Κυριακή 20 Νοεμβρίου 2022

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ - ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ - ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

by on 20 Νοεμβρίου

 

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ  ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ 09.00  Π.Μ.

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΣΕΣ  ΟΜΑΔΕΣ    (συμφωνα με περσινη τερματησασα σειρα)

1)  Υ.Α.Τ./Δ.Α.Ε.Θ.

2)  ΠΕΡΙΠΟΛΙΚΑ/Δ.Α.Δ.Θ. 

3)  Α.Τ.Λ.ΠΥΡΓΟΥ 

4)  Υ.ΜΕ.Τ./Δ.Α.Ε.Θ. 

5)  ΜΙΚΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ

6)  Α.Τ.ΠΥΛΑΙΑΣ

7)  Α.Τ.ΣΥΚΕΩΝ 

8)  Δ.ΤΡΟΧ. Θ.

      

 ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ : Θα πραγματοποιηθουν δυο  γύροι  αγωνιστικής δρασης. ΟΛΕΣ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΘΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ. Οι ομαδες συμφωνα με την βαθμολογια θα αποτελεσουν την τελικη 8 (οκταδα).Στην συνεχεια στην προημιτελικη φαση θα πραγματοποιηθουν δυο (2) αγωνες  ως εξης:

 1-8=Α , 2-7=Β , 3-6=Γ , 4-5=Δ . Η ομαδα που θα προκριθει θα περασει στην ημιτελικη φαση. Δεν υπολογιζονται τα εκτος εδρας γκολ, αλλα το συνολο αυτων για την προκριση της ομαδας.Στην συνεχεια στην ημιτελικη φαση ΔΥΟ (2) ΑΓΩΝΕΣ θα παιξουν οι  Α-Δ ,  Β-Γ , οι νικητες στον τελικο οι ηττημενοι στον μικρο τελικο.

ΥΠΕΝΘΥΜΙΖΕΤΑΙ ΟΤΙ  ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΑΡΑΤΑΣΗΣ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ-ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΚΑΙ ΜΙΚΡΟ ΤΕΛΙΚΟ , ΑΛΛΑ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΠΕΝΑΛΤΥ

1-Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    

   ΔΑΔΘ/ΠΕΡΙΠΟΛΙΚΑ - ΥΑΤ/ΔΑΕΘ  ,  ΣΚΟΡ  1-4

   Α.Τ.Λ.ΠΥΡΓΟΥ  - ΥΜΕΤ ,  ΣΚΟΡ 5-2

   Α.Τ.ΠΥΛΑΙΑΣ - Α.Τ.ΣΥΚΕΩΝ  ,  ΣΚΟΡ  1-1

   ΜΙΚΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ - ΤΡΟΧΑΙΑ   ΡΕΠΟ

2-Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ     

    ΔΑΔΘ/ΠΕΡΙΠΟΛΙΚΑ - Α.Τ.Λ.ΠΥΡΓΟΥ  ,  ΣΚΟΡ  1-1

    Α.Τ.ΠΥΛΑΙΑΣ - ΜΙΚΤΗ   ,  ΣΚΟΡ  2-0  

    ΤΡΟΧΑΙΑ , Α.Τ. ΣΥΚΕΩΝ  ΑΝΑΒΟΛΗ 

    ΥΜ.ΕΤ , ΥΑΤ     ΡΕΠΟ

 3-Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ     

    ΔΑΔΘ/ΠΕΡΙΠΟΛΙΚΑ - ΥΜΕΤ  ,  ΣΚΟΡ   6-1

   Α.Τ.Λ.ΠΥΡΓΟΥ  - ΥΑΤ  ,  ΣΚΟΡ  2-3

   Α.Τ.ΠΥΛΑΙΑΣ ,  Α.Τ.ΣΥΚΕΩΝ  ,  ΡΕΠΟ 

   ΜΙΚΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ - ΤΡΟΧΑΙΑ   ΣΚΟΡ  0-2

  4-Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ     

    ΥΜΕΤ  - ΥΑΤ/ΔΑΕΘ  ,  ΣΚΟΡ   

    Α.Τ.Λ.ΠΥΡΓΟΥ  -  ΜΙΚΤΗ  ,  ΣΚΟΡ 

    Α.Τ.ΠΥΛΑΙΑΣ - ΤΡΟΧΑΙΑ  ,  ΣΚΟΡ  

    ΠΕΡΙΠΟΛΙΚΑ , Α.Τ.ΣΥΚΕΩΝ   ΡΕΠΟ

  5-Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ     

     ΔΑΔΘ/ΠΕΡΙΠΟΛΙΚΑ - Α.Τ.ΠΥΛΑΙΑΣ   5/12  ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ ,  ΣΚΟΡ            

