Τετάρτη, 1 Μαρτίου 2017

Η ΜΠΑΛΑ ΤΟΥ ΤΕΛΙΚΟΥ ΄΄UEFA CHAMPIONS LEAGUE΄΄


Η ΜΠΑΛΑ ΤΟΥ ΤΕΛΙΚΟΥ ΄΄UEFA CHAMPIONS LEAGUE΄΄


TEΛΕΥΤΑΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΠΕΜΠΤΗ    23/2  ΚΑΙ  ΩΡΑ  22.30΄.
ΥΠΟΨΗ ΥΠΕΥΘΥΝΩΝ 


ΥΠΑΡΧΟΥΝ  ΑΛΛΑΓΕΣ

ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΚΑΘΕ ΠΕΜΠΤΗ ΒΡΑΔΙΝΕΣ ΩΡΕΣ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩ-ΝΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ ΓΙΑ ΤΥΧΟΝ ΑΛΛΑΓΕΣ.  


ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ Β΄ΓΥΡΟΥ ΘΑ ΤΗΡΗΘΟΥΝ  ΑΥΣΤΗΡΑ, ΕΚΤΟΣ ΕΚΤΑΚΤΩΝ ΣΟΒΑΡΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΑΚΩΝ ΛΟΓΩΝ-ΑΝΑΓΚΩΝ.
ΜΗΝ ΑΙΤΕΙΣΘΕ ΑΝΑΒΟΛΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΓΙΑ ΑΔΕΙΕΣ , ΑΣΘΕΝΕΙΕΣ ΚΛΠ ΠΑΙΚΤΩΝ ΣΑΣΜΟΝΟ ΓΙΑ ΣΟΒΑΡΟΥΣ ΕΚΤΑΚΤΟΥΣ ΥΠΗΡΕΣΙΑΚΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΘΑ ΑΝΑΒΑΛΛΟΝΤΑΙ ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ .
ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΑΦΟΥ ΕΧΟΥΝ ΑΝΑΡΤΗΘΕΙ ΟΙ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ , ΚΑΙ ΗΔΗ ΤΙΣ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ  ΟΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΤΟΥΣ , ΟΥΔΕΜΙΑ  ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΑΝΑΒΟΛΗΣ ΑΓΩΝΩΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΔΕΚΤΗ.


ΟΡΙΣΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΕΙΤΕ ΛΟΓΩ ΒΑΡΔΙΑΣ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ , ΕΙΤΕ ΛΟΓΩ ΜΗΝΙΑΙΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΠΧ. 1-0ς , 2-0Σ , 3-0Σ Π.Σ.Θ. , Β΄ΤΜ. ΤΡΟΧ. , ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΕΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ.

ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ 20/2 ΜΕΧΡΙ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 7/4 ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΟΥΝ ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΟΥ Β΄ΓΥΡΟΥ.

ΑΠΟ ............. ΜΕΧΡΙ ............. ΔΙΑΚΟΠΗ ΛΟΓΩ ΠΑΣΧΑ

ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ - ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ ΔΙΠΛΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

ΤΕΛΙΚΟΣ ΜΙΚΡΟΣ - ΜΕΓΑΛΟΣ  ΤΕΛΟΣ ΜΑΙΟΥ
ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ





1-Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Β΄ΓΥΡΟΥ

ΔΕΥΤΕΡΑ 20-02-2017

1) 1ος Π.Σ.Θ.- Β΄Τ.Τ. αναβάλλεται θα πραγματοποιηθεί τις ημέρες διακοπής εορτών ΠΑΣΧΑ
     (ΜΕΓΑΛΗ ΤΡΙΤΗ 11/04)
2)  2ος Π.Σ.Θ.- Δ/ΝΣΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ αναβάλλεται θα πραγματοποιηθεί τις ημέρες διακοπής εορτών
     ΠΑΣΧΑ (ΜΕΓΑΛΗ ΤΕΤΑΡΤΗ 12/04)
3) ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ ΕΛ.ΑΣ.-Α.Τ.Λ.ΠΥΡΓΟΥ  σκορ 0-3 α.α. 


