Παρασκευή, 17 Μαΐου 2019

6-oς TΕΛΙΚΟΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΠΡΩΤ/ΤΟΣ 9Χ9 ΣΩΜΑΤΩΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΝΟΜΟΥ ΘΕΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

by on 17 Μαΐου








Η κεντρική (δυτική) εξέδρα και το βόρειο πέταλο του Γηπέδου της Νέας Ευκαρπίας





-Τήν παρασκευή 7 Ιουνίου 2019 θά  πραγματοποιηθεί , ο εκτος (6-ος) τελικός ποδοσφαίρου πρωταθλήματος 9χ9 σωμάτων ασφαλείας νομού Θεσσαλονίκης.

-Γήπεδο καί λοιπές λεπτομέρειες σέ νεώτερη ανακοινωσή μας.
  

Πέμπτη, 16 Μαΐου 2019

ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΤΩΝ 4 (ΤΕΣΣΑΡΩΝ) Α΄ ΓΥΡΟΣ - Β΄ ΓΥΡΟΣ

by on 16 Μαΐου




ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17-5 -2019 
ΩΡΑ 11.00


ΑΡΧΙΖΕΙ 
ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ 6/5/2019 Η ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΤΩΝ ΟΚΤΩ (Α ΓΥΡΟΣ)
ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ 13/5/2019  (Β΄ΓΥΡΟΣ) 

ΙΣΧΥΕΙ Ο ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΟΠΩΣ ΕΙΧΕ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΕΙ , ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΓΚΟΛ ΚΛΠ  ΚΑΙ ΟΙ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΤΗΣ ΤΕΤΡΑΔΑΣ  ΣΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΡΟΚΡΙΘΟΥΝ.

ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΤΡΙΩΝ (ΕΝΑΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΚΑΙ ΔΥΟ ΕΠΟΠΤΕΣ)

ΚΟΣΤΟΣ  ΑΝΤΙ ΣΑΡΑΝΤΑ (40) ΕΥΡΩ , ΤΩΡΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (50)  ΕΥΡΩ Η ΟΜΑΔΑ , ΤΑ ΠΛΗΡΩΝΕΤΕ ΣΤΗΝ ΥΠΟΔΟΧΗ ΚΑΙ ΔΙΑΝΕΜΕΙ ΤΟ ΠΟΣΟ , ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΤΟΜΟ ΤΗΣ Ο.Ε. ΤΑ ΔΙΝΕΤΕ ΣΆΥΤΟΝ ΚΑΙ ΔΙΑΝΕΜΕΙ ΤΟ ΠΟΣΟ.

ΠΛΕΟΝΕΚΤΗΜΑ ΕΔΡΑΣ ΕΧΟΥΝ ΟΙ ΤΕΣΣΕΡΙΣ  ΤΕΡΜΑΤΙΣΑΝΤΕΣ ΠΡΩΤΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΤΗΣ ΟΚΤΑΔΑΣ . ΑΥΤΕΣ ΟΡΙΖΟΥΝ ΓΗΠΕΔΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ , ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ , ΩΡΑ . ΣΤΟΝ  Β΄ΓΥΡΟ  ΟΡΙΖΟΥΝ  ΟΙ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΙ


ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ οι οκτώ (8) παίζουν μεταξύ τους ως εξής :

 1-8=νικητης  Α , 
 2-7=νικητης Β  ,  
 3-6=νικητης Γ  ,  
 4-5=νικητης Δ  , 
σέ διπλούς αγώνες , βαθμολογία - πρόκριση  οπως αναφέρεται στόν κανονισμό.


ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ  παίζουν ως εξής:

νικητης  Α  -  νικητης  Δ  =   νικητης  Ε  , 

νικητης  Β  -  νικητης  Γ  =   νικητης   Δ  ,
σέ διπλούς αγώνες , βαθμολογία - πρόκριση  οπως αναφέρεται στόν κανονισμό.