     Α.Τ.Λ.ΠΥΡΓΟΥ  - Α.Τ.ΣΥΚΕΩΝ  7/12  ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ  ,  ΣΚΟΡ 

     ΜΙΚΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ - ΥΑΤ  8/12  ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ   ΣΚΟΡ

     ΤΡΟΧΑΙΑ , ΥΜΕΤ  ΡΕΠΟ

 6-Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ     

     ΔΑΔΘ/ΠΕΡΙΠΟΛΙΚΑ - Α.Τ.ΣΥΚΕΩΝ   14/12  ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ  ,  ΣΚΟΡ   

     ΜΙΚΤΗ  - ΥΜΕΤ  13/12   ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ ,  ΣΚΟΡ  

     ΥΑΤ  - ΤΡΟΧΑΙΑ   14/12  ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ  , ΣΚΟΡ

      Α.Τ.ΠΥΛΑΙΑΣ ,  Α.Τ. Λ.ΠΥΡΓΟΥ  ,  ΡΕΠΟ  

7-Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ     

    ΥΜΕΤ - ΤΡΟΧΑΙΑ   ,  ΣΚΟΡ   

     ΜΙΚΤΗ  - Α.Τ.ΣΥΚΕΩΝ  ,  ΣΚΟΡ  

     ΥΑΤ  , ΠΕΡΙΠΟΛΙΚΑ  ΡΕΠΟ

      Α.Τ.ΠΥΛΑΙΑΣ  -   Α.Τ. Λ.ΠΥΡΓΟΥ  ,  ΣΚΟΡ  

8-Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ     

    ΠΕΡΙΠΟΛΙΚΑ -  ΤΡΟΧΑΙΑ   ,  ΣΚΟΡ   

     Α.Τ.ΣΥΚΕΩΝ  - ΥΜΕΤ ,  ΣΚΟΡ  

     ΥΑΤ  - Α.Τ.ΠΥΛΑΙΑΣ  ΣΚΟΡ

      ΜΙΚΤΗ  ,  Α.Τ. Λ.ΠΥΡΓΟΥ  ,  ΡΕΠΟ

9-Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ     

   ΠΕΡΙΠΟΛΙΚΑ - ΜΙΚΤΗ   ,  ΣΚΟΡ   

    Α.Τ.ΠΥΛΑΙΑΣ  - ΥΜΕΤ ,  ΣΚΟΡ  

    Α.Τ.Λ.ΠΥΡΓΟΥ - ΤΡΟΧΑΙΑ   ΣΚΟΡ

    ΥΑΤ - Α.Τ.ΣΥΚΕΩΝ  ,  ΣΚΟΡ  


ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ   2-ΟΥ  ΓΥΡΟΥ  ΛΟΓΩ  ΜΕΙΩΣΗΣ  ΟΜΑΔΩΝ  ΑΠΟ ΔΕΚΑ ΣΕ ΟΚΤΩ 

1-Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ; 1-2  ,  3-4  ,  5-6  ,  7-8  ,  

2-Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ; 1-3  ,   2-4  ,  5-7  ,  6-8 ,  

3-Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ; 6-7  ,   4-8  ,  1-5  ,  2-3 ,  

4-Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ; 4-5  ,   3-7  ,  1-8  ,  2-6 ,  

5-Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ; 4-7  ,   3-5  ,  2-8 ,   1-6 ,  

6-Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ; 5-8  ,  1-4  ,   2-7  ,  3-6 ,  

7-Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ; 1-7  ,  2-5  ,  3-8  ,   4-6 ,   


