Παρασκευή, 7 Απριλίου 2017

ΑΠΟ ΜΕΓ.ΔΕΥΤΕΡΑ 10/4 ΜΕΧΡΙ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 21/4 ΔΥΟ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΑΝΑΒΟΛΩΝ



Η ΜΠΑΛΑ ΤΟΥ ΤΕΛΙΚΟΥ ΄΄UEFA CHAMPIONS LEAGUE΄΄ 2016 - 2017


















TEΛΕΥΤΑΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΤΕΤΑΡΤΗ  19/04  ΚΑΙ  ΩΡΑ  11.00΄.
ΥΠΟΨΗ ΥΠΕΥΘΥΝΩΝ 


ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΑΝΑΒΟΛΩΝ ΠΟΥ ΔΙΕΞΑΓΟΝΤΑΙ ΤΙΣ ΗΜΕΡΕΣ ΠΑΣΧΑ
(ΔΑΚΑΘ , ΑΤ ΤΟΥΜΠΑΣ , 1-ος ΠΣΘ , 2-ος ΠΣΘ , 3-ος Π.Σ.Θ. , Β΄Τ.Τ. , ΔΙΑΣ , ΔΑΕΘ , ΑΣΦΑΛΕΙΑ , ΑΤ - ΤΑ ΠΛ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ)

ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ Β΄ΓΥΡΟΥ ΘΑ ΤΗΡΗΘΟΥΝ  ΑΥΣΤΗΡΑ, ΕΚΤΟΣ ΕΚΤΑΚΤΩΝ ΣΟΒΑΡΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΑΚΩΝ ΛΟΓΩΝ-ΑΝΑΓΚΩΝ.
ΜΗΝ ΑΙΤΕΙΣΘΕ ΑΝΑΒΟΛΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΓΙΑ ΑΔΕΙΕΣ , ΑΣΘΕΝΕΙΕΣ ΚΛΠ ΠΑΙΚΤΩΝ ΣΑΣ.

ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΣΟΒΑΡΟΥΣ ΕΚΤΑΚΤΟΥΣ ΥΠΗΡΕΣΙΑΚΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΘΑ ΑΝΑΒΑΛΛΟΝΤΑΙ ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ , ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΘΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΟΥΝ ΣΤΙΣ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΑΝΑΒΟΛΩΝ ΠΡΙΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΑΣΧΑ.

ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΑΦΟΥ ΕΧΟΥΝ ΑΝΑΡΤΗΘΕΙ ΟΙ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ , ΚΑΙ ΗΔΗ ΤΙΣ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ  ΟΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΤΟΥΣ , ΟΥΔΕΜΙΑ  ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΑΝΑΒΟΛΗΣ ΑΓΩΝΩΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΔΕΚΤΗ.

ΟΡΙΣΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΕΙΤΕ ΛΟΓΩ ΒΑΡΔΙΑΣ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ , ΕΙΤΕ ΛΟΓΩ ΜΗΝΙΑΙΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΠΧ. 1-0ς , 2-0Σ , 3-0Σ Π.Σ.Θ. , Β΄ΤΜ. ΤΡΟΧ. , ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΕΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ.


ΑΠΟ ΜΕΓΑΛΗ ΔΕΥΤΕΡΑ 10/4  ΜΕΧΡΙ  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 21/4  , ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΑΓΩΝΩΝ ΑΝΑΒΟΛΩΝ

ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ - ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ ΔΙΠΛΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

ΤΕΛΙΚΟΣ ΜΙΚΡΟΣ - ΜΕΓΑΛΟΣ  ΤΕΛΟΣ ΜΑΙΟΥ

ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ






ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΑΝΑΒΟΛΩΝ

ΠΡΟΣΟΧΗ ΥΠΟΨΗ ΥΠΕΥΘΥΝΩΝ Α.Τ.ΤΟΥΜΠΑΣ , ΔΑΕΘ , ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ ΔΥΟ (2) ΦΟΡΕΣ ΕΝΤΟΣ ΤΗΣ ΜΕΓΑΛΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ


1-Η ΜΕΓΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ

ΜΕΓΑΛΗ ΔΕΥΤΕΡΑ 10-04-2017

ΓΗΠΕΔΑ KOYH ΩΡΕΣ   15.30-17.00',  ΔΑΚΑΘ - Α.Τ.ΤΟΥΜΠΑΣ , 

ΓΗΠΕΔΑ NIKΟΛΟΥΔΗ ΩΡΕΣ .20.30-21.45΄, 3-ος Π.Σ.Θ.  - Δ.Α.Ε.Θ ,

ΜΕΓΑΛΗ TΡΙΤΗ 11-04-2017

ΓΗΠΕΔΑ ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ  ΩΡΕΣ  20.30-21.45',  1ος Π.Σ.Θ.- Β΄Τ.Τ.,ΜΕΤΑΦΕΡΕΤΑΙ 

