Α.Τ.Λ.ΠΥΡΓΟΥ - Α.Τ./Τ.Α.ΠΥΛΑΙΑΣ   , ΣΚΟΡ 4-1

6-Η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ :
ΔΕΥΤΕΡΑ 18-2-2019
-----------------------------------------------

ΤΡΙΤΗ  19-2-2019
ΓΗΠΕΔΑ  KOYH    , Δ.ΑΣΦ.Θ. - Α΄Τ.Α.Ε./ΔΑΔΘ    , ΣΚΟΡ  4-3                                                                                                
ΓΗΠΕΔΑ  JOKA BONITO   ,  Υ.ΜΕ.Τ. - Τ.Α. ΑΝΑΛΗΨΗΣ , ΣΚΟΡ 0-4
ΓΗΠΕΔΑ  ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ  ΩΡΕΣ  20.30-21.30 ,  Τ.Π.Π.Δ./Δ.Α.Θ. - 1-ΟΣ Π.Σ.Θ. ΑΝΑΒΟΛΗ
TΕΤΑΡΤΗ  20-2-2019
ΓΗΠΕΔΑ  ΚΟΥΗ   ,  ΤΕΙ/ΔΑΘ - Α.Τ.Λ.ΠΥΡΓΟΥ , ΣΚΟΡ  0-0
ΓΗΠΕΔΑ  ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ    ,   Α.Τ.ΠΥΛΑΙΑΣ - Δ.Α.Δ.Θ.  , ΣΚΟΡ  4-5                                                                                        
ΠΕΜΠΤΗ  21-2-2019
ΓΗΠΕΔΑ ΚΟΥΗ   ,  Α.Τ.ΣΥΚΕΩΝ - Υ.Α.Τ.. , ΣΚΟΡ  2-4

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22-2-2019
--------------------------------------------------

7-Η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ :
ΔΕΥΤΕΡΑ 25-2-2019
ΓΗΠΕΔΑ JOKA BONITO ΑΕΡΟΔ,   ,  Υ.Α.Τ. - 1ος  Π.Σ.Θ. , ΣΚΟΡ  4-1
ΤΡΙΤΗ  26-2-2019
ΓΗΠΕΔΑ JOKA BONITO  ,  T.A.ANAΛΗΨΗΣ - Δ.ΑΣΦ.Θ.ΑΝΑΒΟΛΗ.                                                                                                                                               
ΓΗΠΕΔΑ  JOKA BONITO   ,  Α.Τ.Λ.ΠΥΡΓΟΥ - Τ.Π.Π.Δ./ΔΑΘ , ΣΚΟΡ  2-1
TΕΤΑΡΤΗ  27-2-2019
-----------------------------------
                                                                                                   
ΠΕΜΠΤΗ  28-2-2019
ΓΗΠΕΔΑ ΚΟΥΗ   ,  Δ.Α.Δ.Θ.  -  Τ.Ε.Ι./Δ.Α.Θ. , ΑΝΑΒΟΛΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 01-03-2019
ΓΗΠΕΔΑ ΚΟΥΗ   ,  Α΄ΤΑΕ/ΔΑΔΘ - Α.Τ.ΣΥΚΕΩΝ  , ΣΚΟΡ  4-0
ΓΗΠΕΔΑ  ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ    ,  Α.Τ./Τ.Α.ΠΥΛΑΙΑΣ - Υ.ΜΕ.Τ. , ΣΚΟΡ  1-5

8-Η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ :
ΔΕΥΤΕΡΑ 4-3-2019

ΤΡΙΤΗ  5-3-2019
ΓΗΠΕΔΑ  KOYH    , ΤΕΙ/ΔΑΘ  -  Υ.ΜΕ.Τ.     ,  ΣΚΟΡ  0-4

ΓΗΠΕΔΑ  JOKA BONITO   ,  Α΄ΤΑΕ/ΔΑΔΘ - Υ.Α.Τ.  ΑΝΑΒΟΛΗ
ΓΗΠΕΔΑ  JOKA BONITO   ,  1-ΟΣ Π.Σ.Θ. - Α.Τ.Λ.ΠΥΡΓΟΥ  ,  ΣΚΟΡ  0-3  Α.Α.
TΕΤΑΡΤΗ  6-3-2019
-------------------------                                                                                                            
ΠΕΜΠΤΗ  7-3-2019
ΓΗΠΕΔΑ ΚΟΥΗ   ,  Τ.Π.Π.Θ./ΔΑΘ - Δ.Α.Δ.Θ.  ΣΚΟΡ  1-2