                                            ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ                                                                          

ΟΜΑΔΕΣ                                ΑΓΩΝΕΣ      ΒΑΘΜΟΙ   ΓΚΟΛ-Υ/Κ

1)   Υ.Α.Τ.                                     2                     6                  7-3                       +4         

2)  Α.Τ.  ΠΥΛΑΙΑΣ                      2                     4                  3-1                       +2

3)   Δ.Α.Δ.Θ./ΠΕΡΙΠΟΛΙΚΑ        3                   4                   8-6                        +2

4)  Α.Τ. Λ.ΠΥΡΓΟΥ                     3                    4                  6-6                       +0

5)   Δ/ΝΣΗ  ΤΡΟΧΑΙΑΣ              1                   3                    2-0                         +2

6)   Α.Τ.ΣΥΚΕΩΝ                         1                   1                    1-1                         0

7)  Υ.ΜΕ.Τ.                                   2                     0                  3-11                        -8

8)   ΜΙΚΤΗ                                   2                    0                   0-4                        -4






Σάββατο 29 Οκτωβρίου 2022

ΚΛΗΡΩΣΗ ΟΜΑΔΩΝ - ΤΕΛΙΚΑ ΟΚΤΩ (8) ΟΜΑΔΕΣ ΘΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΟ 9-ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α.Υ.ΓΑΔΘ

by on 29 Οκτωβρίου



 ΟΙ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΟΜΑΔΕΣ ΘΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΟ 9ο ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΤΗΣ Γ.Α.Δ.Θ. 

ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ : Θα πραγματοποιηθουν δυο  γύροι αγωνιστικής δρασης. ΟΛΕΣ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΘΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ. Οι ομαδες συμφωνα με την βαθμολογια θα αποτελεσουν την τελικη 8 (οκταδα).Στην συνεχεια στην προημιτελικη φαση θα πραγματοποιηθουν δυο (2) αγωνες  ως εξης:

Προημιτελικη φαση δυο (2) αγωνες 1-8=Α , 2-7=Β , 3-6=Γ , 4-5=Δ . Η ομαδα που θα προκριθει θα περασει στην ημιτελικη φαση. Δεν υπολογιζονται τα εκτος εδρας γκολ, αλλα το συνολο αυτων για την προκριση της ομαδας.Στην συνεχεια στην ημιτελικη φαση ΔΥΟ (2) ΑΓΩΝΕΣ θα παιξουν οι  Α-Δ ,  Β-Γ  οι νικητες στον τελικο οι ηττημενοι στον μικρο τελικο.

                                                       

              ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΣΕΣ  ΟΜΑΔΕΣ    (συμφωνα με περσινη τερματησασα σειρα)

1)  Υ.Α.Τ./Δ.Α.Ε.Θ.

2)  ΠΕΡΙΠΟΛΙΚΑ/Δ.Α.Δ.Θ. 

3)  Α.Τ.Λ.ΠΥΡΓΟΥ 

4)  Υ.ΜΕ.Τ./Δ.Α.Ε.Θ. 

5)  Δ.ΑΣΦ.Θ.   (ΑΠΟΣΥΡΕΤΑΙ)

6)  ΜΙΚΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ

7)  Α.Τ.ΠΥΛΑΙΑΣ

8)  Α.Τ.ΣΥΚΕΩΝ 

9)  Δ.ΤΡΟΧ. Θ.

10)  ΥΠΟΔ.ΜΕΤΑΓ.  (ΑΠΟΣΥΡΕΤΑΙ)                


                                                          ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1-Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ; 1-2  ,  3-4  ,  5-6  ,  7-8  ,  9-10

2-Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ; 2-3  ,  5-4  ,  6-7  ,  9-8 ,  1-10

3-Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ; 1-3  ,  2-4  ,  5-8  ,  6-9 ,  7-10

4-Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ; 1-4  ,  2-5  ,  3-6  ,  7-9 ,  8-10

5-Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ; 1-5  ,  6-8  ,  3-7  ,  4-9 ,  2-10

6-Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ; 1-7  ,  2-9 ,   3-5  ,  4-8 ,  6-10 

7-Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ; 1-6  ,  2-7  ,  3-8  ,  9-5 ,   4-10

8-Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ : 1-8  ,  2-6  ,  3-9  ,  4-7  ,  5-10

9-Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ : 1-9  ,  2-8  ,  4-6  ,  7-5  ,  3-10


ΟΙ ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟ ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΟΜΑΔΑ ΙΣΧΥΟΥΝ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ. ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΑΥΤΟΥ , ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ , ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ , ΤΕΛΙΚΟΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΜΕΤΑΓΡΑΦΗ.

ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΕΙ Η ΕΝΑΡΞΗ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑΚΤΟΠΟΙΗΜΕΝΕΣ , ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ - ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΙΣΕΡΧΟΜΕΝΩΝ ΣΤΗΝ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΡΤΕΣ ΥΓΕΙΑΣ , ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ.