4) ΔΑΕΘ - Α.Τ.ΤΟΥΜΠΑΣ , αναβαλλεται  λογω εκτακτων μετρων διμοιριων Δ.Α.Ε.Θ , θα 
    πραγματοποιηθει τις ημέρες διακοπών ΠΑΣΧΑ (ΜΕΓΑΛΗ ΤΕΤΑΡΤΗ 12/04) 

TΡΙΤΗ 21-02-2017

ΓΗΠΕΔΑ  ΚΟΥΗ  ΩΡΕΣ 15,30-17,00΄ , Α΄Τ.Τ.- Τ.Α. ΕΥΟΣΜΟΥ

ΓΗΠΕΔΑ Φ.Φ.Φ. ΑΕΡΟΔ. ΩΡΕΣ 15.30-17.00΄, 3ος Π.Σ.Θ.- ΔΑΚΑΘ
                                                                
TΕΤΑΡΤΗ 22-02-2017

............................................
ΠΕΜΠΤΗ 23-02-2017

ΓΗΠΕΔΑ ΜΟΥΝΤΑ. ΩΡΕΣ 15.30-17.00΄, Α.Τ.ΠΛ.ΔΗΜ. - ΔΙΑΣ/ΑΜΕΣΗ ΔΡΑΣΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 24-02-2017

ΓΗΠΕΔΑ  ΚΟΥΗ  ΩΡΕΣ 15,30-17,00΄ Α.Τ.ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - Τ.Α ΠΛ. ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ




2-Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Β΄ΓΥΡΟΥ

3-ος ΠΣΘ - ΒΕΤΕΡ. ΣΚΟΡ  3-0 Α.Α

ΔΕΥΤΕΡΑ 27-02-2017

ΑΡΓΙΑ  ΚΑΘΑΡΑΣ  ΔΕΥΤΕΡΑΣ

TΡΙΤΗ 28-02-2017

ΓΗΠΕΔΑ Φ.Φ.Φ. ΑΕΡΟΔ. ΩΡΕΣ 15.30-17.00΄, ΔΙΑΣ/ΑΜΕΣΗ ΔΡΑΣΗ - Α. ΤΜ. ΤΡΟΧ.

ΓΗΠΕΔΑ Φ.Φ.Φ. ΑΕΡΟΔ. ΩΡΕΣ 18.30-20.00΄, 1-ος Π.Σ.Θ. - Δ.Α.Ε.Θ.

ΓΗΠΕΔΑ ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ ΩΡΕΣ 19.15-20.30΄,  Α.Τ.Λ.ΠΥΡΓΟΥ- Α.Τ.ΤΟΥΜΠΑΣ

TΕΤΑΡΤΗ 01-03-2017

ΓΗΠΕΔΑ  ΜΟΥΝΤΑ  ΩΡΕΣ 15,30-17,00΄ , Α.Τ.ΠΛ.ΔΗΜΟΚ.- Τ.Α.ΠΛ.ΔΗΜΟΚ.,αν δεν πραγματοποιηθεί , θα διεξαχθεί την επομενη ημερα ΠΕΜΠΤΗ 2/3 ιδιες ωρες , ιδιο γηπεδο

ΓΗΠΕΔΑ  ΚΟΥΗ  ΩΡΕΣ 15,30-17,00΄ , 2-ος Π..Σ.Θ. - Α.Τ.ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΠΕΜΠΤΗ 02-03-2017

ΓΗΠΕΔΑ Φ.Φ.Φ. ΑΕΡΟΔ. ΩΡΕΣ 18.30-20.00΄,  ΔΑΚΑΘ - Β΄ Τ.Τ.

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 03-03-2017

ΓΗΠΕΔΑ ΚΟΥΗ ,  ΩΡΕΣ 15,30-17,00΄ , ΑΣΦΑΛΕΙΑ - Τ.Α.ΕΥΟΣΜΟΥ




3-Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Β΄ΓΥΡΟΥ

Β΄Τ.Τ. - ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ ΕΛ.ΑΣ. ΣΚΟΡ 3-0 α.α.