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 8-3-2019
ΓΗΠΕΔΑ  ΚΟΥΗ  ,  Α.Τ. ΣΥΚΕΩΝ - Τ.Α.ΑΝΑΛΗΨΗΣ  ΣΚΟΡ  1-6
ΓΗΠΕΔΑ  ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ     ,   Δ.ΑΣ.ΦΘ. - Α.Τ.ΠΥΛΑΙΑΣ  , ΑΝΑΒΟΛΗ    

9-Η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ :

ΔΕΥΤΕΡΑ 11-3-2019

ΑΡΓΙΑ ΚΑΘΑΡΑΣ ΔΕΥΕΤΡΑΣ

ΤΡΙΤΗ  12-3-2019

ΓΗΠΕΔΑ ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ  ,  T.A.ΠΥΛΑΙΑΣ - Α.Τ. ΣΥΚΕΩΝ   ΣΚΟΡ 3-2                                                                                                                                                                                  
ΓΗΠΕΔΑ  JOKA BONITO     Α.Τ.ΑΝΑΛΗΨΗΣ - Α΄ΤΑΕ/ΔΑΔΘ , ΣΚΟΡ 1-2


TΕΤΑΡΤΗ  13-3-2019

ΓΗΠΕΔΑ JOKA BONITO   ,  Υ.Α.Τ. - Α.Τ.Λ.ΠΥΡΓΟΥ , ΣΚΟΡ  3-4
                                                                                                                  
ΠΕΜΠΤΗ  14-3-2019

ΓΗΠΕΔΑ ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ   ,  Δ.Α.Δ.Θ.  -  1-ΟΣ  Π.Σ.Θ.  ΣΚΟΡ   2-3

ΓΗΠΕΔΑ  JOKA BONITO    ,  Υ.ΜΕ.Τ. - Τ.Π.Π.Θ./Δ.ΑΘ  ,  ΣΚΟΡ  1-3

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 15-3-2019

ΓΗΠΕΔΑ ΚΟΥΗ   ΩΡΕΣ  ,  Δ.ΑΣΦ.Θ. - Τ.Ε.Ι./ΔΑΘ , ΣΚΟΡ  3-0



10-Η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ :

ΔΕΥΤΕΡΑ 18-3-2019

ΓΗΠΕΔΑ  JOKA BONITO   ,  Α.Τ. ΑΝΑΛΗΨΗΣ - Υ.Α.Τ. , ΣΚΟΡ 2-1
--------------------------------------------

ΤΡΙΤΗ  19-3-2019
                                                                                                                          
ΓΗΠΕΔΑ  JOKA BONITO     Α.Τ.Λ.ΠΥΡΓΟΥ  - Δ.Α.Δ.Θ. , ΣΚΟΡ 3-2

TΕΤΑΡΤΗ  20-3-2019

ΓΗΠΕΔΑ  ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ    1-0Σ  Π.Σ.Θ. - Υ.ΜΕ.Τ. , ΣΚΟΡ 4-5

-------------------------                                                                                                            
ΠΕΜΠΤΗ  21-3-2019

ΓΗΠΕΔΑ ΚΟΥΗ     Τ.Π.Π.Θ./ΔΑΘ - Δ.ΑΣΦ. Θ. , ΣΚΟΡ 0-2

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  22-3-2019

ΓΗΠΕΔΑ  ΚΟΥΗ  ,  Α.Τ. ΣΥΚΕΩΝ - Τ.Ε.Ι./Δ.Α.Θ.  ΣΚΟΡ  1-5

ΓΗΠΕΔΑ  ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ    ,   Α΄ΤΑΕ/ΔΑΔΘ  - Α.Τ.ΠΥΛΑΙΑΣ  ΣΚΟΡ  6-3


11-Η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ :

ΔΕΥΤΕΡΑ 25-3-2019

ΑΡΓΙΑ  ΕΘΝΙΚΗ ΕΟΡΤΗ


ΤΡΙΤΗ  26-3-2019

ΓΗΠΕΔΑ ΚΟΥΗ   ,  ΤΕΙ/ΔΑΘ  -  Α΄ ΤΑΕ/ΔΑΔΘ        ΣΚΟΡ  1-3                                                                                                              
ΓΗΠΕΔΑ  JOKA BONITO   ΩΡΕΣ  20.30 - 21.30  ,  Υ.ΜΕ.Τ.  -  Α.Τ.Λ.ΠΥΡΓΟΥ  ΑΝΑΒΟΛΗ