ΜΕΓΑΛΗ TΕΤΑΡΤΗ 12-04-2017

ΓΗΠΕΔΑ  ΚΟΥΗ  ΩΡΕΣ 15,30-17,00΄ 2ος Π.Σ.Θ.- Δ/ΝΣΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ 

ΜΕΓΑΛΗ ΠΕΜΠΤΗ 13-04-2017

ΓΗΠΕΔΑ Φ.Φ.Φ. ΑΕΡΟΔ. ΩΡΕΣ 15.30-17.00', ΔΑΕΘ Α.Τ.ΤΟΥΜΠΑΣ,ΜΕΤΑΦΕΡΕΤΑΙ


2-Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕΤΑ ΠΑΣΧΑ

ΠΡΟΣΟΧΗ ΥΠΟΨΗ ΥΠΕΥΘΥΝΩΝ Α.Τ.ΠΛ.ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ , 1-0Υ Π.Σ.Θ. , Η ΟΜΑΔΕΣ ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ ΔΥΟ (2) ΦΟΡΕΣ ΕΝΤΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ ΜΕΤΑ ΠΑΣΧΑ


ΤΡΙΤΗ  18-04-2017 ΜΕΤΑ ΠΑΣΧΑ

ΓΗΠΕΔΑ  Φ.Φ.Φ.ΑΕΡΟΔ.  ΩΡΕΣ 18.30-20.00 , 1-0ς Π.Σ.Θ. - Α.Τ.Λ.ΠΥΡΓΟΥ.,ΜΕΤΑΦΕΡΕΤΑΙ



ΤΕΤΑΡΤΗ 19-04-2017 ΜΕΤΑ ΠΑΣΧΑ

ΓΗΠΕΔΑ  ΜΟΥΝΤΑ  ΩΡΕΣ 15,30-17,00΄ , Α.Τ.ΠΛ.ΔΗΜΟΚ.- Τ.Α.ΠΛ.ΔΗΜΟΚ.,

 


ΠΕΜΠΤΗ 20-04-2017 ΜΕΤΑ ΠΑΣΧΑ

ΓΗΠΕΔΑ  Φ.Φ.Φ.ΑΕΡΟΔ.  ΩΡΕΣ 18.30-20.00 , 1-0ς Π.Σ.Θ. - Δ.Α.Κ.Α.Θ.

ΓΗΠΕΔΑ  Φ.Φ.Φ.ΑΕΡΟΔ.  ΩΡΕΣ 15.30-17.00΄ , ΔΙΑΣ - 2-ος  Π.Σ.Θ.
ΓΗΠΕΔΑ  Φ.Φ.Φ. ΑΕΡΟΔ. ΩΡΕΣ 1700-18.30',  3ος Π.Σ.Θ.- Β΄Τ.Τ. 



ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 21-04-2017 ΜΕΤΑ ΠΑΣΧΑ

ΓΗΠΕΔΑ ΚΟΥΗ ΩΡΕΣ 15.30-17.00΄, Α.Τ.ΠΛ.ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ-Α.Τ.ΣΤΑΥΡ.     


ΠΡΟΣΟΧΗ ΥΠΟΨΗ ΥΠΕΥΘΥΝΩΝ
ΛΟΓΩ ΑΝΑΒΟΛΩΝ , ΑΥΤΟΙ ΘΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΟΥΝ ΗΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΟ ΠΑΣΧΑ ΜΕΓ. ΔΕΥΤΕΡΑ 10/4  ΩΣ ΜΕΓ.ΠΕΜΠΤΗ 13/4 ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΑΣΧΑ ΗΜΕΡΕΣ ΤΡΙΤΗ 18/4 ΕΩΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 21/4 ΕΦΟΣΟΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΓΗΠΕΔΑ , ΔΙΟΤΙ ΕΝΔΕΧΕΤΑΙ ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ ΠΟΥ ΔΙΟΡΓΑΝΩΝΕΤΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΑ ΔΙΕΞΑΧΘΟΥΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ.
ΤΑ ΑΝΩΤΕΡΩ ΓΗΠΕΔΑ ΚΑΙ ΟΙ ΩΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΔΕΙΚΤΙΚΕΣ , ΠΙΘΑΝΟΝ ΝΑ ΥΠΑΡΞΟΥΝ ΑΛΛΑΓΕΣ ΛΟΓΩ ΤΩΝ ΑΝΩΤΕΡΩ