ΔΕΥΤΕΡΑ 06-03-2107

.............................................

TΡΙΤΗ 07-03-2017

ΓΗΠΕΔΑ  ΚΟΥΗ  ΩΡΕΣ 15,30-17,00΄ , Τ.Α.ΠΛ.ΔΗΜΟΚΡ. - Τ.Α.ΕΥΟΣΜΟΥ/ΤΕΙ

ΓΗΠΕΔΑ Φ.Φ.Φ. ΑΕΡΟΔ. ΩΡΕΣ 18.30-20.00΄, Α.Τ.Λ.ΠΥΡΓΟΥ - Δ.Α.Ε.Θ.

ΓΗΠΕΔΑ Φ.Φ.Φ.ΑΕΡΟΔ.  ΩΡΕΣ 15.30-17.00΄,  ΔΙΑΣ/ΑΜ.ΔΡΑΣΗ-Δ/ΝΣΗ ΑΣΦΑΛ.

TΕΤΑΡΤΗ 08-03-2017

ΓΗΠΕΔΑ  Φ.Φ.Φ.  ΩΡΕΣ 15,30-17,00΄ , Α.Τ.ΤΟΥΜΠΑΣ - Δ.Α.Κ.Α.Θ./Τ.Δ.Λ.

ΠΕΜΠΤΗ 09-03-2017

ΓΗΠΕΔΑ Φ.Φ.Φ. ΑΕΡΟΔ. ΩΡΕΣ 18.30- 20.00΄, 1-ος Π.Σ.Θ  - 3-ος Π.Σ.Θ.

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 10-03-2017

ΓΗΠΕΔΑ  ΜΟΥΝΤΑ  ΩΡΕΣ 15,30-17,00΄ , Α.Τ.ΠΛ.ΔΗΜΟΚ.- Α.Τ.ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΓΗΠΕΔΑ  ΚΟΥΗ  ΩΡΕΣ 15,30-17,00΄ , 2-ος Π.Σ.Θ. -  Α'Τ.Τ.




4-Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Β΄ΓΥΡΟΥ

Α.Τ.ΤΟΥΜΠΑΣ - ΒΕΤΕΡ. ΣΚΟΡ  3-0 Α.Α

ΔΕΥΤΕΡΑ 13-03-2017

ΓΗΠΕΔΑ  ΚΟΥΗ  ΩΡΕΣ 15,30-17,00΄ , 2-ος Π.Σ.Θ. - Α.Τ.ΠΛ.ΔΗΜΟΚ.

TΡΙΤΗ 14-03-2017

ΓΗΠΕΔΑ Φ.Φ.Φ. ΑΕΡΟΔ. ΩΡΕΣ 15.30-17.00΄, Δ.Α.Ε.Θ - ΔΑΚΑΘ/ΤΔΛ

ΓΗΠΕΔΑ  ΚΟΥΗ  ΩΡΕΣ 15,30-17,00΄ , Α΄ Τ.Τ. - Δ/ΝΣΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ

ΓΗΠΕΔΑ Φ.Φ.Φ. ΑΕΡΟΔ. ΩΡΕΣ  18.30 - 20.00΄,  3/ος Π.Σ.Θ. - Β΄Τ.Τ.  

TΕΤΑΡΤΗ 15-03-2017

ΓΗΠΕΔΑ  ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ   ΩΡΕΣ  20,30- 21.30΄ , 1/0ς Π.Σ.Θ. - Α.Τ.Λ.ΠΥΡΓΟΥ

ΠΕΜΠΤΗ 16-03-2017

ΓΗΠΕΔΑ  ΚΟΥΗ  ΩΡΕΣ 15,30-17,00΄ , Τ.Α.ΠΛ.ΔΗΜΟΚ. - ΔΙΑΣ/ΑΜΕΣΗ ΔΡΑΣΗ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17-03-2017

ΓΗΠΕΔΑ  ΚΟΥΗ  ΩΡΕΣ 15,30-17,00΄ , Α.Τ.ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - Τ.Α.ΕΥΟΣΜΟΥ ,



5-Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Β΄ΓΥΡΟΥ

ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ - 1-0ς Π.Σ.Θ.  ΣΚΟΡ 0-3 α.α.
 