ΓΗΠΕΔΑ  ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ     ,   Δ.ΑΣΦ.Θ. - 1-0Σ Π.Σ.Θ. ΣΚΟΡ  1-2


TΕΤΑΡΤΗ  27-3-2019

---------------------------------
                                                                                                       
ΠΕΜΠΤΗ  28-3-2019

ΓΗΠΕΔΑ ΚΟΥΗ   ΩΡΕΣ   ,  Τ.Π.Π.Θ./ΔΑΘ - Α.Τ.ΣΥΚΕΩΝ. ΑΝΑΒΟΛΗ

ΓΗΠΕΔΑ  ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ     Δ.Α.Δ.Θ. - Υ.Α.Τ.. ΑΝΑΒΟΛΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  29-3-2019

ΓΗΠΕΔΑ  JOKA BONITO     ,  Α.Τ.ΠΥΛΑΙΑΣ - Α.Τ. ΑΝΑΛ. ΑΝΑΒΟΛΗ



ΑΝΑΒΟΛΕΣ   


1-Η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΑΝΑΒΟΛΩΝ:

ΔΕΥΤΕΡΑ 1-4-2019

ΓΗΠΕΔΑ ΚΟΥΗ   ,  Δ.ΑΔ.Θ.. - Τ.Ε.Ι./Δ.Α.Θ , ΣΚΟΡ 6-0

ΤΡΙΤΗ  2-4-2019
                                                                                                                          
ΓΗΠΕΔΑ  JOKA BONITO    ,  Δ. ΑΣΦ. Θ.  - Υ.Α.Τ.  , ΣΚΟΡ 3-2


TΕΤΑΡΤΗ  3-4-2019

---------------------------------------------
                                                                                                      
ΠΕΜΠΤΗ  4-4-2019

ΓΗΠΕΔΑ ΚΟΥΗ   ,  Υ.ΜΕ.Τ. -  Α.Τ.ΣΥΚΕΩΝ  , ΣΚΟΡ  3-1

ΓΗΠΕΔΑ  ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ    ,   Τ.Π.Π.Θ. - 1-ΟΣ   Π.Σ.Θ.,    ΝΕΑ ΑΝΑΒΟΛΗ

ΓΗΠΕΔΑ  JOKA BONITO    ,  Δ.ΑΣΦ.Θ. - Α.Τ.ΠΥΛΑΙΑΣ  ,ΣΚΟΡ 5-3

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  5-4-2019

ΓΗΠΕΔΑ  ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ    ,   Δ.Α.Δ.Θ.  -  Α΄ΤΑΕ/ΔΑΔΘ  ΣΚΟΡ 3-2


2-Η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΑΝΑΒΟΛΩΝ:

ΔΕΥΤΕΡΑ 8-4-2019

ΓΗΠΕΔΑ  JOKA BONITO     Υ.ΜΕ.Τ.  - Υ.Α.Τ.  ΣΚΟΡ 1-3
--------------------------------------------

ΤΡΙΤΗ  9-4-2019
                                                                                                                          
ΓΗΠΕΔΑ  ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ    ,  Α.Τ.ΠΥΛΑΙΑΣ - ΤΕΙ/Δ.Α.Θ.  , ΣΚΟΡ  3-6

TΕΤΑΡΤΗ  10-4-2019

ΓΗΠΕΔΑ ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ   ,  Α.Τ. ΑΝΑΛΗΨΗΣ - Δ.Α.Δ.Θ.  , ΣΚΟΡ 3-3
                                                                                                   
ΠΕΜΠΤΗ  11-4-2019

ΓΗΠΕΔΑ ΚΟΥΗ   ΩΡΕΣ ,  ΤΠΠΘ/ΔΑΘ . -  Α.Τ.ΣΥΚΕΩΝ  ΣΚΟΡ  6-0


ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  12-4-2019

ΓΗΠΕΔΑ  JOKA BONITO     ,  Α.Τ.Λ.ΠΥΡΓΟΥ  - Υ.ΜΕ.Τ  , ΣΚΟΡ  3-4


3-Η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΑΝΑΒΟΛΩΝ:

ΔΕΥΤΕΡΑ 15-4-2019

ΓΗΠΕΔΑ  JOKA BONITO     ,  Α.Τ. ΑΝΑΛΗΨΗΣ - Α.Τ.ΠΥΛΑΙΑΣ.  ,ΣΚΟΡ 3-0 α.α.

