Παρασκευή, 23 Φεβρουαρίου 2018

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 1-ΗΣ , 2-ΗΣ , 3-HΣ , 4-ΗΣ , 5-ΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΓΩΝΕΣ ΑΝΑΒΟΛΩΝ Β΄ ΓΥΡΟΥ

















1-Η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  Β΄ ΓΥΡΟΥ
ΚΑΘΑΡΑ  ΔΕΥΤΕΡΑ 19-2-2018

............................................................

ΤΡΙΤΗ  20-2-2018


............................................................

TΕΤΑΡΤΗ 21-2-2018

ΓΗΠΕΔΑ  ΚΟΥΗ   , ΤΕΙ/Τ.Α.ΕΥΟΣΜΟΥ-Δ/ΝΣΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΣΚΟΡ 0-2

ΠΕΜΠΤΗ 22-2-2018

ΓΗΠΕΔΑ JOGA BONITO ΑΕΡΟΔ. , ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ-Α.Τ.Λ.ΠΥΡΓΟΥ. ΣΚΟΡ 1-2

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 23-2-2018

ΓΗΠΕΔΑ JOGA BONITO ΑΕΡΟΔ. , Υ.Α.Τ.-ΑΜΕΣΗ ΔΡΑΣΗ ΣΚΟΡ 1-3

ΓΗΠΕΔΑ  ΜΟΥΝΤΑ      1-0ς Π.Σ.Θ. - Α.Τ. ΛΑΓΚΑΔΑ.  ΣΚΟΡ  5-3



ΡΕΠΟ  : ΥΜΕΤ 



2-Η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  Β΄ ΓΥΡΟΥ

ΔΕΥΤΕΡΑ 26-2-2018

ΓΗΠΕΔΑ  ΚΟΥΗ   , 1-Ος  Π.Σ.Θ. - Υ.ΜΕ.ΤΑΞΗΣ
ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ  ΛΟΓΩ ΚΑΚΩΝ ΚΑΙΡΙΚΩΝ ΣΥΝΘΗΚΩΝ

ΤΡΙΤΗ  27-2-2018

ΓΗΠΕΔΑ JOGA BONITO ΑΕΡΟΔ. , ΑΤ.Τ.Λ.ΠΥΡΓΟΥ-ΤΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ  ΛΟΓΩ ΚΑΚΩΝ ΚΑΙΡΙΚΩΝ ΣΥΝΘΗΚΩΝ

TΕΤΑΡΤΗ 28-2-2018

ΓΗΠΕΔΑ JOGA BONITO ΑΕΡΟΔ. , ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ-ΑΜΕΣΗ ΔΡΑΣΗ.
ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ

ΠΕΜΠΤΗ 01-3-2018

ΓΗΠΕΔΑ  ΚΟΥΗ   ΩΡΕΣ , ΑΣΦΑΛΕΙΑ-Α.Τ.ΛΑΓΚΑΔΑ ΣΚΟΡ 5-2

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 02-3-2018

ΓΗΠΕΔΑ JOGA BONITO ΑΕΡΟΔ. , Α. Τ. ΧΑΡΙΛΑΟΥ - Υ.Α.Τ.,
ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ ΛΟΓΩ ΥΠΗΡΕΣΙΑΚΩΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΩΝ


ΡΕΠΟ  : ΤΕΙ/Τ.Α.ΕΥΟΣΜΟΥ



3-Η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  Β΄ ΓΥΡΟΥ
ΔΕΥΤΕΡΑ 5-3-2018

.............................................................

ΤΡΙΤΗ  6-3-2018

ΓΗΠΕΔΑ  ΚΟΥΗ   ,  Α.Τ.ΛΑΓΚΑΔΑ - ΤΕΙ/Τ.Α.ΕΥΟΣΜΟΥ , ΣΚΟΡ  3-2

ΓΗΠΕΔΑ JOGA BONITO ΑΕΡΟΔ. , ΑΤ.Τ.Λ.ΠΥΡΓΟΥ-ΑΜΕΣΗ ΔΡΑΣΗ , ΣΚΟΡ 2-4

TΕΤΑΡΤΗ  7-3-2018

ΓΗΠΕΔΑ  ΚΟΥΗ   , ΑΣΦΑΛΕΙΑ- Υ.ΜΕ.Τ. , ΣΚΟΡ  5-2

ΠΕΜΠΤΗ  8-3-2018

ΓΗΠΕΔΑ JOGA BONITO ΑΕΡΟΔ. ΩΡΕΣ 15.30-17.00΄,  Υ.Α.Τ.-Τ.Α. ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
                                                                                                                      ΑΝΑΒΟΛΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  9-3-2018

ΓΗΠΕΔΑ JOGA BONITO ΑΕΡΟΔ. Α  Τ. ΧΑΡΙΛΑΟΥ - ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ. , ΣΚΟΡ  2-1


ΡΕΠΟ  : 1-ος Π.Σ.Θ.




4-Η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  Β΄ ΓΥΡΟΥ
ΔΕΥΤΕΡΑ 12-3-2018
.............................................................

ΤΡΙΤΗ  13-3-2018
.....................................................................

TΕΤΑΡΤΗ  14-3-2018
....................................................................................