ΔΕΥΤΕΡΑ 20-03-2017   

.........................................................

TΡΙΤΗ 21-03-2017

ΓΗΠΕΔΑ  KOYH  ΩΡΕΣ 15.30-17.00΄ , T.A.ΠΛ.ΔΗΜΟΚ. - Δ/ΝΣΗ ΑΣΦΑΛ.

ΓΗΠΕΔΑ Φ.Φ.Φ. ΑΕΡΟΔ. ΩΡΕΣ 15.30-17.00΄, 3-ος Π.Σ.Θ.  - Δ.Α.Ε.Θ

TΕΤΑΡΤΗ 22-03-2017

ΓΗΠΕΔΑ  ΚΟΥΗ   ΩΡΕΣ 15.30-17.00΄ , 2-ος Π.Σ.Θ. - ΔΙΑΣ

ΓΗΠΕΔΑ ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ ΩΡΕΣ  20.30-21.45΄,  Α.Τ.ΤΟΥΜΠΑΣ - Β΄Τ.Τ.

ΠΕΜΠΤΗ 23-03-2017

ΓΗΠΕΔΑ  ΚΟΥΗ  ΩΡΕΣ 15.30-17.00΄ , Τ.Α.ΕΥΟΣΜΟΥ - Α.Τ.ΠΛ.ΔΗΜΟΚ.

ΓΗΠΕΔΑ  Φ.Φ.Φ.  ΩΡΕΣ 18.30- 20.00΄ , Α.Τ.Λ.ΠΥΡΓΟΥ - ΔΑΚΑΘ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 24-03-2017

ΓΗΠΕΔΑ ΚΟΥΗ  ΩΡΕΣ 15.30-17.00΄, Α.Τ.ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - Α΄ Τ. Τ.




6-Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Β΄ΓΥΡΟΥ

ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ - Δ.Α.Κ.Α.Θ. σκορ 0-3 α.α.


ΔΕΥΤΕΡΑ 27-03-2017

ΓΗΠΕΔΑ ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ. ΩΡΕΣ , 18.30-20.00΄ , Α.Τ.Λ.ΠΥΡΓΟΥ  - 3-ος Π.Σ.Θ
.................................................................

TΡΙΤΗ 28-03-2017

ΓΗΠΕΔΑ  ΚΟΥΗ  ΩΡΕΣ 15,30-17,00΄ , Α.Τ.ΠΛ.ΔΗΜΟΚ. -  Α΄Τ.Τ.

TΕΤΑΡΤΗ 29-03-2017

ΓΗΠΕΔΑ  ΚΟΥΗ   ΩΡΕΣ 15,30-17,00΄ , Τ.Α.ΕΥΟΣΜΟΥ - ΔΙΑΣ

ΓΗΠΕΔΑ ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ  ΩΡΕΣ  20.30-21.45' ,  ΔΑΕΘ - Β΄Τ.Τ.

ΠΕΜΠΤΗ 30-03-2017

ΓΗΠΕΔΑ  ΚΟΥΗ   ΩΡΕΣ 15,30-17,00΄ , Τ.Α.ΠΛ.ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ - 2-ος Π.Σ.Θ.

ΓΗΠΕΔΑ Φ.Φ.Φ. ΑΕΡΟΔ. ΩΡΕΣ  18,30-20,00΄ , 1-ος Π.Σ.Θ.  - Α.Τ. ΤΟΥΜΠΑΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 31-03-2017

ΓΗΠΕΔΑ ΚΟΥΗ  ΩΡΕΣ 15.30-17.00΄, Α.Τ.ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - Δ/ΝΣΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ




7-Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Β΄ΓΥΡΟΥ

1) ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ - ΔΑΕΘ  σκορ 0-3 α.α.


