Δευτέρα, 1 Ιανουαρίου 2018

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 1-ΗΣ , 2-ΗΣ , 3-ΗΣ , 4-ΗΣ , 5-ΗΣ , 6-ΗΣ , 7-ΗΣ , ΑΝΑΒΟΛΩΝ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ





ΕΚΤΑΚΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

ΚΑΤΟΠΙΝ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΗΣ  ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΟΡΓΑΝΩΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΑΠΟΧΩΡΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΔΥΟ (2) ΟΜΑΔΕΣ ΔΥΤΙΚΟΥ ΟΜΙΛΟΥ
Ο 2-ΟΣ Π.Σ.Θ.  ΚΑΙ Η ΥΠΟΔ/ΝΣΗ ΤΡΟΧΑΙΑΣ ΛΟΓΩ ΕΚΤΑΚΤΩΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΩΝ
ΤΟ  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ  ΚΑΝΟΝΙΚΑ . ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ  ΜΕ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ ΑΥΤΕΣ  ΓΙΑ ΤΟΝ Α΄ΓΥΡΟ ΚΑΤΑΧΩΡΟΥΝΤΑΙ  ΜΕ  3-0 Α.Α. ΣΤΟΥΣ ΑΝΤΙΠΑΛΟΥΣ
ΓΙΑ ΤΟΝ Β΄ ΓΥΡΟ  ΟΙ ΕΝΑΠΟΜΕΙΝΑΝΤΕΣ ΟΜΑΔΕΣ  ΠΕΝΤΕ (5) ΠΑΙΖΟΥΝ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ ΤΕΣΣΕΡΙΣ (4) ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΟΙ ΤΕΣΣΕΡΙΣ  ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ  ΩΣ ΙΣΧΥΕΙ. 


ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΣ  ΟΜΙΛΟΣ

1)  ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ ΕΛ.ΑΣ. - Τ.Δ.Λ.
2)  Υ.Α.Τ./Δ.Α.Ε.Θ
3)  Δ/ΝΣΗ ΑΜΕΣΗΣ ΔΡΑΣΗΣ
4)  Α.Τ.ΧΑΡΙΛΑΟΥ
5)  Τ.Α. ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
6)  Α.Τ. Λ.ΠΥΡΓΟΥ

ΔΥΤΙΚΟΣ  ΟΜΙΛΟΣ

1)  Α.Τ.ΛΑΓΚΑΔΑ
2)  1-ΟΣ  Π.Σ.Θ.
3)  2-ΟΣ  Π.Σ.Θ. , ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ
4)  Δ/ΝΣΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ
5)  ΤΕΙ/Τ.Α.ΕΥΟΣΜΟΥ
6)  ΥΠΟΔ/ΝΣΗ ΤΡΟΧΑΙΑΣ ,  ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ
7)  Υ.ΜΕ.Τ./Δ.Α.Ε.Θ.

ΟΙ  ΟΜΑΔΕΣ  ΠΑΙΖΟΥΝ  ΜΕΤΑΞΥ  ΤΟΥΣ  ΣΕ  ΔΥΟ ΓΥΡΟΥΣ  (Α΄ ΚΑΙ  Β΄ ).
ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ  ΟΙ  ΤΕΣΣΕΡΙΣ  (4) ΠΡΩΤΕΣ  ΟΜΑΔΕΣ  ΤΩΝ  ΟΜΙΛΩΝ  ΚΑΙ  ΠΑΙΖΟΥΝ  ΣΤΗΝ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ  - ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ  ΦΑΣΗ  ΧΙΑΣΤΗ  Α1 -  Δ4   ΚΛΠ.
ΤΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ  ΑΥΤΑ  ΘΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΟΥΝ  ΣΤΗΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ , ΕΙΝΑΙ ΗΔΗ  ΕΤΟΙΜΑ  ΠΩΣ  ΘΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ.
ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ  ΙΣΟΒΑΘΜΙΑΣ  ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ  ΣΤΟΝ  ΚΑΝΟΝΙΣΜΟ  ΠΟΙΟΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΠΡΟΚΡΙΝΕΤΑΙ.