ΓΗΠΕΔΑ  ΚΟΥΗΣ   ΩΡΕΣ  ,  Δ.ΑΣΦ.Θ. - Υ.ΜΕ.Τ.  ,ΣΚΟΡ 4-1
--------------------------------------------

ΤΡΙΤΗ  16-4-2019
                                                                                                                          
ΓΗΠΕΔΑ  JOKA BONITO    ,  Α΄ΤΑΕ    -  Υ.Α.Τ.   , ΣΚΟΡ  2-1

ΓΗΠΕΔΑ  JOKA BONITO     ,  ΤΠΠΘ - 1ος ΠΣΘ  ΑΝΑΒΟΛΗ ΓΙΑ Μ.ΔΕΥΤΕΡΑ

TΕΤΑΡΤΗ  17-4-2019

------------------------------
                                                                                                      
ΠΕΜΠΤΗ  18-4-2019

ΓΗΠΕΔΑ  JOKA BONITO     ,  Α.Τ. ΑΝΑΛΗΨΗΣ - Δ.ΑΣΦ.Θ.   , ΣΚΟΡ  2-3

ΓΗΠΕΔΑ  ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ     ,  Δ.Α.Δ.Θ.  -  Υ.Α.Τ.   , ΣΚΟΡ  4-1

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  19-4-2019

----------------------------
Μ.ΔΕΥΤΕΡΑ  22-4-2019

ΓΗΠΕΔΑ  JOKA BONITO     ,  ΤΠΠΘ - 1ος ΠΣΘ  ΑΠΟ 16-4



ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ  


ΑΡΘΡΟ 23 - ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ & ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΜΑΔΩΝ

Βαθμολογία ομάδων κατά περίπτωση: α) Νίκη τρεις (3) βαθμοί, β) Ισοπαλία ένας (1) βαθμοί, γ) Ήττα μηδέν (0) βαθμοί.

Σε περίπτωση ισοβαθμίας μεταξύ δύο (2) ή περισσοτέρων ομάδων λαμβάνονται υπ’ όψιν για την τελική κατάταξη με απόλυτη προτεραιότητα τα εξής :
Α) η μεταξύ τους αναμέτρηση, Β) η διαφορά των τερμάτων στην μεταξύ των αναμέτρηση, Γ) καλύτερη επίθεση στην μεταξύ των αναμέτρηση.
                                                        
                                                             Σελ. 10

Σε περίπτωση εκ νέου ισοβαθμίας (παρά τις παραπάνω περιπτώσεις), διενεργείται κλήρωση παρουσία των υπευθύνων των ομάδων, εφόσον δεν υπάρχει ευχέρεια στην ροή του προγράμματος του Πρωταθλήματος να πραγματοποιηθεί νέα αναμέτρηση μεταξύ των ισοβαθμούντων ομάδων.

                                                                         ΑΓΩΝΕΣ          ΒΑΘΜΟΙ         Γ.Υ.             Γ.Κ.  


1)  Α.Τ.Λ. ΠΥΡΓΟΥ                                         11                       28                Γ.Υ. =37     ,  Γ.Κ.=14   +23



2)   Δ.Α.Δ.Θ.                                                  11                        25                Γ.Υ. =39,       Γ.Κ.=19   +20

3)   Δ/ΝΣΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ                                11                        24                 Γ.Υ. =30     ,  Γ.Κ.=21   +9


4)   Τ.Π.Π.Δ./Δ.Α.Θ.                                       10                        19                Γ.Υ. =32      Γ.Κ.=16    +16

5)   Α΄Τ.Α.Ε./Δ.Α.Δ.Θ.                                    11                        19                Γ.Υ. =30    ,  Γ.Κ.=26    +4 

6)  Τ.Α. ΑΝΑΛΗΨΗΣ  ΧΑΡΙΛΑΟΥ                  11                        17                 Γ.Υ. =34   ,    Γ.Κ.=22    +12

7)   1-ΟΣ Π.Σ.Θ.                                            10                        16                Γ.Υ. = 33  ,   Γ.Κ.=32    +1
    

8)  Δ.Α.Ε.Θ./Υ.Α.Τ.                                         11                        15                 Γ.Υ. =21        Γ.Κ.=21   








9)  Δ.Α.Ε.Θ./Υ.ΜΕ.Τ.                                      11                         15                 Γ.Υ. =24        Γ.Κ.=28      -4

10)Τ.Ε.Ι./Δ/ΝΣΗ ΑΣΦ.ΘΕΣ.                          11                           10                 Γ.Υ. =17    ,  Γ.Κ.=30


11)   Τ.Α.-Α.Τ. ΣΥΚΕΩΝ                               11                             0                 Γ.Υ. =12  ,    Γ.Κ.=46