2) 1-0ς Π.Σ.Θ. - Δ.Α.Κ.Α.Θ. , ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ ΓΙΑ ΠΕΜΠΤΗ 20/04 ΜΕΤΑ ΠΑΣΧΑ , ΛΟΓΩ  
     ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΣΕ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
     ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ


ΔΕΥΤΕΡΑ 03-04-2017

..........................................

TΡΙΤΗ 04-04-2017

ΓΗΠΕΔΑ  ΚΟΥΗ  ΩΡΕΣ 15,30-17,00΄ , Α΄ Τ.Τ. - Τ.Α.ΠΛ.ΔΗΜΟΚ.

ΓΗΠΕΔΑ ΜΟΥΝΤΑ  ΩΡΕΣ 15.30-17.00΄, Δ/ΝΣΗ ΑΣΦ.  - Α.Τ.ΠΛ. ΔΗΜ.

TΕΤΑΡΤΗ 05-04-2017

ΓΗΠΕΔΑ  Φ.Φ.Φ ΑΕΡΟΔ.  ΩΡΕΣ 15,30-17,00΄ , Α.Τ.ΤΟΥΜΠΑΣ - 3-ος Π.Σ.Θ

ΠΕΜΠΤΗ 06-04-2017

ΓΗΠΕΔΑ  ΚΟΥΗ  ΩΡΕΣ 15.30-17.00',  Τ.Α.ΕΥΟΣΜΟΥ - 2-Ος Π.Σ.Θ.

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 07-04-2017

ΓΗΠΕΔΑ ΚΟΥΗ  ΩΡΕΣ 15.30-17.00΄, Α.Τ.ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΔΙΑΣ

ΓΗΠΕΔΑ Φ.Φ.Φ.ΑΕΡΟΔ. ΩΡΕΣ  17.30-19.00΄, A.T.ΠΥΡΓΟΥ - Β΄Τ.Τ. 




ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΑΝΑΒΟΛΩΝ

1-Η ΜΕΓΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ
ΜΕΓΑΛΗ ΔΕΥΤΕΡΑ 10-04-2017

........................................................
ΜΕΓΑΛΗ TΡΙΤΗ 11-04-2017

ΓΗΠΕΔΑ Φ.Φ.Φ.ΑΕΡΟΔ. ΩΡΕΣ 18.30-20.00',  1ος Π.Σ.Θ.- Β΄Τ.Τ. 

ΜΕΓΑΛΗ TΕΤΑΡΤΗ 12-04-2017

ΓΗΠΕΔΑ  ΚΟΥΗ  ΩΡΕΣ 15,30-17,00΄ 2ος Π.Σ.Θ.- Δ/ΝΣΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ 


ΓΗΠΕΔΑ Φ.Φ.Φ. ΑΕΡΟΔ. ΩΡΕΣ 15.30-17.00', ΔΑΕΘ - Α.Τ.ΤΟΥΜΠΑΣ , 

ΜΕΓΑΛΗ ΠΕΜΠΤΗ 13-04-2017
...........................................................


2-Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕΤΑ ΠΑΣΧΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ 19-04-2017 ΜΕΤΑ ΠΑΣΧΑ
........................................

ΠΕΜΠΤΗ 20-04-2017 ΜΕΤΑ ΠΑΣΧΑ

ΓΗΠΕΔΑ  Φ.Φ.Φ.ΑΕΡΟΔ.  ΩΡΕΣ 18.30-20.00 , 1-0ς Π.Σ.Θ. - Δ.Α.Κ.Α.Θ.

ΓΗΠΕΔΑ  Φ.Φ.Φ.ΑΕΡΟΔ.  ΩΡΕΣ 15.30-17.00΄ , ΔΙΑΣ - 2-ος  Π.Σ.Θ.


ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 21-04-2017 ΜΕΤΑ ΠΑΣΧΑ

..............................................................