ΥΠΟΨΗ  ΥΠΕΥΘΥΝΩΝ  ΟΜΑΔΩΝ. 
ΠΑΡΑΚΑΛΕΙΣΘΕ  ΟΙ ΠΛΗΡΩΜΕΣ  ΤΩΝ ΓΗΠΕΔΩΝ ΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΟΥΝΤΑΙ  ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ  ΟΥΤΩΣ  ΩΣΤΕ  ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΕΡΑΣ ΑΥΤΟΥ , ΛΟΓΩ ΜΠΑΝΙΟΥ ΠΑΙΚΤΩΝ  Κ.Λ.Π.  ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΞΕΙ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ  ΠΛΗΡΩΜΩΝ  ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ - Α΄ΒΟΗΘΕΙΩΝ  


1-Η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 

TΕΤΑΡΤΗ 13-12-2017

ΓΗΠΕΔΑ  ΚΟΥΗ   ΩΡΕΣ 15,30-17,00΄  1-ΟΣ Π.Σ.Θ. - ΥΜΕΤ/Δ.Α.Ε.Θ. ΣΚΟΡ  2-6

ΓΗΠΕΔΑ JOGA BONITO.  Υ.Α.Τ./Δ.Α.Ε.Θ. - Δ.Α.Δ.Θ. , ΣΚΟΡ  2-2

ΓΗΠΕΔΑ ΚΟΥΗ                  2-ΟΣ Π.Σ.Θ. - Δ.ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ , ΣΚΟΡ  0-3  Α.Α.

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 15-12-2017

ΓΗΠΕΔΑ ΜΟΥΝΤΑ           Α.Τ.ΛΑΓΚΑΔΑ - ΤΕΙ/Τ.Α.ΕΥΟΣΜΟΥ , ΣΚΟΡ  2-3

ΓΗΠΕΔΑ JOGA BONITO  ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ ΕΛ.ΑΣ.-Α.Τ.Λ.ΠΥΡΓΟΥ , ΣΚΟΡ  1-1

ΓΗΠΕΔΑ JOGA BONITO  Α.Τ.ΧΑΡΙΛΑΟΥ - Τ.Α.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ , ΣΚΟΡ  2-1


ΡΕΠΟ  : ΥΠΟΔ/ΝΣΗ ΤΡΟΧΑΙΑΣ


2-Η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 

ΤΡΙΤΗ  19-12-2017


ΓΗΠΕΔΑ JOGA BONITO. , Τ.Α.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-Α.Τ.Λ.ΠΥΡΓΟΥ , ΣΚΟΡ  1-6

ΓΗΠΕΔΑ ΚΟΥΗ                   ΥΠΟΔ/ΝΣΗ ΤΡΟΧΑΙΑΣ - Υ.ΜΕ.Τ. , ΣΚΟΡ  2-1

TΕΤΑΡΤΗ 20-12-2017

ΓΗΠΕΔΑ ΚΟΥΗ                  Α.Τ.ΛΑΓΚΑΔΑ - 1-ΟΣ Π.Σ.Θ. , ΣΚΟΡ  3-3

ΠΕΜΠΤΗ 21-12-2017

ΓΗΠΕΔΑ  ΜΟΥΝΤΑ           Δ/ΝΣΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ - ΤΕΙ/ΕΥΟΣΜΟΥ. , ΣΚΟΡ  5-3

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22-12-2017

ΓΗΠΕΔΑ JOGA BONITO  ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ - Δ.Α.Δ.Θ.  , ΣΚΟΡ  1-5

ΓΗΠΕΔΑ JOGA BONITO  Υ.Α.Τ.-Α.Τ.ΧΑΡΙΛΑΟΥ  , ΣΚΟΡ  6-0

ΡΕΠΟ  : 2-ΟΣ  Π.Σ.Θ.