ΠΕΜΠΤΗ  15-3-2018

ΓΗΠΕΔΑ JOGA BONITO ΑΕΡΟΔ.   ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ - Τ.Α. ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ,ΣΚΟΡ 6-2

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16-3-2018

ΓΗΠΕΔΑ  ΚΟΥΗ   , Υ.ΜΕ.Τ. - Α.Τ. ΛΑΓΚΑΔΑ , ΣΚΟΡ  4-3

ΓΗΠΕΔΑ JOGA BONITO ΑΕΡΟΔ. , ΑΜΕΣΗ ΔΡΑΣΗ - Α.Τ. ΧΑΡΙΛΑΟΥ ,ΣΚΟΡ 4-2

ΓΗΠΕΔΑ JOGA BONITO ΑΕΡΟΔ.  Α.Τ.Λ. ΠΥΡΓΟΥ - Υ.Α.Τ. , ΣΚΟΡ 2-1

ΓΗΠΕΔΑ  ΜΟΥΝΤΑ   ΩΡΕΣ  20.00-21.30΄,  1ος  Π.Σ.Θ.  - ΤΕΙ/Τ.Α.ΕΥΟΣΜΟΥ
                                                                                                    ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ

ΡΕΠΟ  : ΑΣΦΑΛΕΙΑ.

ΑΝΑΒΟΛΗ  1-ΟΣ  ΠΣΘ - ΤΕΙ/Τ.Α.ΕΥΟΣΜΟΥ





5-Η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  Β΄ ΓΥΡΟΥ

ΔΕΥΤΕΡΑ 19-3-2018

ΓΗΠΕΔΑ  ΚΟΥΗ   ,  1ος  Π.Σ.Θ.  - ΑΣΦΑΛΕΙΑ  , ΣΚΟΡ  3-4

ΤΡΙΤΗ  20-3-2018
......................................................................................................

TΕΤΑΡΤΗ  21-3-2018
.....................................................................................................................................

ΠΕΜΠΤΗ  22-3-2018
.......................................................................................................................................

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 23-3-2018

ΓΗΠΕΔΑ JOGA BONITO ΑΕΡΟΔ.  ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ - Υ.Α.Τ , ΣΚΟΡ 2-6

ΓΗΠΕΔΑ ΚΟΥΗ . ΩΡΕΣ ,  Υ.ΜΕ.Τ. - ΤΕΙ/Τ.Α.ΕΥΟΣΜΟΥ , ΣΚΟΡ  2-2


ΡΕΠΟ  : Α.Τ.ΛΑΓΚΑΔΑ 




ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΑΝΑΒΟΛΩΝ  Β΄ ΓΥΡΟΥ



ΔΕΥΤΕΡΑ 26-3-2018
......................................................................................................

ΤΡΙΤΗ  27-3-2018
......................................................................................................

TΕΤΑΡΤΗ  28-3-2018

ΓΗΠΕΔΑ JOGA BONITO ΑΕΡΟΔ. ,  Α.Τ.Λ.ΠΥΡΓΟΥ-Α.Τ.ΧΑΡΙΛΑΟΥ , ΣΚΟΡ  2-5

ΓΗΠΕΔΑ ΜΟΥΝΤΑ ,  Υ.ΜΕ.Τ. -  1-ΟΣ Π.Σ.Θ. , ΣΚΟΡ  1-5


ΠΕΜΠΤΗ  29-3-2018
..................................................................................................................

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  30-3-2018

ΓΗΠΕΔΑ JOGA BONITO ΑΕΡΟΔ. ,  Τ.Α.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - Υ.Α.Τ ,  ΣΚΟΡ  0-3  Α.Α.

ΓΗΠΕΔΑ JOGA BONITO ΑΕΡΟΔ. ,  ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ - ΑΜΕΣΗ ΔΡΑΣΗ  ΣΚΟΡ  2-3



ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΑΝΑΒΟΛΩΝ  ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ   ΑΓΩΝΕΣ  Β΄ ΓΥΡΟΥ



ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  13-4-2018

ΓΗΠΕΔΑ JOGA BONITO ΑΕΡΟΔ. ,  Υ.Α.Τ. - Α.Τ. ΧΑΡΙΛΑΟΥ  , ΣΚΟΡ  3-3


ΔΕΥΤΕΡΑ 16-4-2018
......................................................................................................

ΤΡΙΤΗ  17-4-2018
......................................................................................................

TΕΤΑΡΤΗ  18-4-2018

ΓΗΠΕΔΑ ΜΟΥΝΤΑ   1-ΟΣ Π.Σ.Θ. - ΤΕΙ/Τ.Α. ΕΥΟΣΜΟΥ   ???????


ΠΕΜΠΤΗ  19-4-2018
..................................................................................................................

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  20-4-2018

.............................


ΑΝΑΒΟΛΕΣ   1)  Τ.Α.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΑΜΕΣΗ ΔΡΑΣΗ     ,   ΣΚΟΡ  0-3   Α.Α.
                         2)  Τ.Α.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-Α.Τ. ΧΑΡΙΛΑΟΥ   ,    ΣΚΟΡ  0-3  Α.Α.
                         3)  Τ.Α. ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-Α.Τ.Λ.ΠΥΡΓΟΥ   ,    ΣΚΟΡ   0-3  Α.Α.
                         .





Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Φόρμα επικοινωνίας

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *

ΧΟΡΗΓΟΣ:

Newsletter