ΣΤΟΝ    ΤΕΛΙΚΟ  ΠΑΙΖΟΥΝ  ΟΙ  ΝΙΚΗΤΕΣ   

νικητης   Ε  -  νικητης  Δ   =  ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ


Α΄ ΓΥΡΟΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 20-5-2019

ΓΗΠΕΔΑ  ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ   ΩΡΕΣ  20,30  - 21.30  ,  Α.Τ.Λ.ΠΥΡΓΟΥ  -  ΤΠΠΘ/ΔΑΘ.

ΤΡΙΤΗ  21-5-2019
 --------------------------                                                                                                                         
TΕΤΑΡΤΗ  22-5-2019
----------------------------
ΠΕΜΠΤΗ  23-5-2019                                                                          

ΓΗΠΕΔΑ  ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ   ΩΡΕΣ  20,30-21,30 ,  Δ.Α.Δ.Θ.  -  Τ.Α.ΑΝΑΛΗΨΗΣ/ΧΑΡΙΛΑΟΥ


Β΄ ΓΥΡΟΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 27-5-2019

ΤΡΙΤΗ  28-5-2019
                                                                                                                          
ΓΗΠΕΔΑ  ΚΟΥΗ   ΩΡΕΣ  15,45  - 17.00  ,  ΤΠΠΘ/ΔΑΘ.- Α.Τ.Λ.ΠΥΡΓΟΥ

TΕΤΑΡΤΗ  29-5-2019
                             
ΠΕΜΠΤΗ  30-5-2019


ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  31-5-2019






Τετάρτη, 8 Μαΐου 2019

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ ΤΩΝ ΟΚΤΩ (8) Α΄ΓΥΡΟΣ - Β΄ΓΥΡΟΣ

by on 08 Μαΐου




ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ  ΠΕΜΠΤΗ 16-5 -2019 ΩΡΑ 22,30


ΑΡΧΙΖΕΙ 
ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ 6/5/2019 Η ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΤΩΝ ΟΚΤΩ (Α ΓΥΡΟΣ)
ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ 13/5/2019  (Β΄ΓΥΡΟΣ) 

ΙΣΧΥΕΙ Ο ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΟΠΩΣ ΕΙΧΕ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΕΙ , ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΓΚΟΛ ΚΛΠ  ΚΑΙ ΟΙ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΤΗΣ ΤΕΤΡΑΔΑΣ  ΣΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΡΟΚΡΙΘΟΥΝ.

ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΤΡΙΩΝ (ΕΝΑΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΚΑΙ ΔΥΟ ΕΠΟΠΤΕΣ)

ΚΟΣΤΟΣ  ΑΝΤΙ ΣΑΡΑΝΤΑ (40) ΕΥΡΩ , ΤΩΡΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (50)  ΕΥΡΩ Η ΟΜΑΔΑ , ΤΑ ΠΛΗΡΩΝΕΤΕ ΣΤΗΝ ΥΠΟΔΟΧΗ ΚΑΙ ΔΙΑΝΕΜΕΙ ΤΟ ΠΟΣΟ , ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΤΟΜΟ ΤΗΣ Ο.Ε. ΤΑ ΔΙΝΕΤΕ ΣΆΥΤΟΝ ΚΑΙ ΔΙΑΝΕΜΕΙ ΤΟ ΠΟΣΟ.

ΠΛΕΟΝΕΚΤΗΜΑ ΕΔΡΑΣ ΕΧΟΥΝ ΟΙ ΤΕΣΣΕΡΙΣ  ΤΕΡΜΑΤΙΣΑΝΤΕΣ ΠΡΩΤΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΤΗΣ ΟΚΤΑΔΑΣ . ΑΥΤΕΣ ΟΡΙΖΟΥΝ ΓΗΠΕΔΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ , ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ , ΩΡΑ . ΣΤΟΝ  Β΄ΓΥΡΟ  ΟΡΙΖΟΥΝ  ΟΙ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΙ


ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ οι οκτώ (8) παίζουν μεταξύ τους ως εξής :

 1-8=νικητης  Α , 
 2-7=νικητης Β  ,  
 3-6=νικητης Γ  ,  
 4-5=νικητης Δ  , 
σέ διπλούς αγώνες , βαθμολογία - πρόκριση  οπως αναφέρεται στόν κανονισμό.


ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ  παίζουν ως εξής:

νικητης  Α  -  νικητης  Δ  =   νικητης  Ε  , 

νικητης  Β  -  νικητης  Γ  =   νικητης   Δ  ,
σέ διπλούς αγώνες , βαθμολογία - πρόκριση  οπως αναφέρεται στόν κανονισμό.


ΣΤΟΝ    ΤΕΛΙΚΟ  ΠΑΙΖΟΥΝ  ΟΙ  ΝΙΚΗΤΕΣ   

νικητης   Ε  -  νικητης  Δ   =  ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ


Α΄ ΓΥΡΟΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 6-5-2019

--------------------------------------------

ΤΡΙΤΗ  7-5-2019
                                                                                                                          
ΓΗΠΕΔΑ ΚΟΥΗ                  ,  ΤΠΠΘ/ΔΑΘ  -  Α΄ΤΑΕ/ΔΑΔΘ  , ΣΚΟΡ  5-0

ΓΗΠΕΔΑ JOKA BONITO  ,  Δ.ΑΣΦ.Θ.  -  Τ.Α..ΑΝΑΛΗΨΗΣ/ΧΑΡΙΛΑΟΥ  , ΣΚΟΡ  2-5

ΓΗΠΕΔΑ  ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ  ,  Α.Τ.Λ.ΠΥΡΓΟΥ  - Υ.Α.ΤΑΞΗΣ  , ΣΚΟΡ  5-1.

TΕΤΑΡΤΗ  8-5-2019

---------------------------------------
                                                                                                   
ΠΕΜΠΤΗ  9-5-2019

-------------------------------------------------------


ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  10-5-2019

ΓΗΠΕΔΑ  JOKA BONITO    ,  Δ.Α.Δ.Θ. -  1-Ος ΠΣΘ   , ΣΚΟΡ  5-0



Β΄ ΓΥΡΟΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 13-5-2019


ΤΡΙΤΗ  14-5-2019
                                                                                                                          
ΓΗΠΕΔΑ ΚΟΥΗ     ΩΡΕΣ  15,45-16,45  Α΄ΤΑΕ/ΔΑΔΘ - ΤΠΠΘ/ΔΑΘ , ΣΚΟΡ  0-2

TΕΤΑΡΤΗ  15-5-2019

                                                                                                   
ΠΕΜΠΤΗ  16-5-2019


ΓΗΠΕΔΑ  ΑΕΡΟΔ ΩΡΕΣ  20,15  - 21.15  ,  ΤΑ ΧΑΡΙΛΑΟΥ-Δ/ΝΣΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ  ΣΚΟΡ  0-2

ΓΗΠΕΔΑ  ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ   ΩΡΕΣ  21,30  - 22.30  ,  1-ος Π.Σ.Θ. - Δ.Α.Δ.Θ.ΣΚΟΡ  ΔΕΝ ΠΡΟΣΗΛΘΕ Η Π.Υ. ΚΑΙ ΧΑΝΕΙ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ , ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΑΣΗ ΠΕΡΝΑΕΙ Η Δ.Α.Δ.Θ.



ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  17-5-2019

ΓΗΠΕΔΑ  ΑΕΡΟΔ  ΩΡΕΣ  20,30  - 21.30  ,  Υ.Α.ΤΑΞΗΣ. - Α.Τ.Λ.ΠΥΡΓΟΥ  ΣΚΟΡ  








Φόρμα επικοινωνίας

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *

ΧΟΡΗΓΟΣ:

Newsletter