3-Η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 



ΤΡΙΤΗ  9-1-2018


ΓΗΠΕΔΑ ΚΟΥΗ                  1-ΟΣ ΠΣΘ - ΤΕΙ/ΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ , ΑΝΑΒΟΛΗ


TΕΤΑΡΤΗ  10-1-2018

ΓΗΠΕΔΑ JOGA BONITO    ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ ΕΛ.ΑΣ.-Α.Τ.ΧΑΡΙΛΑΟΥ  ΣΚΟΡ 3-8

ΓΗΠΕΔΑ  ΚΟΥΗ                , 2-ΟΣ Π.Σ.Θ. - .ΥΠΟΔ/ΝΣΗ ΤΡΟΧΑΙΑΣ  ΣΚΟΡ 5-4


ΠΕΜΠΤΗ 11-1-2018

ΓΗΠΕΔΑ ΜΟΥΝΤΑ            Α.Τ.ΛΑΓΚΑΔΑ - Δ.ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ , ΣΚΟΡ 0-4


ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 12-1-2018

ΓΗΠΕΔΑ JOGA BONITO ΑΕΡΟΔ. , Τ.Α.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΥΑΤ/ΔΑΕΘ , ΑΝΑΒΟΛΗ

ΓΗΠΕΔΑ JOGA BONITO ΑΕΡΟΔ.  , Δ.Α.Δ.Θ. - Α.Τ.Λ.ΠΥΡΓΟΥ , ΣΚΟΡ  4-0


ΡΕΠΟ  : ΥΠΟΔ/ΝΣΗ ΜΕΤΡΩΝ ΤΑΞΗΣ 


4-Η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 

ΤΡΙΤΗ  16-1-2018


ΓΗΠΕΔΑ ΚΟΥΗ                 , 1-oς  Π.Σ.Θ.  -  2ος  Π.Σ.Θ. , ΣΚΟΡ  3-2

TΕΤΑΡΤΗ 17-1-2018

ΓΗΠΕΔΑ JOGA BONITO ΑΕΡΟΔ. , Δ.Α.Δ.Θ. -  Α.Τ. ΧΑΡΙΛΑΟΥ , ΣΚΟΡ  2-5

ΓΗΠΕΔΑ ΚΟΥΗ                 , ΥΠΟΔ/ΝΣΗ ΤΡΟΧΑΙΑΣ - ΤΕΙ/ΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ , ΣΚΟΡ  3-2

ΠΕΜΠΤΗ  18-1-2018

ΓΗΠΕΔΑ  ΜΟΥΝΤΑ          ,  Α.Τ.ΛΑΓΚΑΔΑ  - Υ.ΜΕ.Τ. , ΣΚΟΡ  0-1

ΓΗΠΕΔΑ JOGA BONITO ΑΕΡΟΔ. , ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ - Τ.Α.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΣΚΟΡ  5-2

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19-1-2018

ΓΗΠΕΔΑ JOGA BONITO ΑΕΡΟΔ. , Υ.Α.Τ.- Α.Τ. Λ.ΠΥΡΓΟΥ , ΣΚΟΡ  5-4


ΡΕΠΟ  : Δ/ΝΣΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ 

5-Η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 

ΤΡΙΤΗ  23-1-2018


ΓΗΠΕΔΑ JOGA BONITO. ΑΕΡΟΔ. , Τ.Α.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-Δ.Α.Δ.Θ. , ΣΚΟΡ  1-2


TΕΤΑΡΤΗ 24-1-2018

ΓΗΠΕΔΑ JOGA BONITO. ΑΕΡΟΔ. , Α.Τ.ΧΑΡΙΛΑΟΥ-Α.Τ.Λ.ΠΥΡΓΟΥ , ΣΚΟΡ 7-2


ΠΕΜΠΤΗ 25-1-2018

ΓΗΠΕΔΑ  ΚΟΥΗ     2-Ο Π.Σ.Θ. - ΤΕΙ/Τ.Α.ΕΥΟΣΜΟΥ. , ΣΚΟΡ  3-5

ΓΗΠΕΔΑ JOGA BONITO ΑΕΡΟΔ. , ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ - Υ.Α.Τ.., ΑΝΑΒΟΛΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 26-1-2018

ΓΗΠΕΔΑ  ΚΟΥΗ    Δ.ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ - Υ.ΜΕ.Τ. , ΣΚΟΡ  3-0


ΡΕΠΟ  : Α.Τ.ΛΑΓΚΑΔΑ. , 

ΑΝΑΒΟΛΗ  1-ΟΣ  Π.Σ.Θ. - ΥΠΟΔ/ΝΣΗ ΤΡΟΧΑΙΑΣ



6-Η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 

ΤΡΙΤΗ  30-1-2018


...............................................................................................