ΠΡΟΣΟΧΗ ΥΠΟΨΗ ΥΠΕΥΘΥΝΩΝ
ΑΝ ΥΠΑΡΞΟΥΝ ΑΝΑΒΟΛΕΣ ΑΓΩΝΩΝ , ΛΟΓΩ ΔΙΑΦΟΡΩΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΩΝ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΑΝΩΤΕΡΩ , ΑΥΤΟΙ ΘΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΟΥΝ ΗΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΟ ΠΑΣΧΑ ΜΕΓ. ΔΕΥΤΕΡΑ 10/4  ΩΣ ΜΕΓ.ΠΕΜΠΤΗ 13/4 ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΑΣΧΑ ΗΜΕΡΕΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 19/4 ΕΩΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 21/4 , ΕΦΟΣΟΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΓΗΠΕΔΑ , ΔΙΟΤΙ ΕΝΔΕΧΕΤΑΙ ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ ΠΟΥ ΔΙΟΡΓΑΝΩΝΕΤΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΑ ΔΙΕΞΑΧΘΟΥΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ.

ΜΕΤΑ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ , ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΟΙ ΤΕΣΣΕΡΙΣ (4) ΠΡΩΤΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΟΜΙΛΟ ΚΑΙ ΠΑΙΖΟΥΝ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ ΟΠΩΣ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ ΣΕ ΟΔΗΓΙΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΔΟΘΕΙ ΣΤΟΥΣ ΥΠΕΥΘΥΝΟΥΣ ΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΚΑΤΑ ΤΙΣ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΟΡΓΑΝΩΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΟΥ ΠΡΩΤ/ΤΟΣ.. ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΙΣΟΒΑΘΜΙΑΣ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ ΣΤΟ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟ ΠΟΙΕΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΙΣΟΒΑΘΜΟΥΝ.

ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΩΝ - ΗΜΙΤΕΛΙΚΩΝ - ΤΕΛΙΚΟΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 24-04-2017 ΕΩΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 28-04-2017

ΙΣΧΥΕΙ ΟΠΩΣ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Ο ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΄΄ΟΥΕΦΑ-FIFA΄΄ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΓΚΟΛ - ΠΑΡΑΤΑΣΗ - ΠΕΝΑΛΤΥ ΚΛΠ)

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ   Α΄ΓΥΡΟΣ    . Δ-4.......Α-1
                                                                      Δ-3 ......Α-2
                                                                      Α-3 ..... Δ-2
                                                                      Α-4 ..... Δ-1
                                                               
ΔΕΥΤΕΡΑ 01-05-2017 ΕΩΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 05-05-2017

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ   Β ΄ΓΥΡΟΣ      Α-1 ...... Δ-4,  ΝΙΚΗΤΗΣ  Ε
                                                                       Α-2 .......Δ-3,   ΝΙΚΗΤΗΣ  Ζ
                                                                       Δ-2 .......Α-3 ,  ΝΙΚΗΤΗΣ  Η
                                                                       Δ-1 .......Α-4 ,  ΝΙΚΗΤΗΣ ΣΤ

ΔΕΥΤΕΡΑ 08-05-2017 ΕΩΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 12-05-2017

ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ  ΦΑΣΗ  Α΄ ΓΥΡΟΣ    Η ...... Ε
                                                              Ζ .......ΣΤ

ΔΕΥΤΕΡΑ 15-05-2017 ΕΩΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19-05-2017

ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ  ΦΑΣΗ  Β ΄ ΓΥΡΟΣ   Ε .......Η   ,   ΝΙΚΗΤΗΣ  Θ
                                                            ΣΤ ......Ζ    ,   ΝΙΚΗΤΗΣ   Ι


ΤΕΛΟΣ  ΜΑΙΟΥ ΤΕΛΙΚΟΣ
ΝΙΚΗΤΗΣ  Θ  ..........  ΝΙΚΗΤΗΣ  Ι 


ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ - ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΕΙΣ , ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΤΗΣ ΣΕΛΙΔΑΣ
ΤΟ ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΟΡΓΑΝΩΤΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ
ΚΕΡΤΕΝΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΤΗΛ .6945490212 , e-mail matista@otenet.gr



Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Φόρμα επικοινωνίας

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *

ΧΟΡΗΓΟΣ:

Newsletter