12)  Τ.Α.-Α.Τ. ΠΥΛΑΙΑΣ                                11                              3                 Γ.Y.=14  ,   Γ.Κ.=39


ΑΓΩΝΕΣ  ΑΝΑΒΟΛΩΝ


1-Η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΓΗΠΕΔΑ JOGA BONITO ΑΕΡΟΔ. ,  Α.Τ.ΠΥΛΑΙΑΣ - ΤΕΙ/Δ.Α.Θ..      ΑΝΑΒΟΛΗ


ΓΗΠΕΔΑ ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ     Υ.ΜΕ.Τ.  -  Υ.Α.Τ                                           ΑΝΑΒΟΛΗ



3-Η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 

ΓΗΠΕΔΑ ΚΟΥΗ   ,  Δ.ΑΣΦ.Θ. - Υ.ΜΕ.ΤΑΞΗΣ. , ΑΝΑΒΟΛΗ  ΛΟΓΩ ΚΑΙΡΟΥ


4-Η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 


ΓΗΠΕΔΑ JOKA BONITO ,  Δ.Α.Δ.Θ. - Α΄Τ.Α.Ε./Δ.Α.Δ.Θ. 

ΑΝΑΒΟΛΗ ΛΟΓΩ  ΑΓΩΝΑ  ΗΜΙΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ


ΓΗΠΕΔΑ ΚΟΥΗ   ΩΡΕΣ 15.30-17.00,  Δ.ΑΣΦ.Θ. - Υ.Α.ΤΑΞΗΣ  
















    

ΓΗΠΕΔΑ  JOKA BONITO  ,  Υ.ΜΕ.Τ. - Α.Τ. ΣΥΚΕΩΝ  , ΑΝΑΒΟΛΗ ΛΟΓΩ ΑΓΡΟΤΩΝ

5-Η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 

ΓΗΠΕΔΑ  ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ    , Τ.Α. ΑΝΑΛΗΨΗΣ/ΧΑΡΙΛΑΟΥ-Δ.Α.Δ.Θ.  ΑΝΑΒΟΛΗ

6-Η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 

ΓΗΠΕΔΑ  ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ   ,  Τ.Π.Π.Δ./Δ.Α.Θ. - 1-ΟΣ Π.Σ.Θ. ΑΝΑΒΟΛΗ

7-Η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 

ΓΗΠΕΔΑ JOKA BONITO  ,  T.A.ANAΛΗΨΗΣ - Δ.ΑΣΦ.Θ. ΑΝΑΒΟΛΗ
ΓΗΠΕΔΑ ΚΟΥΗ   ,  Δ.Α.Δ.Θ.  -  Τ.Ε.Ι./Δ.Α.Θ. , ΑΝΑΒΟΛΗ

8-Η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 

ΓΗΠΕΔΑ JOKA BONITO  ,  Α΄ΤΑΕ/ΔΑΔΘ -  Υ.Α.Τ.  .ΑΝΑΒΟΛΗ

ΓΗΠΕΔΑ  ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ   ,  Δ.ΑΣΦ.Θ.  -  Α.Τ. ΠΥΛΑΙΑΣ . ΑΝΑΒΟΛΗ


11-Η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 

ΓΗΠΕΔΑ JOKA BONITO  ,  Υ.ΜΕ.Τ. - Α.Τ.Λ.ΠΥΡΓΟΥ  .ΑΝΑΒΟΛΗ

ΓΗΠΕΔΑ  ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ     Δ.Α.Δ.Θ. - Υ.Α.Τ.. ΑΝΑΒΟΛΗ

ΓΗΠΕΔΑ  JOKA BONITO     ,  Α.Τ.ΠΥΛΑΙΑΣ - Α.Τ. ΑΝΑΛ. ΑΝΑΒΟΛΗ


ΓΗΠΕΔΑ ΚΟΥΗ     ,  Τ.Π.Π.Θ./ΔΑΘ - Α.Τ.ΣΥΚΕΩΝ. ΑΝΑΒΟΛΗ



1-Η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΑΝΑΒΟΛΩΝ:


ΓΗΠΕΔΑ  ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ    ,   Τ.Π.Π.Θ. - 1-ΟΣ   Π.Σ.Θ.,    ΝΕΑ ΑΝΑΒΟΛΗ






Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Φόρμα επικοινωνίας

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *

ΧΟΡΗΓΟΣ:

Newsletter