TΕΤΑΡΤΗ 31-1-2018

ΓΗΠΕΔΑ  ΚΟΥΗ     Α.Τ.ΛΑΓΚΑΔΑ - 2-Ος Π.Σ.Θ.., ΣΚΟΡ  3-0 Α.Α.

ΠΕΜΠΤΗ 01-02-2018

ΓΗΠΕΔΑ JOGA BONITO. ΑΕΡΟΔ. ΩΡΕΣ 15.30-17.00΄, Τ. Α. ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - Υ.Α.Τ .
                                                                                              ΝΕΑ ΑΝΑΒΟΛΗ ΛΟΓΩ AGROTICA

ΓΗΠΕΔΑ  ΚΟΥΗ     ΤΕΙ/Τ.Α.ΕΥΟΣΜΟΥ - Υ.ΜΕ.Τ. , ΣΚΟΡ  0-2

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 02-02-2018

ΓΗΠΕΔΑ  ΚΟΥΗ    Δ.ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ - ΥΠΟΔ/ΝΣΗ ΤΡΟΧΑΙΑΣ. , ΑΝΑΒΟΛΗ ΛΟΓΩ AGROTICA



ΡΕΠΟ  : 1-0ς Π.Σ.Θ. 

7-Η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 



ΔΕΥΤΕΡΑ 5-2-2018

ΓΗΠΕΔΑ  ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ   1-0ς Π.Σ.Θ. - Δ/ΝΣΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ , ΣΚΟΡ 3-0 Α.Α.


ΤΡΙΤΗ  6-2-2018


ΓΗΠΕΔΑ  ΚΟΥΗ    2-0ς Π.Σ.Θ. - Υ.ΜΕ.Τ. , ΣΚΟΡ  0-3 Α.Α.  ΑΠΟΧΩΡΕΙ ΟΠΩΣ ΔΗΛΩΣΕ Η                                                                                                              ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ 2-ΟΥ Π.Σ.Θ.


TΕΤΑΡΤΗ 7-2-2018

ΓΗΠΕΔΑ  ΜΟΥΝΤΑ    Α.Τ. ΛΑΓΚΑΔΑ - ΥΠΟΔ/ΝΣΗ ΤΡΟΧΑΙΑΣ , ΣΚΟΡ  3-2




ΠΕΜΠΤΗ 8-2-2018

ΓΗΠΕΔΑ JOGA BONITO ΑΕΡΟΔ. , Τ.Α.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ - Υ.Α.Τ. , ΣΚΟΡ  2-5


ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 9-2-2018




ΡΕΠΟ  : Τ.Ε.Ι./Τ.Α.ΕΥΟΣΜΟΤ 



 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΑΝΑΒΟΛΩΝ  



ΔΕΥΤΕΡΑ 12-2-2018

....................................

ΤΡΙΤΗ  13-2-2018


....................................

TΕΤΑΡΤΗ 14-2-2018

ΓΗΠΕΔΑ  ΚΟΥΗ     1-ΟΣ Π.Σ.Θ. - ΤΕΙ/Τ.Α.ΕΥΟΣΜΟΥ   , ΣΚΟΡ  5-2

ΠΕΜΠΤΗ 8-2-2018

ΓΗΠΕΔΑ JOGA BONITO ΑΕΡΟΔ. , Υ.Α.Τ. - ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ  , ΣΚΟΡ  4-0


ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 9-2-2018

.............................................


1)  1-ΟΣ  ΠΣΘ  - ΥΠΟΔ/ΝΣΗ ΤΡΟΧΑΙΑΣ ,  ΣΚΟΡ  3-0  Α.Α.
2) Δ.ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ - ΥΠΟΔ/ΝΣΗ ΤΡΟΧΑΙΑΣ , ΣΚΟΡ  3-0 Α.Α.









Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Φόρμα επικοινωνίας

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *

ΧΟΡΗΓΟΣ:

Newsletter