Παρασκευή, 11 Ιανουαρίου 2019

ΕΝΑΡΞΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 1-Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΑΠΟ Δ:14/1 ΕΩΣ ΠΑΡ.18/1) ΚΑΙ 2-Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΑΠΟ Δ:21/1 ΕΩΣ ΚΑΙ Π:25/1)










ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ  ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ  ΠΕΜΠΤΗ  247/1  ΩΡΑ 12.00
ΑΛΛΑΓΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΣ ΑΓΩΝΑ ΜΕΤΑΞΥ Υ.Α.Τ.-Υ.ΜΕ.Τ. ΛΟΓΩ ΕΚΤΑΚΤΩΝ ΜΕΤΡΩΝ


Εναρξη θα πραγματοποιηθεί  την εβδομάδα Δευτέρα 14-1-2019 .

-Τά γήπεδα πού θά διεξαχθεί  τό πρωτάθλημα είναι :
1)  ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ (εναντι lidl) τερμα χαριλαου προς κοιμητηρια θέρμης ,
     (εδρα Τ.Α.ΑΝΑΛΗΨΗΣ-ΧΑΡΙΛΑΟΥ , Τ.Α.-Α.Τ. ΠΥΛΑΙΑΣ ,  Υ.ΜΕ.Τ. , 1-ΟΣ Π.Σ.Θ. ) ,
      ωρες διεξαγωγης αγωνων :
      ΤΡΙΤΗ 20.30 , 21.30  ,
      ΤΕΤΑΡΤΗ 20.30 , 21,30 ,
      ΠΕΜΠΤΗ 20.00
      ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19.00 , 20.00 , 21.00'.
   
      ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ ΕΩΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ωρες  15.30 - 16.45΄.
      .
2)  JOKA BONITO (πρώην φφφ) διασταύρωση αεροδρομίου οπισθεν γραφειων ΜΟΥΖΕΝΙΔΗ  
     εισοδος απο αερογέφυρα θέρμης , (εδρα Α.Τ.Λ.ΠΥΡΓΟΥ , Υ.Α.Τ. , Δ.Α.Δ.Θ.
      ωρες διεξαγωγης αγωνων :
      ΤΡΙΤΗ 20.15 εως 21.45  ,
      ΤΕΤΑΡΤΗ 21.30 εως  22,30 ,
      ΠΕΜΠΤΗ 20.15 εως 21.45
      ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19.15 εως 22.00'.
   
      ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ ΕΩΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ωρες  15.30 -  16.45΄.
      .
3)  Αθλητικες εγκαταστασεις ΝΤΙΝΟΥ ΚΟΥΗ προέκταση μαιάνδρου ανω περιφερειακής ευόσμου
     (εδρα Δ.Α.Θ./Τ.Ε.Ι. , Α.Τ.ΣΥΚΕΩΝ , Α.Τ.ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ , Δ.Α.Θ. , ωρες διεξαγωγής αγώνων
      15.30-17.00 καθημερινά.

-Οπως αναρτήθηκε ανωτέρω αναγράφονται οι δώδεκα (12) συμμετέχουσες ομάδες καί τά ζευγάρια πού προέκυψαν κατόπιν κλήρωσης. Ολες οι ομάδες παίζουν μεταξύ τους ενας (1) γύρος εντεκα (11) αγώνες .Προκρίνονται οι οκτώ (8) πρώτες ομάδες.

Συνέχεια στήν ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ οι οκτώ (8) παίζουν μεταξύ τους ως εξής :

 1-8=νικητης  Α , 
 2-7=νικητης Β  ,  
 3-6=νικητης Γ  ,  
 4-5=νικητης Δ  , 
σέ διπλούς αγώνες , βαθμολογία - πρόκριση  οπως αναφέρεται στόν κανονισμό.


Συνέχεια  στήν ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ  παίζουν ως εξής:

νικητης  Α  -  νικητης  Δ  =   νικητης  Ε  , 

νικητης  Β  -  νικητης  Γ  =   νικητης   Δ  ,
σέ διπλούς αγώνες , βαθμολογία - πρόκριση  οπως αναφέρεται στόν κανονισμό.


ΣΤΟΝ    ΤΕΛΙΚΟ  ΠΑΙΖΟΥΝ  ΟΙ  ΝΙΚΗΤΕΣ   

νικητης   Ε  -  νικητης  Δ   =  ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ


Γίνεται προσπάθεια σέ συνεργασία μέ τα γήπεδα νά αναρτηθούν οσον δυνατόν περισσότερες αγωνιστικές ουτως ωστε νά γνωρίζεται νωρίτερα  ημερομηνίες - ωρες διεξαγωγής αγώνων.