ΟΙ ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ - ΥΠΕΥΘ.ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΘΑ ΠΑΡΑΔΙΔΟΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΟΡΓΑΝΩΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ,  ΟΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΟΜΑΔΩΝ ΚΡΑΤΟΥΝ Φ/Α.

ΚΑΤΑ ΤΑ ΛΟΙΠΑ ΙΣΧΥΕΙ Ο ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΣ ΤΟΥ 9ου ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ.


Η 5/ΜΕ/ΉΣ ΟΡΓΑΝΩΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ




                                                          


ΓΗΠΕΔΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΑΓΩΝΩΝ 9-ΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΥ ΠΡΩΤ/ΤΟΣ-ΣΥΜΜ.ΟΜΑΔΕΣ

by on 29 Οκτωβρίου

 

ΓΗΠΕΔΑ Α.Ο.ΛΕΟΝΤΕΣ ( Ν.ΕΥΚΑΡΠΙΑ)

ΔΕΥΤΕΡΑ 18.00-20.00 , 

ΤΡΙΤΗ  19.00-20.05 , 

ΤΕΤΑΡΤΗ 19.00-20.05 , 

ΠΕΜΠΤΗ 19.00-20.05

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ------------

Το ανωτερω ωραριο δεν μετατρεπεται ουτε τροποιειται ΑΥΣΤΗΡΑ  

Στις περισσοτερες περιπτωσεις θα υπαρχει γηπεδο για την προθερμανση των ομαδων ωστε να αρχιζει ο αγωνας στην ΑΚΡΙΒΗ ΤΟΥ ΩΡΑ   

ΤΥΧΟ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΣΕ ΕΝΑΡΞΗ ΑΓΩΝΑ ΔΕΝ ΑΝΑΙΡΕΙ ΤΗΝ ΧΡΟΝΙΚΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΑΥΤΟΥ.

ΓΗΠΕΔΑ ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ (ΑΝΩΘΕΝ ΑΛΛΑΤΙΚΗ Ν.ΕΛΒΕΤΙΑ)  

ΤΡΙΤΗ  15.00-18.00 ,

ΠΕΜΠΤΗ  15.00-19.15  

ΓΗΠΕΔΑ JOKA BONITO ΣΤΡΟΦΗ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ ΠΑΡΑΔΡΟΜΟΣ ΟΠΙΣΘΕΝ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ΄΄ΜΟΥΖΕΝΙΔΗ΄΄   

ΤΕΤΑΡΤΗ  21.45-ΠΕΡΑΣ

ΠΕΜΠΤΗ 20.45-ΠΕΡΑΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  20.30-ΠΕΡΑΣ  


ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΣΕΣ  ΟΜΑΔΕΣ    (συμφωνα με περσινη τερματησασα σειρα)

1)  Υ.Α.Τ./Δ.Α.Ε.Θ.

2)  ΠΕΡΙΠΟΛΙΚΑ/Δ.Α.Δ.Θ. 

3)  Α.Τ.Λ.ΠΥΡΓΟΥ 

4)  Υ.ΜΕ.Τ./Δ.Α.Ε.Θ. 

5)  Δ.ΑΣΦ.Θ.  (ΑΠΟΣΥΡΕΤΑΙ)

6)  Α.Τ.ΣΥΚΕΩΝ 

7)  Δ.ΤΡΟΧ. Θ.

8)  ΥΠΟΔ.ΜΕΤΑΓ.  (ΑΠΟΣΥΡΕΤΑΙ)

ΟΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΝΑ ΔΗΛΩΣΟΥΝ ΠΟΙΑ ΓΗΠΕΔΑ ΕΠΙΛΕΓΟΥΝ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΗΜΕΡΕΣ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ  ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ,  ΩΣΤΕ ΟΤΑΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Η ΚΛΗΡΩΣΗ ΝΑ ΑΠΟΦΕΥΧΘΟΥΝ ΚΩΛΥΜΜΑΤΑ 

ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΝΕΙΑ ΟΤΙ , ΟΛΕΣ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΘΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΓΗΠΕΔΑ .

ΟΙ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ  ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΘΑ ΤΗΡΗΘΟΥΝ ΜΕ ΑΥΣΤΗΡΟΤΗΤΑ.


Η ΟΡΓΑΝΩΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ





Φόρμα επικοινωνίας

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *

ΧΟΡΗΓΟΣ: