Κυριακή 20 Νοεμβρίου 2022

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ - ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ - ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

by on 20 Νοεμβρίου

 

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ  ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  03/02/2023     19.00  Μ.Μ.

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΣΕΣ  ΟΜΑΔΕΣ    (συμφωνα με περσινη τερματησασα σειρα)

1)  Υ.Α.Τ./Δ.Α.Ε.Θ.

2)  ΠΕΡΙΠΟΛΙΚΑ/Δ.Α.Δ.Θ. 

3)  Α.Τ.Λ.ΠΥΡΓΟΥ 

4)  Υ.ΜΕ.Τ./Δ.Α.Ε.Θ. 

5)  ΜΙΚΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ

6)  Α.Τ.ΠΥΛΑΙΑΣ

7)  Α.Τ.ΣΥΚΕΩΝ 

8)  Δ.ΤΡΟΧ. Θ.

      

 ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ : Θα πραγματοποιηθουν δυο  γύροι  αγωνιστικής δρασης. ΟΛΕΣ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΘΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ. Οι ομαδες συμφωνα με την βαθμολογια θα αποτελεσουν την τελικη 8 (οκταδα).Στην συνεχεια στην προημιτελικη φαση θα πραγματοποιηθουν δυο (2) αγωνες  ως εξης:

 1-8=Α , 2-7=Β , 3-6=Γ , 4-5=Δ . Η ομαδα που θα προκριθει θα περασει στην ημιτελικη φαση. Δεν υπολογιζονται τα εκτος εδρας γκολ, αλλα το συνολο αυτων για την προκριση της ομαδας.Στην συνεχεια στην ημιτελικη φαση ΔΥΟ (2) ΑΓΩΝΕΣ θα παιξουν οι  Α-Δ ,  Β-Γ , οι νικητες στον τελικο οι ηττημενοι στον μικρο τελικο.

ΥΠΕΝΘΥΜΙΖΕΤΑΙ ΟΤΙ  ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΑΡΑΤΑΣΗΣ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ-ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΚΑΙ ΜΙΚΡΟ ΤΕΛΙΚΟ , ΑΛΛΑ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΠΕΝΑΛΤΥ

1-Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    

   ΔΑΔΘ/ΠΕΡΙΠΟΛΙΚΑ - ΥΑΤ/ΔΑΕΘ  ,  ΣΚΟΡ  1-4

   Α.Τ.Λ.ΠΥΡΓΟΥ  - ΥΜΕΤ ,  ΣΚΟΡ 5-2

   Α.Τ.ΠΥΛΑΙΑΣ - Α.Τ.ΣΥΚΕΩΝ  ,  ΣΚΟΡ  1-1

   ΜΙΚΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ - ΤΡΟΧΑΙΑ   ΡΕΠΟ

2-Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ     

    ΔΑΔΘ/ΠΕΡΙΠΟΛΙΚΑ - Α.Τ.Λ.ΠΥΡΓΟΥ  ,  ΣΚΟΡ  1-1

    Α.Τ.ΠΥΛΑΙΑΣ - ΜΙΚΤΗ   ,  ΣΚΟΡ  2-0  

    ΤΡΟΧΑΙΑ , Α.Τ. ΣΥΚΕΩΝ  ΑΝΑΒΟΛΗ  ΕΠΑΙΞΑΝ  ΣΚΟΡ  3-2

    ΥΜ.ΕΤ , ΥΑΤ     ΡΕΠΟ

 3-Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ     

    ΔΑΔΘ/ΠΕΡΙΠΟΛΙΚΑ - ΥΜΕΤ  ,  ΣΚΟΡ   6-1

   Α.Τ.Λ.ΠΥΡΓΟΥ  - ΥΑΤ  ,  ΣΚΟΡ  2-3

   Α.Τ.ΠΥΛΑΙΑΣ ,  Α.Τ.ΣΥΚΕΩΝ  ,  ΡΕΠΟ 

   ΜΙΚΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ - ΤΡΟΧΑΙΑ   ΣΚΟΡ  0-2

  4-Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ     

    ΥΜΕΤ  - ΥΑΤ/ΔΑΕΘ  ,  ΑΝΑΒΟΛΗ   ΕΠΑΙΞΑΝ  ΣΚΟΡ 2-6

    Α.Τ.Λ.ΠΥΡΓΟΥ  -  ΜΙΚΤΗ  ,  ΣΚΟΡ 4-2 

    Α.Τ.ΠΥΛΑΙΑΣ - ΤΡΟΧΑΙΑ  ,  ΣΚΟΡ  1-2

    ΠΕΡΙΠΟΛΙΚΑ , Α.Τ.ΣΥΚΕΩΝ   ΡΕΠΟ

  5-Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ     

     ΔΑΔΘ/ΠΕΡΙΠΟΛΙΚΑ - Α.Τ.ΠΥΛΑΙΑΣ   ,  ΣΚΟΡ     5-2       

     Α.Τ.Λ.ΠΥΡΓΟΥ  - Α.Τ.ΣΥΚΕΩΝ  7/12   ,  ΣΚΟΡ   2-0

     ΜΙΚΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ - ΥΑΤ  8/12    ΣΚΟΡ  1-6

     ΤΡΟΧΑΙΑ , ΥΜΕΤ  ΡΕΠΟ

 6-Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ     

     ΔΑΔΘ/ΠΕΡΙΠΟΛΙΚΑ - Α.Τ.ΣΥΚΕΩΝ   14/12  ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ  ,  ΣΚΟΡ   4-1

     ΜΙΚΤΗ  - ΥΜΕΤ  13/12   ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ ,  ΑΝΑΒΟΛΗ 

     ΥΑΤ  - ΤΡΟΧΑΙΑ   14/12  ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ  , ΣΚΟΡ  3-0

      Α.Τ.ΠΥΛΑΙΑΣ ,  Α.Τ. Λ.ΠΥΡΓΟΥ  ,  ΡΕΠΟ  

7-Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ     

    ΠΕΡΙΠΟΛΙΚΑ -  ΜΙΚΤΗ   ,  20/12  ΣΚΟΡ   ???????????? ANAMΟΝΗ  ΑΠΟΦ. O.E.

     Α.Τ.ΠΥΛΑΙΑΣ  - ΥΜΕΤ ,  19/12  ΣΚΟΡ  ΑΝΑΒΟΛΗ ΛΟΓΩ ΥΠΟΘ ΡΟΜΑ

     ΥΑΤ  - Α.Τ.ΣΥΚΕΩΝ   19/12  ΣΚΟΡ  5-1

     ΤΡΟΧΑΙΑ -  Α.Τ. Λ.ΠΥΡΓΟΥ  ,  21/12  ΣΚΟΡ  3-2


ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΑΝΑΒΟΛΩΝ

     3-1-2023   ΥΑΤ -ΥΜΕΤ   ,  ΑΛΛΑΓΗ ΗΜΕΡΑΣ ΛΟΓΩ ΠΑΟΚ-ΑΡΗ  ΑΠΟ ΤΕΤΑΡΤΗ 4/1 ΣΕ                                                           ΤΡΙΤΗ 3/1  ΣΚΟΡ  6-2

     5-1-2023    ΤΡΟΧΑΙΑ - Α.Τ.ΣΥΚΕΩΝ  , ΣΚΟΡ 3-1


8-Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ     

    10/1  ΥΜΕΤ - ΤΡΟΧΑΙΑ   ,  ΣΚΟΡ   1-2

    9/1    ΜΙΚΤΗ  - Α.Τ.ΣΥΚΕΩΝ  ,  ΣΚΟΡ  2-5

    11/1  Α.Τ.Λ.ΠΥΡΓΟΥ - Α.Τ.ΠΥΛΑΙΑΣ  , ΣΚΟΡ  9-3

             ΥΑΤ  , ΠΕΡΙΠΟΛΙΚΑ  ΡΕΠΟ   

9-Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ     

   16/1   ΠΕΡΙΠΟΛΙΚΑ - ΤΡΟΧΑΙΑ  ,  ΣΚΟΡ   2-0

   16/1   Α.Τ.ΠΥΛΑΙΑΣ  - ΥΑΤ  ,  ΣΚΟΡ  3-7

   17/1   ΥΜΕΤ  - Α.Τ.ΣΥΚΕΩΝ  ,  ΣΚΟΡ  1-1

             Α.Τ.Λ.ΠΥΡΓΟΥ - ΜΙΚΤΗ  ΡΕΠΟ

ΑΝΑΒΟΛΕΣ  ΑΠΟ Α΄ ΓΥΡΟ

 ΜΙΚΤΗ- ΥΜΕΤ

ΠΕΡΙΠΟΛΙΚΑ -  ΜΙΚΤΗ   ,  20/12  ΣΚΟΡ   ???????????? ANAMΟΝΗ  ΑΠΟΦ. O.E.

Α.Τ.ΠΥΛΑΙΑΣ  - ΥΜΕΤ ,  19/12  ΣΚΟΡ  ΑΝΑΒΟΛΗ ΛΟΓΩ ΥΠΟΘ ΡΟΜΑ

  

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ   2-ΟΥ  ΓΥΡΟΥ  ΛΟΓΩ  ΜΕΙΩΣΗΣ  ΟΜΑΔΩΝ  ΑΠΟ ΔΕΚΑ ΣΕ ΟΚΤΩ 

1-Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ; 1-2  ,   3-4  ,  5-6  ,  7-8  ,  

2-Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ; 1-3  ,   2-4  ,  5-7  ,  6-8 ,  

3-Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ; 6-7  ,   4-5 ,    1-8 ,     2-3 

4-Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ; 4-8  ,   3-6  ,  1-5  ,  2-7 ,  

5-Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ; 5-8  ,  1-4  ,   2-6  ,  3-7 ,  

6-Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ; 1-6  ,  2-8  ,  3-5  ,   4-7 ,   

7-Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ; 4-6  ,   3-8  ,  2-5 ,   1-7 ,  

 

1)   Υ.Α.Τ.

2)   ΠΕΡΙΠΟΛΙΚΑ

3)   Α.Τ.Λ.ΠΥΡΓΟΥ

4)    ΤΡΟΧΑΙΑ  

5)    ΜΙΚΤΗ

6)    ΥΜΕΤ

7)    Α.Τ.ΣΥΚΕΩΝ

8)    Α.Τ.ΠΥΛΑΙΑΣ


1-Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ; 1-2  ,  3-4  ,  5-6  ,  7-8  ,  

24/1   ΜΙΚΤΗ - ΥΜΕΤ   ΣΚΟΡ  1-6

24/1   ΥΑΤ - ΠΕΡΙΠΟΛΙΚΑ  ΣΚΟΡ  0-1

26/1   ΑΤ ΣΥΚΕΩΝ  - Α.Τ.ΠΥΛΑΙΑΣ  ΣΚΟΡ 5-1

26/1   Α.Τ.Λ.ΠΥΡΓΟΥ  - ΤΡΟΧΑΙΑ   ΣΚΟΡ 0-1

2-Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ; 1-3  ,   2-4  ,  5-7  ,  6-8 ,  

30/1    ΠΕΡΙΠΟΛΙΚΑ - ΤΡΟΧΑΙΑ  ΣΚΟΡ  2-1

31/1    ΜΙΚΤΗ  - Α.Τ.ΣΥΚΕΩΝ  ΣΚΟΡ  4-0

31/1    ΥΜΕΤ - Α.Τ.ΠΥΛΑΙΑΣ   ΣΚΟΡ  3-2

1/2      ΥΑΤ - ΑΤΛ.ΠΥΡΓΟΥ  ΣΚΟΡ  0-3 Α.Α.

3-Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ; 6-7  , 4-5 , 1-8 , 2-3 

6/2      ΥΜΕΤ - Α.Τ.ΣΥΚΕΩΝ

9/2     ΤΡΟΧΑΙΑ - ΜΙΚΤΗ

9/2     ΥΑΤ - ΠΥΛΑΙΑ

7/2     ΠΕΡΙΠΟΛΙΚΑ - Α.Τ.Λ.ΠΥΡΓΟΥ

4-Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ; 4-8  ,   3-6  ,  1-5  ,  2-7 ,  

 14/2    ΤΡΟΧΑΙΑ - Α.Τ.ΠΥΛΑΙΑΣ

 15/2    Α.Τ.Λ.ΠΥΡΓΟΥ - ΥΜΕΤ

 16/2    ΥΑΤ - ΜΙΚΤΗ 

 14/2    ΠΕΡΙΠΟΛΙΚΑ - Α.Τ.ΣΥΚΕΩΝ

5-Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ; 5-8  ,  1-4  ,   2-6  ,  3-7 ,  

23/2     ΜΙΚΤΗ - Α.Τ.ΠΥΛΑΙΑΣ

22/2    ΥΑΤ - ΤΡΟΧΑΙΑ 

22/2    ΠΕΡΙΠΟΛΙΚΑ - ΥΜΕΤ

21/2     Α.Τ.Λ.ΠΥΡΓΟΥ - Α.Τ.ΣΥΚΕΩΝ

6-Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ; 1-6  ,  2-8  ,  3-5  ,   4-7 ,   

 2/3      ΥΑΤ  - ΥΜΕΤ 

 28/2    ΠΕΡΙΠΟΛΙΚΑ - ΑΤ ΠΥΛΑΙΑΣ

  2/3     ΑΤΛ ΠΥΡΓΟΥ - ΜΙΚΤΗ

  28/2  ΤΡΟΧΑΙΑ - Α.Τ.ΣΥΚΕΩΝ 

7-Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ; 4-6  ,   3-8  ,  2-5 ,   1-7 ,  

       ΤΡΟΧΑΙΑ - ΥΜΕΤ 

       Α.Τ.ΛΠΥΡΓΟΥ - Α.Τ.ΠΥΛΑΙΑΣ

       ΠΕΡΙΠΟΛΙΚΑ - ΜΙΚΤΗ

       ΥΑΤ - Α.Τ.ΣΥΚΕΩΝ


ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ   2-ΟΥ  ΓΥΡΟΥ  ΛΟΓΩ  ΜΕΙΩΣΗΣ  ΟΜΑΔΩΝ  ΑΠΟ ΔΕΚΑ ΣΕ ΟΚΤΩ 


1-Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ; 1-2  ,   3-4  ,  5-6  ,  7-8  ,  

2-Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ; 1-3  ,   2-4  ,  5-7  ,  6-8 ,  

3-Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ; 6-7  ,   4-5 ,    1-8 ,     2-3 

4-Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ; 4-8  ,   3-6  ,  1-5  ,  2-7 ,  

5-Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ; 5-8  ,  1-4  ,   2-6  ,  3-7 ,  

6-Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ; 1-6  ,  2-8  ,  3-5  ,   4-7 ,   

7-Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ; 4-6  ,   3-8  ,  2-5 ,   1-7 ,  

  

 ΕΚΤΑΚΤΗ  ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

ΕΠΕΙΔΗ  ΤΕΘΗΚΕ ΕΡΩΤΗΣΗ  ΣΤΗΝ Ο.Ε. ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΚΑΡΤΑΣ ΚΑΙ ΠΟΤΕ  ΠΑΙΖΕΙ Ο ΤΙΜΩΡΟΥΜΕΝΟΣ ΠΑΙΚΤΗΣ.  Η  Ο.Ε. ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΛΕΓΧΟ ΤΟΥ Φ.Α. ΚΑΙ ΤΙ ΑΝΑΦΕΡΕΙ  Ο ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ , Ο ΠΑΙΚΤΗΣ ΤΙΜΩΡΕΙΤΑΙ ΑΝΑΛΟΓΑ , 1,2,3 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ. Ο ΠΑΙΚΤΗΣ ΕΚΤΙΕΙ  ΤΗΝ ΠΟΙΝΗ ΕΦΟΣΟΝ Ο ΕΠΟΜΕΝΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΑΙ Ο ΤΙΜΩΡΟΥΜΕΝΟΣ ΔΕΝ ΑΝΑΓΡΑΦΕΤΑΙ ΣΤΟ Φ.Α. (ΕΤΣΙ ΕΚΤΙΕΙ ΤΗΝ ΠΟΙΝΗ ΤΟΥ Π.Χ. ΜΙΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ) .ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ Η ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΤΙΜΩΡΟΥΜΕΝΟΥ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΑΓΩΝΑ ΣΚΟΡ 3-0 Α.Α.ΤΟ ΤΥΠΙΚΟ ΣΚΟΡ ,  ΔΕΝ ΠΡΟΣΜΕΤΡΑΤΑΙ Η ΤΙΜΩΡΙΑ ΤΟΥ).  


                                            ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ                                                                          

ΟΜΑΔΕΣ                                ΑΓΩΝΕΣ      ΒΑΘΜΟΙ   ΓΚΟΛ-Υ/Κ

1)   Υ.Α.Τ.                                      9                     21                   34-14                          +20      

2)   Δ.Α.Δ.Θ./ΠΕΡΙΠΟΛΙΚΑ       8                    19                    22-10                          +12

3)   Δ/ΝΣΗ  ΤΡΟΧΑΙΑΣ              9                    18                    14-12                         +2

4)  Α.Τ. Λ.ΠΥΡΓΟΥ                     9                     16                   28-15                         +13

5)   Α.Τ.ΣΥΚΕΩΝ                         9                    8                      12-22                           -10

6)  Υ.ΜΕ.Τ.                                    7                    7                     16-23                            -7

5)  Α.Τ.  ΠΥΛΑΙΑΣ                       8                    4                      15-32                         -17

7)   ΜΙΚΤΗ                                   7                    3                     9-22                           -13







Σάββατο 29 Οκτωβρίου 2022

ΚΛΗΡΩΣΗ ΟΜΑΔΩΝ - ΤΕΛΙΚΑ ΟΚΤΩ (8) ΟΜΑΔΕΣ ΘΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΟ 9-ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α.Υ.ΓΑΔΘ

by on 29 Οκτωβρίου



 ΟΙ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΟΜΑΔΕΣ ΘΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΟ 9ο ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΤΗΣ Γ.Α.Δ.Θ. 

ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ : Θα πραγματοποιηθουν δυο  γύροι αγωνιστικής δρασης. ΟΛΕΣ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΘΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ. Οι ομαδες συμφωνα με την βαθμολογια θα αποτελεσουν την τελικη 8 (οκταδα).Στην συνεχεια στην προημιτελικη φαση θα πραγματοποιηθουν δυο (2) αγωνες  ως εξης:

Προημιτελικη φαση δυο (2) αγωνες 1-8=Α , 2-7=Β , 3-6=Γ , 4-5=Δ . Η ομαδα που θα προκριθει θα περασει στην ημιτελικη φαση. Δεν υπολογιζονται τα εκτος εδρας γκολ, αλλα το συνολο αυτων για την προκριση της ομαδας.Στην συνεχεια στην ημιτελικη φαση ΔΥΟ (2) ΑΓΩΝΕΣ θα παιξουν οι  Α-Δ ,  Β-Γ  οι νικητες στον τελικο οι ηττημενοι στον μικρο τελικο.

                                                       

              ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΣΕΣ  ΟΜΑΔΕΣ    (συμφωνα με περσινη τερματησασα σειρα)

1)  Υ.Α.Τ./Δ.Α.Ε.Θ.

2)  ΠΕΡΙΠΟΛΙΚΑ/Δ.Α.Δ.Θ. 

3)  Α.Τ.Λ.ΠΥΡΓΟΥ 

4)  Υ.ΜΕ.Τ./Δ.Α.Ε.Θ. 

5)  Δ.ΑΣΦ.Θ.   (ΑΠΟΣΥΡΕΤΑΙ)

6)  ΜΙΚΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ

7)  Α.Τ.ΠΥΛΑΙΑΣ

8)  Α.Τ.ΣΥΚΕΩΝ 

9)  Δ.ΤΡΟΧ. Θ.

10)  ΥΠΟΔ.ΜΕΤΑΓ.  (ΑΠΟΣΥΡΕΤΑΙ)                


                                                          ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1-Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ; 1-2  ,  3-4  ,  5-6  ,  7-8  ,  9-10

2-Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ; 2-3  ,  5-4  ,  6-7  ,  9-8 ,  1-10

3-Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ; 1-3  ,  2-4  ,  5-8  ,  6-9 ,  7-10

4-Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ; 1-4  ,  2-5  ,  3-6  ,  7-9 ,  8-10

5-Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ; 1-5  ,  6-8  ,  3-7  ,  4-9 ,  2-10

6-Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ; 1-7  ,  2-9 ,   3-5  ,  4-8 ,  6-10 

7-Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ; 1-6  ,  2-7  ,  3-8  ,  9-5 ,   4-10

8-Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ : 1-8  ,  2-6  ,  3-9  ,  4-7  ,  5-10

9-Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ : 1-9  ,  2-8  ,  4-6  ,  7-5  ,  3-10


ΟΙ ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟ ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΟΜΑΔΑ ΙΣΧΥΟΥΝ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ. ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΑΥΤΟΥ , ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ , ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ , ΤΕΛΙΚΟΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΜΕΤΑΓΡΑΦΗ.

ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΕΙ Η ΕΝΑΡΞΗ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑΚΤΟΠΟΙΗΜΕΝΕΣ , ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ - ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΙΣΕΡΧΟΜΕΝΩΝ ΣΤΗΝ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΡΤΕΣ ΥΓΕΙΑΣ , ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ.