Η  ΟΡΓΑΝΩΤΙΚΗ  ΕΠΙΤΡΟΠΗ



ΔΙΑΡΚΩΣ  ΥΠΟΨΗ ΥΠΕΥΘΥΝΩΝ  ΤΩΝ  ΟΜΑΔΩΝ

ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΘΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΟΝΤΑΙ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΤΙΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΤΟΥΣ. ΠΑΡΑΚΑΛΕΙΣΘΕ ΟΠΩΣ ΣΕΒΑΣΤΕΙΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΣΥΜΦΕΡΟΝ ΟΛΟΝ ΜΑΣ. ΜΗΝ ΖΗΤΑΤΕ ΑΛΛΑΓΕΣ ΕΦΟΣΟΝ ΕΧΟΥΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΕΙ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΕΚΤΟΣ ΣΟΒΑΡΩΝ ΕΚΤΑΚΤΩΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΩΝ. ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΟΥ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΚΑΝΟΝΙΖΟΥΝ ΤΙΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΤΟΥΣ ΣΕ ΣΥΝΑΡΤΗΣΗ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ.(και τους ευχαριστω) , ΟΣΟΙ ΕΠΙΘΥΜΟΥΝ ΙΔΙΑΙΤΕΡΕΣ ΩΡΕΣ - ΗΜΕΡΕΣ (στειλτε μου μηνυμα ) ΚΑΙ ΕΦΟΣΟΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΓΗΠΕΔΑ ΗΜΕΡ. - ΩΡΕΣ ΘΑ ΕΞΥΠΗΡΕΤΟΥΝΤΑΙ. ΟΙ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ΚΑΙ ΩΡΕΣ ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ ΑΝΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ  ΑΝΩΤΕΡΩ.

ΟΤΑΝ ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ ΑΝΑΓΡΑΦΕΤΑΙ Π.Χ.  Η ΩΡΑ 15.30 Η  20.30 , Η  ΩΡΑ ΑΥΤΗ Η  15.30 Η 20.30 ΕΙΝΑΙ ΩΡΕΣ ΕΝΑΡΞΗΣ . ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΟΦΕΙΛΟΥΝ  ΝΑ ΕΥΡΙΣΚΟΝΤΑΙ  ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΘΕΡΜΑΝΣΗ ΤΟΥΣ , ΟΥΤΩΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΑΒΙΑΖΕΤΑΙ  Η ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ ΚΑΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΑΓΩΝΑ Η ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΟΜΑΔΑΣ.


ΠΑΡΑΚΑΛΕΙΣΘΕ  ΟΙ ΠΛΗΡΩΜΕΣ  ΤΩΝ ΓΗΠΕΔΩΝ ΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΟΥΝΤΑΙ  ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ  ΟΥΤΩΣ  ΩΣΤΕ  ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΕΡΑΣ ΑΥΤΟΥ , ΛΟΓΩ ΜΠΑΝΙΟΥ ΠΑΙΚΤΩΝ  Κ.Λ.Π.  ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΞΕΙ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ  ΠΛΗΡΩΜΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ - Α΄ΒΟΗΘΕΙΩΝ  


1-Η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ :


ΔΕΥΤΕΡΑ 14-1-2019

....................................

ΤΡΙΤΗ  15-1-2019


ΓΗΠΕΔΑ ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ  ΩΡΕΣ 20.30-21.30,  Υ.Α.Τ - Α.Τ. ΠΥΛΑΙΑΣ


TΕΤΑΡΤΗ  16-1-2018

ΓΗΠΕΔΑ ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ  ΩΡΕΣ 20.30-21.30,  Α.Τ.ΣΥΚΕΩΝ - 1-ΟΣ  Π.Σ.Θ.


ΠΕΜΠΤΗ  17-1-2018

ΓΗΠΕΔΑ ΚΟΥΗ   ΩΡΕΣ 15.30-17.00,  Τ.Ε.Ι./Δ.Α.Θ. - Τ.Α.ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ.


ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18-1-2018

ΓΗΠΕΔΑ  ΚΟΥΗ   ΩΡΕΣ  15.30 - 17.00 , Α.Τ. ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ - Α΄Τ.Α.Ε./Δ.Α.Δ.Θ.

ΓΗΠΕΔΑ JOGA BONITO ΑΕΡΟΔ. ΩΡΕΣ 19.00-20.00΄,  Υ.ΜΕ.Τ - Δ.Α.Δ.Θ.

ΓΗΠΕΔΑ JOKA BONITO ΑΕΡΟΔ..ΩΡΕΣ 15.45-16.45΄,  Δ.ΑΣΦ.Θ. - Α.Τ.Λ.ΠΥΡΓΟΥ



2-Η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ :


ΔΕΥΤΕΡΑ 21-1-2019

....................................

ΤΡΙΤΗ  22-1-2019


ΓΗΠΕΔΑ JOGA BONITO ΑΕΡΟΔ. ΩΡΕΣ 16.30-17.45΄,  Δ.Α.Δ.Θ - Δ.ΑΣΦ. Θ.


TΕΤΑΡΤΗ  23-1-2018

ΓΗΠΕΔΑ ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ  ΩΡΕΣ 20.30-21.30,  Α.Τ.-Τ.Α. ΑΝΑΛΗΨΗΣ - Α.Τ.ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ.


ΠΕΜΠΤΗ  24-1-2018

---------------------------------

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 25-1-2018

ΓΗΠΕΔΑ JOGA BONITO ΑΕΡΟΔ. ΩΡΕΣ 19.00-20.00΄,  Α.Τ.ΠΥΛΑΙΑΣ - ΤΕΙ/Δ.Α.Θ..

ΓΗΠΕΔΑ JOKA BONITO ΑΕΡΟΔ..ΩΡΕΣ 20.00-21.00΄,  Α.Τ.Λ.ΠΥΡΓΟΥ - Α.Τ.ΣΥΚΕΩΝ

ΓΗΠΕΔΑ ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ  ΩΡΕΣ 18.00-19.00,  1-ΟΣ Π.Σ.Θ. - Α΄Τ.Α.Ε./Δ.Α.Δ.Θ.

ΓΗΠΕΔΑ ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ  ΩΡΕΣ 20.30-21.30,  Υ.ΜΕ.Τ.  -  Υ.Α.Τ



Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Φόρμα επικοινωνίας

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *

ΧΟΡΗΓΟΣ:

Newsletter