ΜΕΤΑ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ , ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΟΙ ΤΕΣΣΕΡΙΣ (4) ΠΡΩΤΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΟΜΙΛΟ ΚΑΙ ΠΑΙΖΟΥΝ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ ΟΠΩΣ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ ΣΕ ΟΔΗΓΙΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΔΟΘΕΙ ΣΤΟΥΣ ΥΠΕΥΘΥΝΟΥΣ ΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΚΑΤΑ ΤΙΣ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΟΡΓΑΝΩΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΟΥ ΠΡΩΤ/ΤΟΣ.. ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΙΣΟΒΑΘΜΙΑΣ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ ΣΤΟ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟ ΠΟΙΕΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΙΣΟΒΑΘΜΟΥΝ.

TEΛΕΥΤΑΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΤΕΤΑΡΤΗ  19/04  ΚΑΙ  ΩΡΑ  11.00΄.
ΥΠΟΨΗ ΥΠΕΥΘΥΝΩΝ 

ΕΒΔΟΜΑΔΑ  ΑΠΟ  ΔΕΥΤΕΡΑ  24/4  ΕΩΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  28/4 , ΑΝΑΣΥΝΤΑΞΗ ΟΜΑΔΩΝ ΚΑΙ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΤΡΙΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΗΚΑΝ ΛΟΓΩ ΕΚΤΑΚΤΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΑΚΩΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΩΝ - ΑΝΑΓΚΩΝ 
Α.Τ.ΤΟΥΜΠΑΣ - Δ.Α.Ε.Θ. ΚΑΙ 1-ΟΣ ΠΣΘ - Α.Τ.Λ.ΠΥΡΓΟΥ , 1-ΟΣ ΠΣΘ - Β'Τ.Τ.  

ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΩΝ - ΗΜΙΤΕΛΙΚΩΝ - ΤΕΛΙΚΟΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 01-05-2017  ΕΩΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ...............2017

ΙΣΧΥΕΙ ΟΠΩΣ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Ο ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΄΄ΟΥΕΦΑ-FIFA΄΄ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΓΚΟΛ - ΠΑΡΑΤΑΣΗ - ΠΕΝΑΛΤΥ ΚΛΠ)

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ   Α΄ΓΥΡΟΣ      Δ-4.......Α-1
                                                                        Δ-3 ...... Α-2
                                                                       Α-3 .....  Δ-2
                                                                       Α-4 .....  Δ-1
                                                       
ΔΕΥΤΕΡΑ ........ ΕΩΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ............

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ   Β ΄ΓΥΡΟΣ      Α-1 ...... Δ-4 ,  ΝΙΚΗΤΗΣ  Ε
                                                                        Α-2 .......Δ-3 ,   ΝΙΚΗΤΗΣ  Ζ
                                                                        Δ-2 .......Α-3 ,  ΝΙΚΗΤΗΣ  Η
                                                                        Δ-1 .......Α-4 ,  ΝΙΚΗΤΗΣ ΣΤ

ΔΕΥΤΕΡΑ .......... ΕΩΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ............2017

ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ  ΦΑΣΗ  Α΄ ΓΥΡΟΣ     Η ...... Ε

                                                               Ζ .......ΣΤ


ΔΕΥΤΕΡΑ ........... ΕΩΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ...........2017

ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ  ΦΑΣΗ  Β ΄ ΓΥΡΟΣ    Ε .......Η   ,   ΝΙΚΗΤΗΣ  Θ
                                                             ΣΤ ...... Ζ   ,   ΝΙΚΗΤΗΣ   Ι


ΤΕΛΟΣ  ΜΑΙΟΥ ΤΕΛΙΚΟΣ
ΝΙΚΗΤΗΣ  Θ  ..........  ΝΙΚΗΤΗΣ  Ι 


ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ - ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΕΙΣ , ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΤΗΣ ΣΕΛΙΔΑΣ
ΤΟ ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΟΡΓΑΝΩΤΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ
ΚΕΡΤΕΝΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΤΗΛ .6945490212 , e-mail matista@otenet.gr

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Φόρμα επικοινωνίας

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *

ΧΟΡΗΓΟΣ:

Newsletter