ΟΙ ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ - ΥΠΕΥΘ.ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΘΑ ΠΑΡΑΔΙΔΟΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΟΡΓΑΝΩΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ,  ΟΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΟΜΑΔΩΝ ΚΡΑΤΟΥΝ Φ/Α.

ΚΑΤΑ ΤΑ ΛΟΙΠΑ ΙΣΧΥΕΙ Ο ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΣ ΤΟΥ 9ου ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ.


Η 5/ΜΕ/ΉΣ ΟΡΓΑΝΩΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ




                                                          


ΓΗΠΕΔΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΑΓΩΝΩΝ 9-ΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΥ ΠΡΩΤ/ΤΟΣ-ΣΥΜΜ.ΟΜΑΔΕΣ

by on 29 Οκτωβρίου

 

ΓΗΠΕΔΑ Α.Ο.ΛΕΟΝΤΕΣ ( Ν.ΕΥΚΑΡΠΙΑ)

ΔΕΥΤΕΡΑ 18.00-20.00 , 

ΤΡΙΤΗ  19.00-20.05 , 

ΤΕΤΑΡΤΗ 19.00-20.05 , 

ΠΕΜΠΤΗ 19.00-20.05

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ------------

Το ανωτερω ωραριο δεν μετατρεπεται ουτε τροποιειται ΑΥΣΤΗΡΑ  

Στις περισσοτερες περιπτωσεις θα υπαρχει γηπεδο για την προθερμανση των ομαδων ωστε να αρχιζει ο αγωνας στην ΑΚΡΙΒΗ ΤΟΥ ΩΡΑ   

ΤΥΧΟ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΣΕ ΕΝΑΡΞΗ ΑΓΩΝΑ ΔΕΝ ΑΝΑΙΡΕΙ ΤΗΝ ΧΡΟΝΙΚΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΑΥΤΟΥ.

ΓΗΠΕΔΑ ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ (ΑΝΩΘΕΝ ΑΛΛΑΤΙΚΗ Ν.ΕΛΒΕΤΙΑ)  

ΤΡΙΤΗ  15.00-18.00 ,

ΠΕΜΠΤΗ  15.00-19.15  

ΓΗΠΕΔΑ JOKA BONITO ΣΤΡΟΦΗ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ ΠΑΡΑΔΡΟΜΟΣ ΟΠΙΣΘΕΝ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ΄΄ΜΟΥΖΕΝΙΔΗ΄΄   

ΤΕΤΑΡΤΗ  21.45-ΠΕΡΑΣ

ΠΕΜΠΤΗ 20.45-ΠΕΡΑΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  20.30-ΠΕΡΑΣ  


ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΣΕΣ  ΟΜΑΔΕΣ    (συμφωνα με περσινη τερματησασα σειρα)

1)  Υ.Α.Τ./Δ.Α.Ε.Θ.

2)  ΠΕΡΙΠΟΛΙΚΑ/Δ.Α.Δ.Θ. 

3)  Α.Τ.Λ.ΠΥΡΓΟΥ 

4)  Υ.ΜΕ.Τ./Δ.Α.Ε.Θ. 

5)  Δ.ΑΣΦ.Θ.  (ΑΠΟΣΥΡΕΤΑΙ)

6)  Α.Τ.ΣΥΚΕΩΝ 

7)  Δ.ΤΡΟΧ. Θ.

8)  ΥΠΟΔ.ΜΕΤΑΓ.  (ΑΠΟΣΥΡΕΤΑΙ)

ΟΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΝΑ ΔΗΛΩΣΟΥΝ ΠΟΙΑ ΓΗΠΕΔΑ ΕΠΙΛΕΓΟΥΝ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΗΜΕΡΕΣ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ  ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ,  ΩΣΤΕ ΟΤΑΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Η ΚΛΗΡΩΣΗ ΝΑ ΑΠΟΦΕΥΧΘΟΥΝ ΚΩΛΥΜΜΑΤΑ 

ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΝΕΙΑ ΟΤΙ , ΟΛΕΣ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΘΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΓΗΠΕΔΑ .

ΟΙ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ  ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΘΑ ΤΗΡΗΘΟΥΝ ΜΕ ΑΥΣΤΗΡΟΤΗΤΑ.


Η ΟΡΓΑΝΩΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ





Φόρμα επικοινωνίας

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *

ΧΟΡΗΓΟΣ: